maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 19 września 2021
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin biegu

Odpłatność za udział w zawodach wynosi:
I termin- 24.05.21r.-30.06.21r. - 50,00 zł
II termin- 01.07.21r.-31.08.21r. - 75,00 zł
III termin- 01.09.21r.-13.09.21r. - 100,00 zł
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 271

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#248283KPOLBełchatówM
2AugustyniakJakubMPOLŚlęzaMZapłacono
3BacińskaKatarzynaKPOLKlinyM
4BanaszakMarcinMPOLMianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
5BaranowskiRadosławMPOLMGŁOOpatówBrakMZapłacono
6BartelaŁukaszMPOLMGWWieruszówTEAMOCHALLZapłacono
7BednarekGrzegorzMPOLKępnoKS.GEPARD KĘPNOMZapłacono
8BiedaMichałMPOLCzastaryTowarzystwo Przyjaciół CzastarXL
9BiesiadeckiRobertMPOLDzietrzkowiceEcovetL
10BłachMaciejMPOLWieluńM
11BłachRolandMPOLKępnoKS LENIWIECL
12BłachowiczTomaszMPOLMGWWieruszówL
13BłaszczykZbigniewMPOLCzęstochowaBrakM
14BonterWojciechMPOLWroclawZwierzętaLZapłacono
15BorkowskaNataliaKPOLToruńBrakSZapłacono
16BuryAndrzejMPOLBlachowniaTeam BlachowniaL
17BystryGrzegorzMPOLBaranówKS LENIWIECLZapłacono
18Cempel-ŚwisulskaPaulinaKPOLMGWWieruszówSZapłacono
19ChowańskiDarekMPOLBaranówM
20CiesielskiMaciejMPOLWrocławCiesiu TeamM
21CzajaMaciejMPOLWrocławMiniclassic.plLZapłacono
22CzajaMałgorzataKPOLWrocławMiniclassic.plMZapłacono
23CzarnasiakArkadiuszMPOLOstrówiecLZapłacono
24ĆwikSzymonMPOLKępnoSZapłacono
25DawgiertDanielMPOLKielceL
26DawidJustynaKPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO
27DawidŁukaszMPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
28DąbekAdamMPOLMGWWieruszówBrakS
29DemkowskiMarcinMPOLWrocławMZapłacono
30DobrośTomaszMPOLMGWWieruszówMZapłacono
31DomiczAntoniMPOLOpoleSZapłacono
32DonatRobertMPOLKaliszPratt&Whitney KaliszLZapłacono
33DrygałaMałgorzataKPOLKamionkaMZapłacono
34DryniakDominikMPOLAleksandrów ŁódzkiLZapłacono
35DudkaMarekMPOLParciceTowarzystwo Przyjaciół CzastarXLZapłacono
36Dudka-KosMałgorzataKPOLMGWWieruszówM
37Dudka-OlejniczakMartaKPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
38DuśDawidMPOLMGWWieruszówL
39DuśSylwiaKPOLMGWWieruszówM
40DyduchDamianMPOLKępnoAZS KU Politechnika OpolskaMZapłacono
41FerdynusMarcinMPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie OpatówM
42FilipowiczSzymonMPOLŁódźXLZapłacono
43FiołkaArkadiuszMPOLŻdżaryLZapłacono
44FlakowskiSławomirMPOLZduńska WolaBBL Zduńska WolaMZapłacono
45FlorczakMirosławMPOLOsinyKS LENIWIECLZapłacono
46FralaBartłomiejMPOLKępnoXLZapłacono
47FraniakPiotrMPOLMGWWieruszówLZapłacono
48GalasArkadiuszMPOLWarszawaBrakLZapłacono
49GaniaAleksanderMPOLKępnoSZapłacono
50GaniaAnnaKPOLKepno
51GaniaJagodaKPOLKępno-MZapłacono
52GauzaSebastianMPOLMGWWieruszówL
53GierakKingaKPOLKępnoKS LENIWIECLZapłacono
54GierakMateuszMPOLKępnoKS LENIWIEC
55GogółKacperMPOLNowa Wies KsążęcaMZapłacono
56GóreckiŁukaszMPOLBralinL
57GrabowskiWojciechMPOLWrocławMZapłacono
58GrajekMateuszMPOLOstrów WielkopolskiKB CZARNE WILKIM
59GrajerzWojciechMPOLMGWWieruszówBIEGAM BO KOCHAM TEN STANM
60GrądzielKamilMPOLMGWWieruszówS
61GruszkaDamianMPOLLipkaZakwas TeamLZapłacono
62GrzegorekPiotrMPOLŚliwnikiKB NOWE SKALMIERZYCEL
63HabelskiJarosławMPOLKępnoSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
64HącelAdamMPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
65HeidtJoannaKPOLMGWWieruszów-SZapłacono
66HendrysMarekMPOLGraniceSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
67HyraRobertMPOLBlachowniaTeam BlachowniaL
68JakubowskaJolantaKPOLWieluń13
69JaniakNorbertMPOLŁódźM
70JanickiTomekMPOLŁódźAQ Wiring Systems teamXLZapłacono
71JanyElżbietaKPOLKlinyRUNNERS TEAM KĘPNOM
72JanyTomaszMPOLKlinyRUNNERS TEAM KĘPNOL
73JasińskiAdamMPOLBaranówAPTENEO RUNNING TEAMMZapłacono
74JasińskiMaciejMPOLMGWWieruszowAnatomia BieganiaXL
75JerczyńskaBeataKPOLMGŁOPiaskiSZapłacono
76JeziornyRyszardMPOLWieluńWieluń Biega
77JuchnerMateuszMPOLSieradzKS ŻeglinaMZapłacono
78JuszczakTomaszMPOLTarnowskie GórykB Florian Zajączki DrugieM
79KaczmarekKrzysztofMPOLKaliszK2SZapłacono
80KalembkiewiczMirekMPOLWrocławMirotrans WrocławL
81KaliszewskiNorbertMPOLWrocław
82KanclerzMarcinMPOLKępnoSZapłacono
83KasprzyckiJanuszMPOLWarszawaMZapłacono
84KicinskaDorotaKPOLRawiczSZapłacono
85KisielTomaszMPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie OpatówXLZapłacono
86KleinKarolMPOLKępno-MZapłacono
87KłakWojciechMPOLMGŁOPiaskiSzybkie Żółwie OpatówMZapłacono
88KłoczaniukMarekMPOLKępno
89KłossakWojciechMPOLWrocławXLZapłacono
90KołodziejczakDamianMPOLMGŁOSzalonkaSZapłacono
91KopackaMilenaKPOLNowy OchędzynSZapłacono
92KosRafałMPOLMGWWieruszówKlub Karate GRUKOLZapłacono
93KotowiczJustynaKPOLMGWWieruszówBrak
94KowalekWiktorMPOLKępno-LZapłacono
95KowalińskiMarekMPOLLaskiSPARTA ULTRA TEAMLZapłacono
96KowalskiMarcinMPOLPerzówM
97KraskaJózefMPOLKaskiM
98KraskaWłodzimierzMPOLKrakówL
99KruczekGrzegorzMPOLDąbrowa GórniczaKrucze gniazdoMZapłacono
100KruminDominikMPOLWrocławWKB PIAST WrocławM
Strona 1 z 3