maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 177

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AdamskiPiotrMPOLMWO1988OpoleArsenal London
2AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole
3AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
4Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
5BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
6BaczyńskiSebastianMPOLMPN, MWO1983Nysa
7BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
8BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski Team
9BiedronBernardMPOL1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluM
10BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
11BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
12BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
13BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
14BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
15BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemLZapłacono
16BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
17ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
18CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
19CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
20CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
21DrzewieckiGrzegorzMPOLMWO1983TułowiceTRT TUŁOWICEXXLZapłacono
22DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
23FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
24GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
25GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
26GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
27GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
28GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
29HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
30HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
31HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
32JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
33JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUK
34JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
35JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
36KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
37KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
38KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówM
39KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
40KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
41KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
42KłakowiczMarekMPOLMWO1985OpoleDAMBONIA
43KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
44KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
45KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
46KozaczkaWłodzimierzMPOL1975Gliwice
47KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
48KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
49KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
50KuklinskaKatarzynaKPOLMWO1985GogolinPlanyBiegowePL
51KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
52LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
53LewandowskiAdamMPOLMWO1987Kędzierzyn-KoźleLZapłacono
54LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
55ŁukasikMarcinMPOL1981OławaBiegnij Oławo
56MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
57MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
58MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
59MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
60MastygaAndrzejMPOLMGG, MPN, MWO1982CharbielinAndrea TeamZapłacono
61MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
62MichalakRafałMPOLMWO1994CzepielowiceL
63MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
64MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
65NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
66NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
67NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
68OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
69OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
70PalejJanuszMPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
71PalejJustynaKPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
72PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
73PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
74PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
75PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
76PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
77PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
78RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM
79RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
80SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
81SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
82SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
83StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
84StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
85StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
86StepaniakMaciejMPOLMGG, MPN, MWO1979GłuchołazyRonin Głuchołazy
87StońWojciechMPOLMWO1988Korzonek
88StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
89SuchyAronMPOLMWO1988SteblówPogoń BydłoZapłacono
90SzanguleitMateuszMPOLMWO, NNW1990Strzelce Opolskie
91SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
92Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
93TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
94TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
95TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
96TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
97UlfikŁukaszMPOLMWO, NNW1979Strzelce OpolskieKB Odra OpoleXL
98UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
99WaszczykowskaMartynaKPOLMWO2003Łąka Prudnicka
100WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
Strona 1 z 2