maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 137

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BaczyńskiSebastianMPOLMPN, MWO1983Nysa
2BalickiDarekMPOLMWO1989Kędzierzyn-Koźle
3BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
4BotórRemigiuszMPOL1973Krępa
5CepielikWojciechMPOL1984PustelnikPo rekord, Po marzenia
6ChamalaKrzysztofMPOLMWO1983LuboszyceWeegree
7ĆwikPiotrMPOL1998Laski
8DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
9DzierżanowskaKasiaKPOL1980Żelazna
10GnidaKrzysztofMPOLMWO1997CisekSzafa
11GołębiowskiDariuszMPOLMWO1976OpoleStruxi Developer
12GonsiorTomaszMPOLMWO1992Schodnia
13HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
14HetmańczykIreneuszMPOLMWO1969OpoleFast Foot Opole
15IgnacyDenisMPOLMWO1992Reńska Wieś
16KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
17KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
18KlimczakMikołajMPOLMGG, MPN, MWO1992WrocławPrzedwojewski Team
19KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
20KońkaMariuszMPOL1971ChojnówBOGDAN TEAML
21KowalikAnnaKPOL1987Lubliniec
22KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
23KubickiMariuszMPOLMWO1976KluczborkDobra Forma Kołowicki Cross
24KuklinskaKatarzynaKPOLMWO1985GogolinPlanyBiegowePL
25KwiatkowskiKrzysztofMPOL1987WrocławKwiatu.com
26ŁukasikMarcinMPOL1981OławaBiegnij Oławo
27MakosAdamMPOL1974Siemianowice ŚląskieSiemianowice I Przyjaciele Biegają
28MarzecTomaszMPOLMPN, MWO1980GoworowiceRunners Team Nysa
29MęcnerMichałMPOL1978Bestwina
30MichalakRafałMPOLMWO1994CzepielowiceL
31MikośMarcinMPOL1997Opole
32MociaStefanMPOLMWO, NNW1998Krapkowice
33MuszyńskiMarekMPOL1979PrudnikAmator
34NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
35NowotnyPiotrMPOLMWO1990Zimnice WielkieDrinkTeam
36PalejJanuszMPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
37PalejJustynaKPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
38PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
39PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
40ReczuchTomekMPOL1976Oława
41RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM
42RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
43StemplewskiSebastianMPOLMWO1974OpoleWieczorne Bieganie Opole
44StońWojciechMPOLMWO1988Korzonek
45Sypko-KubickaKatarzynaKPOLMWO1978KluczborkDobra Forma
46SzanguleitMateuszMPOLMWO, NNW1990Strzelce Opolskie
47UlfikŁukaszMPOLMWO, NNW1979Strzelce OpolskieKB Odra OpoleXL
48VoydaDianaKUKR1979Edzell Woods
49WaniowskiJan JakubMPOLMWO1988Krapkowice
50WojdaEmilMPOL1980Edzell Woods
51WojdaWojciechMPOLMWO, NNW1982Opole
52Yanguas GomesRobertoMPOLMWO1983LandzmierzTeam SZAFA
53ZamielskiPawełMPOL1993WałbrzychPrzedwojewski Team
54AdamskiPiotrMPOLMWO1988OpoleArsenal LondonZapłacono
55AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
56AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
57Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
58BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
59BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
60BednarczykPawełMPOL1975BabkiPZU Sport TeamZapłacono
61BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski TeamZapłacono
62BiedronBernardMPOL1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
63BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
64BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
65BrojMarcelMPOLMWO2000ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
66BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXLZapłacono
67BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
68BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemLZapłacono
69BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
70ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
71CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
72CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
73CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
74DrzewieckiGrzegorzMPOLMWO1983TułowiceTRT TUŁOWICEXXLZapłacono
75Dutkiewicz-GajosRenataKPOLMPN, MWO1956NysaZapłacono
76FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
77GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
78GawrońskiIreneuszMPOL1960Czechowice-DziedziceAMATORZapłacono
79GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
80GidaszewskaJolantaKPOL1977LesznoZapłacono
81GoliszGrzegorzMPOLMWO, NNW1995Landzmierzgrzesiekgolisz@gmail.comZapłacono
82GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
83GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
84GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
85HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
86HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
87JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
88JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUKZapłacono
89JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
90JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
91KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówMZapłacono
92KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
93KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
94KłakowiczMarekMPOLMWO1985OpoleDAMBONIAZapłacono
95KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
96KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
97KotulaJoachimMPOLMWO1968OzimekZapłacono
98KotyginMateuszMPOLMWO, NNW1988OpoleZapłacono
99KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
100KozaczkaWłodzimierzMPOL1975GliwiceZapłacono
Strona 1 z 2