maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 183

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
2ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
3WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
4WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
5WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
6WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
7WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy Karłowice
8Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
9WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
10UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
11TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
12TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
13TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
14TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
15Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
16SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
17StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
18StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
19StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
20StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
21SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
22SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
23SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
24RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
25RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM
26PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
27PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
28PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
29PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
30PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
31PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
32OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
33OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
34NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
35NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
36NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
37MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
38MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
39MichalakRafałMPOLMWO1994Czepielowice
40MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
41MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
42MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
43MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
44MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
45LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
46LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
47KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
48KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
49KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
50KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
51KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
52KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie Kijanki
53KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
54KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
55KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
56KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
57KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówL
58KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
59KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
60JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
61JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
62JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUK
63JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
64HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
65HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
66HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
67GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
68GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
69GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
70GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
71GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
72FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
73DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
74CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
75CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
76CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
77ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
78BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
79BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemL
80BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
81BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
82BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
83BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
84BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
85BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski Team
86BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
87BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
88Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
89AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
90AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole