maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI OPOLSKI MARSZ NORDIC WALKING

VI OPOLSKI MARSZ NORDIC WALKING
Miejsce i data imprezy: Suchy Bór, 19 czerwca 2021
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór
Yogini Anna Virginie
Naturalnie Barbara Krasowska Studio Dobrego Zdrowia
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 19
- Nordic Walking 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 19

Zapisy zostały wstrzymane.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1Kasprzak-DżybertiJoannaKPOLNW10Suchy BórGrupa Nordic Walking Suchy BórZapłacono
2NiedźwieckaAleksandraKPOLNW10OpoleGrupa Nordic Walking Suchy BórZapłacono
3HaskaKasiaKPOLNW10Katevonhaska@WpGrupa Nordic Walking Suchy BórZapłacono
4NiedźwieckiAdamMPOLNW10OpoleGrupa Nordic Walking Suchy Bór
5HoczekAnetaKPOLNW10KolanowiceZapłacono
6LukowskaMarzenaKPOLNW10OpoleOPOLEZapłacono
7KrogulecAlinaKPOLNW10OpoleZapłacono
8CharczukZenonMPOLNW5OpoleŻółwik OpoleZapłacono
9KańkaMałgorzataKPOLNW10Myszków
10PiedoAgnieszkaKPOLNW10MyszkówZapłacono
11PuśleckiRyszardMPOLNW5Suchy BórGrupa Nordic Walking Suchy BórZapłacono
12Matukin-PakuszyńskaAnnaKPOLNW5OpoleZapłacono
13Anonim#247529KPOLNW10KluczborkKGB- Nordic WalkingZapłacono
14MorawiecDariuszMPOLNW5KluczborkKGB- Nordic WalkingZapłacono
15KonarskiLeszekMPOLNW10Leśna
16Anonim#247542PudlewjoKPOLNW10OpoleGrupa Nordic Walking Suchy BórZapłacono
17ZagajaJanuszMPOLNW10PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
18ZiembaElżbietaKPOLNW5Strzelce OpolskieZapłacono
19CyrusBogdanMPOLNW5StrzebińSilesia Nordic Team
20BrożekSandraKPOLNW5Strzelce OpolskieZapłacono
21ŁukojkoPiotrMPOLNW5Strzelce OpolskieZapłacono
22BułaMarlenaKPOLNW10Gniazdów
23GabryelBeataKPOLNW10PyskowiceZapłacono
24MałkaMarianMPOLNW10Gliwice
25MałkaIrenaKPOLNW10Gliwice
26BiołyKarinaKPOLNW10OlesnoVictoria Olesno
27SzubrychtRadosławMPOLNW10Dobrzeń WielkiZapłacono
28SzubrychtMartynaKPOLNW10Dobrzeń WielkiZapłacono
29BaziukDagmaraKPOLNW10Dobrzeń WielkiZapłacono
30PiksaKazimierzMPOLNW10Brzeg1949-10-07
31PiksaMariaKPOLNW5Brzeg
32GembalaViolettaKPOLNW10BełkZapłacono
33DobieckaIzabelaKPOLNW10Ruda ŚlaskaZapłacono
34TeinertKrystynaKPOLNW10Bełk
35KowalewskaJolantaKPOLNW10Ruda ŚląskaZapłacono
36DonigiewiczJanusMPOLNW10BrzegBrzeg Nordic Walking B.C.K
37KrawczykFelicytaKPOLNW10LuboszyceFelicyta Krawczyk
38WilczekKrzysztofMPOLNW10ZębowiceCidry Lotajom
39RadoszMartaKPOLNW10MyszkówZapłacono
40FlakJolantaKPOLNW10Żarki
41GrabowskaIlonaKPOLNW10Huta Stara
42SochackiWaldemarMPOLNW10KluczborkKGB- Nordic WalkingZapłacono
43KoernerJoannaKPOLNW5OpoleZapłacono
44SzymikGrażynaKPOLNW10BełkZapłacono
45NowobilskaAnetaKPOLNW5OtmiceZapłacono
46JędrzejewskiMarekMPOLNW5OtmiceZapłacono
47NogaKatarzynaKPOLNW10OpoleZapłacono
48KoczwańskaMałgorzataKPOLNW10OpoleZapłacono
49KasperkiewiczMałgorzataKPOLNW10Opole
50JankowskaAnnaKPOLNW10Oława
51KokottBernadetteKPOLNW10ChróściceZapłacono
52OgonowskaZofiaKPOLNW10PyskowiceZapłacono
53KoziakAgnieszkaKPOLNW5OpoleKB ODRA OPOLE
54KotyszAlicjaKPOLNW10OpoleAktywne kółko różańcowe
55PogrzebaWaldorfiMPOLNW5Suchy BórGrupa Nordic Walking Suchy BórZapłacono
56KaletaJadwigaKPOLNW5OpoleGrupa Nordic Walking Suchy BórZapłacono
57SolarzKrystynaKPOLNW5Strzelce Opolskie#parkrun
58CzyszczońEdwardMPOLNW10BraniceOwocaśniZapłacono
59GrzesińskaAnnaKPOLNW10Strzelce OpolskieKijowe KsiężniczkiZapłacono
60ThomallaBogdanMPOLNW5ZabrzeStadion ŚląskiZapłacono
61BizańskiIreneuszMPOLNW10Skarbimierz-OsiedleAmatorZapłacono
62KowalskaMagdalenaKPOLNW5OzimekZapłacono
63KowalskaBrygidaKPOLNW5OzimekZapłacono
64WójcikIrenaKPOLNW5OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
65WójcikHenrykMPOLNW5OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
66RemiszewskiAdamMPOLNW5OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
67GórskiHenrykMPOLNW5OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
68GórskaMałgorzataKPOLNW5OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
69StaniecStanisławMPOLNW10StrzelinAmatorZapłacono
70WoźnyAleksandraKPOLNW10StrzelinAmatorZapłacono
71NowakZofiaKPOLNW5StrzelinAmator
72RydzewskaBeataKPOLNW5StrzelinAmator
73Anonim#249026MPOLNW5OpoleGrupa Nordic Walking Suchy Bór
74IgnatzyBożenaKPOLNW5OpoleZapłacono
75KowalskiMarekMPOLNW10StrzebińZapłacono
76KaczmarekZofiaKPOLNW10WrocławActeam WrocławZapłacono
77KaczmarekMariuszMPOLNW10WrocławActeam WrocławZapłacono
78SumińskiTomaszMPOLNW10Siemysłów
79Anonim#249401EvaKPOLNW10SuchaZapłacono
80Anonim#249402KPOLNW10Suchy BórZapłacono
81KarwańskaDorotaKPOLNW5PszówM.e.t.a.Zapłacono
82KołowskiTomadzMPOLNW10Opole