maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 19 września 2021
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin biegu

Odpłatność za udział w zawodach wynosi:
I termin- 24.05.21r.-30.06.21r. - 50,00 zł
II termin- 01.07.21r.-31.08.21r. - 75,00 zł
III termin- 01.09.21r.-13.09.21r. - 100,00 zł
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 271

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#248283KPOLBełchatówM
2AugustyniakJakubMPOLŚlęzaMZapłacono
3BacińskaKatarzynaKPOLKlinyM
4BanaszakMarcinMPOLMianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
5BednarekGrzegorzMPOLKępnoKS.GEPARD KĘPNOMZapłacono
6BiedaMichałMPOLCzastaryTowarzystwo Przyjaciół CzastarXL
7BiesiadeckiRobertMPOLDzietrzkowiceEcovetL
8BłachMaciejMPOLWieluńM
9BłachRolandMPOLKępnoKS LENIWIECL
10BłaszczykZbigniewMPOLCzęstochowaBrakM
11BonterWojciechMPOLWroclawZwierzętaLZapłacono
12BorkowskaNataliaKPOLToruńBrakSZapłacono
13BuryAndrzejMPOLBlachowniaTeam BlachowniaL
14BystryGrzegorzMPOLBaranówKS LENIWIECLZapłacono
15ChowańskiDarekMPOLBaranówM
16CiesielskiMaciejMPOLWrocławCiesiu TeamM
17CzajaMaciejMPOLWrocławMiniclassic.plLZapłacono
18CzajaMałgorzataKPOLWrocławMiniclassic.plMZapłacono
19CzarnasiakArkadiuszMPOLOstrówiecLZapłacono
20ĆwikSzymonMPOLKępnoSZapłacono
21DawgiertDanielMPOLKielceL
22DawidJustynaKPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO
23DawidŁukaszMPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
24DemkowskiMarcinMPOLWrocławMZapłacono
25DomiczAntoniMPOLOpoleSZapłacono
26DonatRobertMPOLKaliszPratt&Whitney KaliszLZapłacono
27DrygałaMałgorzataKPOLKamionkaMZapłacono
28DryniakDominikMPOLAleksandrów ŁódzkiLZapłacono
29DudkaMarekMPOLParciceTowarzystwo Przyjaciół CzastarXLZapłacono
30Dudka-OlejniczakMartaKPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
31DyduchDamianMPOLKępnoAZS KU Politechnika OpolskaMZapłacono
32FilipowiczSzymonMPOLŁódźXLZapłacono
33FiołkaArkadiuszMPOLŻdżaryLZapłacono
34FlakowskiSławomirMPOLZduńska WolaBBL Zduńska WolaMZapłacono
35FlorczakMirosławMPOLOsinyKS LENIWIECLZapłacono
36FralaBartłomiejMPOLKępnoXLZapłacono
37GalasArkadiuszMPOLWarszawaBrakLZapłacono
38GaniaAleksanderMPOLKępnoSZapłacono
39GaniaAnnaKPOLKepno
40GaniaJagodaKPOLKępno-MZapłacono
41GierakKingaKPOLKępnoKS LENIWIECLZapłacono
42GierakMateuszMPOLKępnoKS LENIWIEC
43GogółKacperMPOLNowa Wies KsążęcaMZapłacono
44GóreckiŁukaszMPOLBralinL
45GrabowskiWojciechMPOLWrocławMZapłacono
46GrajekMateuszMPOLOstrów WielkopolskiKB CZARNE WILKIM
47GruszkaDamianMPOLLipkaZakwas TeamLZapłacono
48GrzegorekPiotrMPOLŚliwnikiKB NOWE SKALMIERZYCEL
49HabelskiJarosławMPOLKępnoSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
50HącelAdamMPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
51HendrysMarekMPOLGraniceSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
52HyraRobertMPOLBlachowniaTeam BlachowniaL
53JakubowskaJolantaKPOLWieluń13
54JaniakNorbertMPOLŁódźM
55JanickiTomekMPOLŁódźAQ Wiring Systems teamXLZapłacono
56JanyElżbietaKPOLKlinyRUNNERS TEAM KĘPNOM
57JanyTomaszMPOLKlinyRUNNERS TEAM KĘPNOL
58JasińskiAdamMPOLBaranówAPTENEO RUNNING TEAMMZapłacono
59JeziornyRyszardMPOLWieluńWieluń Biega
60JuchnerMateuszMPOLSieradzKS ŻeglinaMZapłacono
61JuszczakTomaszMPOLTarnowskie GórykB Florian Zajączki DrugieM
62KaczmarekKrzysztofMPOLKaliszK2SZapłacono
63KalembkiewiczMirekMPOLWrocławMirotrans WrocławL
64KaliszewskiNorbertMPOLWrocław
65KanclerzMarcinMPOLKępnoSZapłacono
66KasprzyckiJanuszMPOLWarszawaMZapłacono
67KicinskaDorotaKPOLRawiczSZapłacono
68KleinKarolMPOLKępno-MZapłacono
69KłoczaniukMarekMPOLKępno
70KłossakWojciechMPOLWrocławXLZapłacono
71KopackaMilenaKPOLNowy OchędzynSZapłacono
72KowalekWiktorMPOLKępno-LZapłacono
73KowalińskiMarekMPOLLaskiSPARTA ULTRA TEAMLZapłacono
74KowalskiMarcinMPOLPerzówM
75KraskaJózefMPOLKaskiM
76KraskaWłodzimierzMPOLKrakówL
77KruczekGrzegorzMPOLDąbrowa GórniczaKrucze gniazdoMZapłacono
78KruminDominikMPOLWrocławWKB PIAST WrocławM
79KrzeszowskiMaciejMPOLPoznańLZapłacono
80KucharskaLilianaKPOLCzęstochowaJest Lepiej Run TeamL
81KucharskiMarcinMPOLCzęstochowaJest Lepiej Run TeamL
82KulawiakGrzegorzMPOLOpoleM
83KulczyńskiTomaszMPOLŁyskorniaXLZapłacono
84KupczakEwaKPOLMroczeńSPARTA ULTRA TEAMM
85KurekUrszulaKPOLHanulin
86KużelMarianMPOLRedzikowo Oś.BrakL
87KwapiszMateuszMPOLKępnoMZapłacono
88LaszczakStanisławMPOLŁaskBBL Zduńska WolaLZapłacono
89LatałaErykMPOLSkoroszyceAthletics NysaLZapłacono
90LesiczkaDariuszMPOLKępnoZakwas Team
91LewińskiFilipMPOLOborniki ŚląskieOborygeniMZapłacono
92LiebnerMariuszMPOLKępnoLZapłacono
93LorencArletaKPOLOstrów WielkopolskiKB CZARNE WILKIS
94LubińskiPiotrMPOLKępnoL
95ŁuczakTomaszMPOLWrocławMZapłacono
96MachyniaŁukaszMPOLPraszkaNEAPCO PRASZKAM
97MalcherAdamMPOLMroczeńLZapłacono
98MałolepszyWaldemarMPOLBaranówSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
99MałysMagdaKPOLNiwiska#MeblineTeamM
100MandatJanekMPOLOleśnicaKB LUPUS OleśnicaLZapłacono
Strona 1 z 3