maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 14:00

VIII BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 14:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Park Miejski im. F. Chopina, ul. Traugutta), 19 czerwca 2021
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 14 km - fale od 14:00Wolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BurzyńskiKrzysztofMPOL1999RóżyceMZapłacono
2MilczarekMarcinMPOL1981ŻyrardówDrużyna Orzecha ŻyrardówXLZapłacono
3OlesińskiPiotrMPOLMS1981SochaczewDrużyna Orzecha ŻyrardówSZapłacono
4HrynkoJacekMPOLSM1992OrzyszzaliniametyteamM
5RoszkowskiTomaszMPOL1986WarszawaJa006 Biega. Ku Realizacji CelówSZapłacono
6ZgutkaJacekMPOLSP1979PiastówOSP PiastówMZapłacono
7CiesielskiKrystianMPOLMS1991SochaczewLZapłacono
8Essi-EzinhAleksanderMPOL1992PiasecznoSfora BMKLZapłacono
9RatynskiPawelMPOL1985MogielnicaMZapłacono
10SygockiKonradMPOLSM1978Warszawa1 Baza Lotnictwa TransportowegoS
11RadziwonMichałMPOLSP1976ZaborówekXL
12PiekarskiPawełMPOLSM1974LegionowoSfora BMKXXL
13KajaRobertMPOL1969WieluńWieluń BiegaXXLZapłacono
14WrońskiKrzysztofMPOLSP1975PiastówJRG PruszkówMZapłacono
15DurkaPawełMPOLSP1984Wola WągrodzkaMZapłacono
16MaskiewiczMagdalenaKPOLSP1982JabłonnaI love PrzylesieSZapłacono
17TokarskiPiotrMPOL1995KrępaMZapłacono
18TokarskiSebastianMPOL1998KrępaMZapłacono
19GajewskiJacekMPOL1975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk MazowieckiMZapłacono
20PetrukMarcinMPOL1989ChełmDrużyna Białego NiedźwiedziaLZapłacono
21MarczakKrzysztofMPOL1996Stare BabiceStare Babice BiegająM
22WalędziakŁukaszMPOL1986ŁowiczXXL
23NejfeldWaldemarMPOL1975ZąbkiMarkowi BiegaczeXL
24RatyńskiPawełMPOL1985MogielnicaM
25PrachnioMaciejMPOL1976Długa SzlacheckaSfora BMKM
26SurmiakMaciejMPOL1983WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
27ŻywekSylwiaKPOL1986CałowanieHardcorowe WychylylybymySZapłacono
28ŻywekPawełMPOL1987CałowanieMZapłacono
29PałubaKarolMPOLSP1984ŻyrardówMZapłacono
30MarczakRafałMPOLSP1994Wola WągrodzkaXLZapłacono
31PałubaPawełMPOLSP1989PawłówekMZapłacono
32ChojeckiAdrianMPOL1995Nowe KęszyceXLZapłacono
33BlaszczykMateuszMPOLSM1992Kamion37 dr OPLZapłacono
34BłaszczykMarcinMPOLSM1985Kamion37 dr OPLZapłacono
35LasockiŁukaszMPOLSM1981Warszawa6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejLZapłacono
36SobolewskiRobertMPOL1990SkierniewiceLZapłacono
37JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
38MiazekŁukaszMPOL1979KuznocinXLZapłacono
39WilczekMarcinMPOLSP1988SochaczewLZapłacono
40KrawczykRadosławMPOL1978ŻyrardówDrużyna Orzecha ŻyrardówXL
41StefaniakKatarzynaKPOLMS1986SochaczewMZapłacono
42KuśmierkiewiczMaciejMPOLMMA1997SochaczewMata Leao JiuJitsuXLZapłacono
43LusztakSzymonMPOLMMA1991Nowa SuchaXLZapłacono
44MaletkaJoannaKPOL1983WarszawaWarszawski Klub Rogatego MorsaMZapłacono
45GałczyńskiWojciechMPOLSM1971KręczkiStarsTroopersLZapłacono
46RokickiMateuszMPOL1996SochaczewDragon fight Club sochaczewLZapłacono
47TulczyńskiMarcinMPOL1968WarszawaCwałujące ŻółwieLZapłacono
48KuropatwinskiTadeuszMPOL1985WarszawaBPBXXL
49StaniaszekBartekMPOLMS1988TeresinRadio SochaczewLZapłacono
50TulczyńskaDobrochnaKPOL1996WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
51KozłowskiPiotrMPOLMMA1996SochaczewMata Leao JiuJitsuL
52DrewniakPawełMPOLSM1988Świdnik19 brygada zmechanizowanaM
53OszkielKamilMPOL1998Seroki-ParcelaKLFLZapłacono
54KowalczykMaciejMPOLMS1984SochaczewXLZapłacono
55StokowskiPrzemysławMPOL1991WarszawaXLZapłacono
56RadzikowskaSylwiaKPOL1981OtwockHard Box OtwockMZapłacono
57Anonim#243842DoraKPOL1984OtwockHardBoxM
58KarasiewiczKatarzynaKPOL1971KuligówM
59KlepackiMichałMPOLSM1980WarszawaWarszawski Klub Rogatego MorsaLZapłacono
60OszkielRafałMPOL1978Seroki-ParcelaKLFLZapłacono
61WiechowskaDorotaKPOL1977MogielnicaSZapłacono
62OszkielMateuszMPOL1993Seroki-ParcelaMZapłacono
63SzafarczykNicolaKPOLSM1991Pawonków13 ŚBOTSZapłacono
64BigajKamilMPOLSP1987Budki PiaseckieXLZapłacono
65JeskaTomaszMPOL1977ŁukowoSfora BMKLZapłacono
66García MatíasDariaKPOL1999OtwockHard Box OtwockMZapłacono
67SłupeckiRadosławMPOL1988KroczewoHURAGAN Trębki StareLZapłacono
68SzymańskiArkadiuszMPOL1983KutnoKutno BiegaLZapłacono
69SikorskiMateuszMPOLMS1988SochaczewMZapłacono
70BanaśMalwinaKPOLSM1983Warszawa6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejSZapłacono
71Anonim#243931MPOL1994SochaczewDragon fight Club sochaczewM
72ZnójTomaszMPOLSM1979Borki-PaduchySfora BMKXLZapłacono
73DomaszewskiDamianMPOLSM1982Łomża18 pułk logistyczny ŁomżaXLZapłacono
74SzwarcGrzegorzMPOL1978ChyliceL
75NowakMarcinMPOLSM1989Wólka Kosowska6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejMZapłacono
76MackiewiczOlgierdMPOL1975SzczecinSUT Sp. z o.o.MZapłacono
77OstapowiczMichałMPOLSM1992Łowicz1 batalion kawalerii powietrznejL
78KicińskiPiotrMPOL1980WarszawaM
79PaśkoDanielMPOL1995GrochowaM
80OszkielŁukaszMPOL1998Seroki-ParcelaKLFLZapłacono
81ŚwiętochowskiKrzysztofMPOL1991GdańskS
82SłyszAgataKPOLOP1979SochaczewS
83StaniszewskiPiotrMPOLSM1985KutnoTEMPIO&PIĄTKOWSKI DZIKXXL
84WołowiecRobertMPOLSM1981SochaczewXL
85MikołajczykDominikMPOLMS1996SochaczewKLFL
86JackiewiczAdrianMPOLMS1997MasznaKLFL
87PawłowskiMariuszMPOL2001Seroki-ParcelaKLFM
88LiszewskiŁukaszMPOLMMA1986RypinFight Club RypinS
89StefaniakJarosławMPOLSM1975Ryki41. Baza Lotnictwa SzkolnegoXL
90KujawaKatarzynaKPOL1973GdyniKurczak i AgatkaL
91GajewskiJacekMPOL1968GliwiceKurczak i AgatkaM
92LisMateuszMPOL1996SochaczewM