maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 177

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
2Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
3BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
4BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
5BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
6BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
7BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
8BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemLZapłacono
9BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
10ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
11CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
12CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
13CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
14DrzewieckiGrzegorzMPOLMWO1983TułowiceTRT TUŁOWICEXXLZapłacono
15FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
16GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
17GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
18GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
19GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
20GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
21HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
22JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
23JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
24JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
25KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
26KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
27KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
28KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
29KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
30KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
31KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
32KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
33LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
34LewandowskiAdamMPOLMWO1987Kędzierzyn-KoźleLZapłacono
35MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
36MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
37MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
38MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
39MastygaAndrzejMPOLMGG, MPN, MWO1982CharbielinAndrea TeamZapłacono
40MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
41MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
42MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
43NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
44NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
45OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
46OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
47PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
48PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
49PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
50PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
51SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
52SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
53SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
54StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
55StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
56StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
57StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
58SuchyAronMPOLMWO1988SteblówPogoń BydłoZapłacono
59SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
60Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
61TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
62TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
63TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
64TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
65UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
66WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
67Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
68WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
69WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
70WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
71WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
72ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
73ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
74AdamskiPiotrMPOLMWO1988OpoleArsenal London
75AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole
76BaczyńskiSebastianMPOLMPN, MWO1983Nysa
77BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski Team
78BiedronBernardMPOL1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluM
79BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
80BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
81DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
82HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
83HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
84JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUK
85KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
86KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
87KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówM
88KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
89KłakowiczMarekMPOLMWO1985OpoleDAMBONIA
90KozaczkaWłodzimierzMPOL1975Gliwice
91KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
92KuklinskaKatarzynaKPOLMWO1985GogolinPlanyBiegowePL
93LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
94ŁukasikMarcinMPOL1981OławaBiegnij Oławo
95MichalakRafałMPOLMWO1994CzepielowiceL
96NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
97PalejJanuszMPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
98PalejJustynaKPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
99PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
100PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
Strona 1 z 2