maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Po Kwiat Paproci

Bieg Po Kwiat Paproci
Miejsce i data imprezy: Niemodlin, staw Zangów (dojazd od Rzędziwojowic), 26 czerwca 2021
Organizator: Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych w Niemodlinie
Dobre Czasy s.c.
Regulamin Regulami biegu
Mapka trasy
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 100

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1PawlakZbigniewMPOLMWOOpoleMZapłacono
2LataViolettaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
3LataRobertMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaLZapłacono
4DżumałoAnnaKPOLMWOŻłobiznaSztukaRuchuZapłacono
5FidorMałgorzataKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
6BoczkowskaMarzenaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
7Greniuch-SucharskaDianaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaS
8SkrobekKarolinaKPOLRudnikiVege Runners
9DackówMarcinMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
10DrążkowskiGrzegorzMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
11DackówMilenaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
12RozwadowskiTomaszMPOLMWOBrzegZapłacono
13WłodarczykPawełMPOLMWOOpoleKB Odra OpoleZapłacono
14LataPiotrMPOLMWOTłustorębyXL
15LataMonikaKPOLMWOTłustorębyS
16GórskiMaciejMPOLMWOGrodkówZapłacono
17ZielińskaAnnaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
18Gaj-JurczykRenataKPOLMWOLewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAMZapłacono
19BaruchaAndrzejMPOLMWOOpoleKB Odra OpoleMZapłacono
20FrankaFrankaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
21NowakKatarzynaKPOLMWOLigota TułowickaZapłacono
22RudnerJanuszMPOLMWOLewin Brzeski
23JanoszekMarcelMPOLMWOSteblów
24GruchotMałgorzataKPOLMWOGogolinWieczorne Bieganie w Opolu
25ŚwierczekAnnaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaLZapłacono
26KołodziejskiKrzysztofMPOLMWOBrzeg
27SkrzypczykArturMPOLIwinypozyczkiprywatne.orgLZapłacono
28Sołtys-SkrzypczykNataliaKPOLMWOIwinypozyczkiprywatne.orgSZapłacono
29Janoszka-WitczakAnnaKPOLMWOLubienia
30DomańskaMałgorzataKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
31DomańskiHenrykMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
32KruczekEwaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
33GrycmanKazimierzMPOLCiechowice (Gmina: Nędza)Zapłacono
34MajAgnieszkaKPOLMWOSkoroszyceZapłacono
35AntkowiczMarcinMPOLMWONysaPROZAK-tems NysaZapłacono
36KustraKarolMPOLMWONysaProzak Tem NysaZapłacono
37ProkopczykJaroslawMPOLMWOOpole
38MilińskaLiliannaKPOLMWONiemodlinNiemodlinZapłacono
39MirowskiZbigniewMPOLMWONiemodlinSZapłacono
40IgrasMieczysławMPOLMWONysaRunners Team Nysa
41JankówKrzysztofMPOLOpoleKB Odra OpoleZapłacono
42PiskorzSebastianMPOLWrocławWrocławLZapłacono
43AleksandrowiczMaciejMPOLMWOWawelno
44KruczekMirosławMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
45RychlikMariuszMPOLWrocławpozyczkiprywatne.orgZapłacono
46GulbaStanislawMPOLMWOJemielnicaFenix Jemielnica
47MilerBarbaraKPOLMWONiemodlinNiemodlin BiegaZapłacono
48GułaIwonaKPOLBierzów
49ZarembaKarolMPOLOławaZapłacono
50SitnikPiotrMPOLOławaZapłacono
51WitkiewiczDominikaKPOLMWOWęgryMZapłacono
52WitkiewiczWojciechMPOLMWOKotórz MałySZapłacono
53HoffmanEwaKPOLMWOOpoleMZapłacono
54KowalskiŁukaszMPOLMWOOpoleKB Odra OpoleZapłacono
55KonciałaSebastianMPOLMWOKotórz MałyKB Odra OpoleMZapłacono
56KonciałaDawidMPOLMWOKotorz MałyKB Odra OpoleLZapłacono
57GockaMonikaKPOLMWOCiepielowiceAktywna I Zdrowa
58OtroshkoMiszaMPOLMWOZawadaKB Odra OpoleMZapłacono
59JasiolekIlonaKPOLMWOOpoleKB Odra OpoleMZapłacono
60CitkoMaciejMPOLMWOOpoleBieg OpolskiMZapłacono
61RymarzMirosławMPOLMWOOpoleKB Odra OpoleM
62SkórzewskiPrzemysławMPOLMWOOpoleKB Odra OpoleL
63ŚmigielŁukaszMPOLMWOPrądySprinter PrądyLZapłacono
64DudaPawełMPOLMWONiemodlinNiemodlin BiegaLZapłacono
65KozimorAlicjaKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
66KozimorGrzegorzMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
67TadirHannaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
68BartnikAniaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
69HrytsovaValeriaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
70WachnickiJanMPOLMWOOpoleLZapłacono
71BoczarJacekMPOLMWOOpoleNadleśnictwo OpoleXLZapłacono
72HetmańczykIreneuszMPOLMWOOpoleFast Foot OpoleMZapłacono
73BrabańskaAgataKPOLMWOJasienica DolnaKORBOLE TEAMLZapłacono
74BrabańskiPiotrMPOLMWOJasienica DolnaKORBOLE TEAMXLZapłacono
75PerkaTomekMPOLMWOPrószkówWieczorne Bieganie w OpoluM
76StarkSebastianMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w OpoluXLZapłacono
77JanickaBarbaraKPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaLZapłacono
78RomanowiczŁukaszMPOLMWOLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
79NazimekPiotrMPOLMWOPrószkówS
80MikłuszkaDorotaKPOLMWOOpoleKB Odra OpoleMZapłacono
81Anonim#249426MPOLNiemodlinXLZapłacono
82CzarneckaAgnieszkaKPOLMWOŁambinowiceMZapłacono
83CzarneckiRafałMPOLMWOŁambinowiceLZapłacono
84WudeckaBeataKPOLMWOŁambinowiceLZapłacono
85TarkowskaMajaKPOLMWOGrodkówKotwica BrzegM
86KubiakAdamMPOLMWOKarłowiceKotwica BrzegLZapłacono
87GodziszSylwiaKPOLMWOPisarzowiceKotwica BrzegXLZapłacono
88CharchutKrzysztofMPOLMWODąbrowaNiemodlin BiegaLZapłacono
89FigzałLeszekMPOLWrzosowaLZapłacono
90ŁebzuchMarzenaKPOLMWONamysłówActivrunnnamyslowMZapłacono
91Anonim#249454MPOLMWOOpoleMZapłacono
92Anonim#249455KPOLMWOOpoleSZapłacono
93PietruszkiewiczAgnieszkaKPOLMWOBrzegKotwica BrzegSZapłacono
94WojewódkaRobertMPOLMWONysaLZapłacono
95Anonim#249460MPOLMWOChróściceXXLZapłacono
96KonopińskaAgnieszkaKPOLMWOBrzegMZapłacono
97MazurkiewiczDawidMPOLMWOKluczborkLZapłacono
98NiekrawiecDariuszMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
99HejnMartaKPOLMWOChróściceMZapłacono
100KulawiakGrzegorzMPOLMWOOpoleM
Strona 1 z 3