maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 10:00

VIII BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 10:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Park Miejski im. F. Chopina, ul. Traugutta), 19 czerwca 2021
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres 
slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 5 km - fale od 10:00Wolne miejsca: b.d.

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AdamiakArturMPOL1988SieradzKp IILZapłacono
2LewickiMateuszMPOL1989WarszawaLZapłacono
3SzydlikArkadiuszMPOL1982Grodzisk MazowieckiDOGOŃ Grodzisk MazowieckiL
4CiosekDariaKPOL1984PłońskTorpeda Race TeamMZapłacono
5ŻużniewAnnaKPOL1978SochaczewWściekłe DziczkiMZapłacono
6Radwan-PytlewskiPawełMPOL1985ZielonkaFundacja Morsy Wołómin-KobyłkaXLZapłacono
7NawrockiMariuszMPOL1984LututówLZapłacono
8MućkKamilMPOL1987MarkiFundacja Morsy Wołomin KobyłkaLZapłacono
9Anonim#242670KPOL1997SochaczewMZapłacono
10SobocińskaEwelinaKPOL1985Orzysz15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaSZapłacono
11ŚliwerskaBarbaraKPOL1986MiędzyborówSZapłacono
12BalcerakAgnieszkaKPOL1979SochaczewSZapłacono
13MotykaErnestMPOL1974RadomStreet Run RadomMZapłacono
14DolataAnaKPOL1985PoznańSZapłacono
15KromiszewskiSzymonMPOL1994DobraLZapłacono
16OsełkaGrażynaKPOL1978PiasecznoMorsy z PiassecziussetsMZapłacono
17AdamkiewiczIzabelaKPOL1975Biały ŁugMorsy z PiassecziussetsSZapłacono
18PopczyńskiKrystianMPOL1978WarszawaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaMZapłacono
19GrabarekGabrielMPOL2004SochaczewDragon Fight Club SochaczewMZapłacono
20MoczulskaMilenaKPOL1983WarszawaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaSZapłacono
21SkrzyszowskiJanuszMPOL1988GorzyczkiSocios SilesiaLZapłacono
22MakowskiAdrianMPOL2001WołominFundacja Morsy Wołomin KobyłkaLZapłacono
23KaźmierczakTomaszMPOL1978SochaczewXXLZapłacono
24JeznachWioletaKPOL1985SochaczewSZapłacono
25LipczynskiAdamMPOL2004SochaczewDragon Fight Club SochaczewSZapłacono
26Jagura-RusekEwelinaKPOL1977WarszawaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaSZapłacono
27RafałkoGrzegorzMPOL1980WarszawaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaMZapłacono
28DołęgowskiMarcinMPOL1978KobyłkaFundacja Morsy Wołómin-KobyłkaMZapłacono
29DołęgowskiJakubMPOL2005KobyłkaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaMZapłacono
30DębekKingaKPOL1988NadmaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaMZapłacono
31KrakowiakEwaKPOL1997Zalesie 27Dragon Fight Club SochaczewSZapłacono
32DąbrowskaJulitaKPOL1996TeresinMZapłacono
33WłodarskaWeronikaKPOL1996SochaczewSZapłacono
34WłodarskiJakubMPOL1998SochaczewXLZapłacono
35BuczekNataliaKPOL1999SochaczewLZapłacono
36GrzegorskiRadosławMPOL1983KrakówMZapłacono
37Anonim#242770GrażKPOL1993WarszawaSZapłacono
38PałubaKatarzynaKPOL1989PawłówekMZapłacono
39WyszogrodzkaJoannaKPOL1991DzierzgówekSZapłacono
40MoskwaPaulinaKPOL1988MysłakówMZapłacono
41KrólAntoniMPOL2002PłaskocinPłaskocka elita pierścieniaMZapłacono
42KrólSzynonMPOL2002PłaskocinPłaskocka elita pierścieniaLZapłacono
43KrólMaciejMPOL2002PłaskocinPłaskocka elita pierścieniaXXLZapłacono
44GładkiAdrianMPOL1994PłaskocinPłaskocka elita pierścieniaLZapłacono
45PlichtaSebastianMPOL1994PłaskocinPłaskocka elita pierścieniaLZapłacono
46MarkiewiczDawidMPOL1996PłaskocinPłaskocka elita pierścieniaXLZapłacono
47SiejkaMateuszMPOL1997PłaskocinPłaskocka elita pierścieniaLZapłacono
48SiejkaRobertMPOL1993PłaskocinPłaskocka elita pierścieniaMZapłacono
49PągowskiŁukaszMPOL1997ŁowiczPłaskocka elita pierścieniaMZapłacono
50GalińskaMagdalenaKPOL1986LegionowoWarszawski ZaułekMZapłacono
51SmoczykHubertMPOL1986WarszawaWarszawski ZaułekLZapłacono
52DalickaKlaudiaKPOL2000SochaczewMZapłacono
53PisarekKarolMPOL2000SochaczewLZapłacono
54JakubowskiDominikMPOL2001KiernoziaPłaskocka elita pierścieniaMZapłacono
55JasińskaKarolinaKPOL1999SłubiceS
56OkurowskiPatrykMPOL2004SochaczewLZapłacono
57WróbelRafałMPOL1989OstrowiecXLZapłacono
58SikoraKatarzynaKPOL1980LowiczSZapłacono
59FrankiewiczDorotaKPOL1980ŁowiczSZapłacono
60ZiółkowskaKingaKPOL1975ŁowiczMZapłacono
61ZimochockiKarolMPOL1991SochaczewGołębie PocztoweXLZapłacono
62AnyszkaMałgorzataKPOL1984ŁowiczHappyRunnersMZapłacono
63ZawadzkiDamianMPOL1982Łowicz#HappyRunners ŁowiczMZapłacono
64ŻmigrodzkaMałgorzataKPOL1984BrwinówSZapłacono
65FlaszczyńskaMałgorzataKPOL1984BrwinówSZapłacono
66TkaczykMatcinMPOL1979Nowy Dwór MazowieckiL
67SinkiewiczLidiaKPOL1988Lipce ReymontowskieKoniec składuMZapłacono
68SinkiewiczMateuszMPOL1987Lipce ReymontowskieKoniec składuXXLZapłacono
69PopiołekMateuszMPOL1985Nowa WolaOCEANICUSLZapłacono
70PopiołekMartaKPOL1977Nowa WolaOCEANICUSLZapłacono
71GaćAnnaKPOL1979ŁowiczLZapłacono
72PrzybyłowskiJerzyMPOL1978WarszawaLZapłacono
73PrzybyłowskiTomaszMPOL1985SochaczewLZapłacono
74PoleckiMarcinMPOL1988RegówXLZapłacono
75KaźmierczakKarolinaKPOL1986SkierniewiceMZapłacono
76KaźmierczakMarekMPOL1984SkierniewiceXLZapłacono
77PełkaMartaKPOL1989ŁowiczSZapłacono
78PełkaWitekMPOL1986ŁowiczMZapłacono
79PełkaElaKPOL1991ŁowiczMZapłacono
80DąbrowskiEmilMPOL1991WarszawaM
81OszkielMilenaKPOL2003Seroki-ParcelaLKS Mazowsze TeresinMZapłacono
82Anonim#243865MPOL1977SochaczewXXLZapłacono
83AugustyniakJarosławMPOL1979SkierniewiceLZapłacono
84SzczepanikMagdalenaKPOL1981ZdunySZapłacono
85MarkowiczMarzenaKPOL1991SkierniewiceLZapłacono
86WojdaJarekMPOL1989ŁowiczSZapłacono
87Kapel-WięcJustynaKPOL1980Kozłów BiskupiDragon Fight Club SochaczewSZapłacono
88BorowskaKatarzynaKPOL1978BobrownikiLZapłacono
89SobótkaKarolinaKPOL2003IłówMZapłacono
90ZielińskiPawełMPOL1997SochaczewMZapłacono
91WiktorowiczPiotrMPOL1999SochaczewMZapłacono
92ZielińskiJanMPOL2003SochaczewMZapłacono
93LeśkiewiczPawełMPOL1992BibiampolInter Cars SochaczewSZapłacono
94UdyczAnnaKPOL1963WarszawaMZapłacono
95JarosHonorataKPOL1971WarszawaSZapłacono
96JarosMartynaKPOL1995WarszawaSZapłacono
97GóralczykKamilMPOL1985SochaczewLZapłacono
98BaczyńskaMałgorzataKPOL1987ŁowiczMałgorzata BaczyńskaSZapłacono
99SkwierczyńskiPrzemysławMPOL1982ŁódźGeberit TeamMZapłacono
100SobocińskaMonikaKPOL1994Lidzbark WarmińskiPolskaM
Strona 1 z 3