maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 12:00

VIII BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 12:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Park Miejski im. F. Chopina, ul. Traugutta), 19 czerwca 2021
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres 
slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 10 km - fale od 12:00Wolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ZysKrystianMPOL1982Rawa MazowieckaRKKKM
2BardziakPiotrMPOL1982PiasecznoKoniuchy OcrMZapłacono
3ZawadkaSebastianMPOL1995OstrówMZapłacono
4BaranGrzegorzMPOL1977GłowaczówL
5PopisKatarzynaKPOL1983OtwockSZapłacono
6PiętkaMarcinMPOL1983OtwockHardcorowe WychylylybymyS
7RypińskiŁukaszMPOL1984MańkowoMZapłacono
8SkazaSkazaMPOL1992WarszawaL
9KwasAugustMPOL1979RykiCSILLZapłacono
10WątorTomaszMPOL1973SochaczewXL
11BłaszczakMirosławMPOL1980SochaczewLZapłacono
12BalcerakAgnieszkaKPOL1979SochaczewS
13PietruszewskiAndrzejMPOL1985MasznaSpryciarzeLZapłacono
14TomaszkiewiczŁukaszMPOL1987ŁowiczJUST HERO TEAMXLZapłacono
15SkrzyszowskiJanuszMPOL1988GorzyczkiSocios SilesiaLZapłacono
16WalatAdrianMPOL1988Rzeszów3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejM
17GrzeleckiPiotrMPOL1985GąbinL
18KalwarczykMariuszMPOL2000Izabelin CLZapłacono
19JelińskiTomaszMPOL1980ŁaskSzybka setkaLZapłacono
20LipczynskaMonikaKPOL1978SochaczewDragon Fight Club SochaczewMZapłacono
21GrochowskiAndrzejMPOL1973PiastówThin Blue LineLZapłacono
22PniewskiDawidMPOL1978DąbrowiceVandalsiMZapłacono
23SzumnyGrzegorzMPOL1978PruszkówThin Blue LineLZapłacono
24LaszewskiKamilMPOL1994PruszkówThin Blue LineSZapłacono
25BadowskiŁukaszMPOL1999SochaczewDragon Fight Club SochaczewMZapłacono
26PodolakEwelinaKPOL1987Izabelin CSZapłacono
27WądołowskiSylwesterMPOL1974KomorówThin blue lineLZapłacono
28DomaniakMarcinMPOL1979PęciceXLZapłacono
29RybińskiKamilMPOL1988Tomaszów MazowieckiMZapłacono
30KujawaTomaszMPOL1979ŁódźLZapłacono
31Duda-KalbarczykWiolaKPOL1984ZielkowiceVandalsiSZapłacono
32PetrykowskiGrzegorzMPOL1986SkierniewiceVandalsiXL
33KaraśJarosławMPOL1987SochaczewXLZapłacono
34PniewskaAniaKPOL1979DąbrowiceVandalsiXLZapłacono
35PokropKrzysiaKPOL1981ZagórzeVandalsiSZapłacono
36PokropMichałMPOL1983ZagórzeVandalsiMZapłacono
37GaworekMarlenaKPOL1992SkierniewiceVandalsiS
38Michalczyk-OkurowskaMagdalenaKPOL1987SochaczewSZapłacono
39KalkosińskaAnnaKPOL1997BartnikiSZapłacono
40PawłowskiSebastianMPOL1975WłocławekRawa Fight CrewLZapłacono
41DomaniakMichałMPOL1992MirowiceXLZapłacono
42SzymanowskiMichałMPOL1982Ożarów MazowieckiMZapłacono
43DomaniakŁukaszMPOL1983GrójecLZapłacono
44SmereczyńskiKamilMPOL1975OtwockXL
45JacakDariuszMPOL1978OtwockXXL
46WilczewskiŁukaszMPOL1984Kąty WrocławskieMZapłacono
47WawrzyniakDawidMPOL1973Kąty WrocławskieALFA 4LZapłacono
48KądzielskaMagdalenaKPOL1976Koczargi StareSZapłacono
49LesiakAdamMPOL1986ŁowiczMZapłacono
50LesiakJakubMPOL1989ŁyszkowiceMZapłacono
51StobieckiRafałMPOL1994WitkowiceLZapłacono
52KamińskiJakubMPOL1986Bronisławy 28MZapłacono
53ŁopatkaOlgaKPOL1979SkierniewiceVandalsiS
54WojtasińskaMariolaKPOL1986Ozarów MazS
55StefaniakMarcinMPOL1991JanuszewLZapłacono
56MichalakPaulinaKPOL1988OtwockHard box otwockSZapłacono
57GągałkaIwonaKPOL1976OtwockHard box otwockMZapłacono
58ZarzyckaSylwiaKPOL1980OteockHard box otwockSZapłacono
59MądraMagdalenaKPOL1986JózefówHard box otwockS
60WojdaAnnaKPOL1982WarszawaHardcorowe WychylylybymyM
61LechIzabelaKPOL1986OtwockHard box otwockS
62SzostakMagdaKPOL1989Wólka KozodawskaLZapłacono
63DudekKatarzynaKPOL1982JedlankaBiałobrzeskie MorsySZapłacono
64DudekGrzegorzMPOL1979BiałobrzegiBiałobrzeskie MorsyLZapłacono
65AndrjanikIwonaKPOL1993Korytów AObstacle Center TeamSZapłacono
66PopielEwaKPOL1981OtwockzadzieramkieceileceS
67ManiaAnnaKPOL1986WarszawaSZapłacono
68Cała-KołuckaMałgorzataKPOL1988WarszawaSZapłacono
69KarasiewiczKatarzynaKPOL1971KuligówM
70GrzymałaWiktoriaKPOL1999WarszawaSZapłacono
71KołuckiStefanMPOL1988WarszawaNIW-CRSOMZapłacono
72SzubaAdamMPOL2001TomarynyLZapłacono
73MilczarekIzabelaKPOL1991OtwockCF TeamS
74CzajkowskaAgnieszkaKPOL1988OtwockCF TeamS
75ZawackaKarolinaKPOL1984WarszawaNIW-CRSOSZapłacono
76KolodziejskiFilipMPOL1983WarszawaMZapłacono
77SkwarczyńskaKatarzynaKPOL1987ZąbkiLZapłacono
78BaduraAndrzejMPOL1983SiedlceLZapłacono
79PiątkowskiSebastianMPOL1998GabryelinMZapłacono
80SołtysiakArturMPOL1998GabryelinXLZapłacono
81ToczkoJanuszMPOL1975LomzaXLZapłacono
82FabiszewskiKrzysztofMPOL1972ŁomżaLZapłacono
83FirmugaPiotrMPOL1972ŁomzaXLZapłacono
84SzyszkowskiPiotrMPOL1969SiedlceLZapłacono
85TrybułaTomaszMPOL1971ŁomżaBiegam Dla ZdrowiaXLZapłacono
86TrochonowiczElżbietaKPOL1983WarszawaGreen GoblinsSZapłacono
87NowickaMałgorzataKPOL1978WarszawaGreen GoblinsS
88WasilewskiRadosławMPOL1981SochaczewLZapłacono
89BaduraPrzemysławMPOL1993WarszawaLZapłacono
90PaziewskaAnnaKPOL1992WarszawaLZapłacono
91CzuchajMilenaKPOL1986WarszawaSZapłacono
92LenartAgnieszkaKPOL1989WarszawaSZapłacono
93MilczarekPiotrMPOL1988JanówHard Box OtwockM
94SzydlowskiJaroslawMPOL1987Warszawa54 BLPMZapłacono
95MrozowskaEwaKPOL1987Warszawa54 BLPSZapłacono
96BiskupskiMarekMPOL1969Serock54 BLPMZapłacono
97SzygendowskaAleksandraKPOL1980Warszawa54 BLPS
98RusinowiczSebastianMPOL1991KunowXLZapłacono
99ZaborowskiTomaszMPOL1988SochaczewJW1560LZapłacono
100OsińskiMarcinMPOL1981TeresinDragon Fight Club SochaczewXLZapłacono
Strona 1 z 2