maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 183

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
2SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
3StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
4UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
5ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
6MichalakRafałMPOLMWO1994Czepielowice
7KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie Kijanki
8JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
9BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
10KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
11BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
12Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
13CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
14MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
15TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
16ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
17PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
18MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
19TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
20WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
21OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
22WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
23WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
24TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
25GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
26RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM
27HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
28BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
29BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski Team
30JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUK
31NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
32BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemL
33WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy Karłowice
34MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
35KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówL
36CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
37KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
38MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
39MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
40TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
41Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
42PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
43AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole
44AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
45BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
46BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
47BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
48BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
49GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
50GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
51GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
52GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
53HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
54JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
55KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
56KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
57KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
58KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
59LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
60OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
61PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
62PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
63SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
64SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
65StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
66StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
67ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
68KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
69CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
70NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
71LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
72KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
73SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
74MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
75KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
76RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
77WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
78WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
79BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
80KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
81KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
82HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
83NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
84DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
85MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
86FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
87StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
88JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
89Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
90PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono