maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII BIEG CICHOCIEMNYCH - JUNIOR 9-12 LAT

VIII BIEG CICHOCIEMNYCH - JUNIOR 9-12 LAT
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Park Miejski im. F. Chopina, ul. Traugutta), 19 czerwca 2021
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki

Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg Junior 9-12 lat – dystans ok. 1 km (orientacyjny start godz. 9:00)Wolne miejsca: b.d.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlub/szkołaKoszulkaPł.
1JaskulskiKrystianMPOL2010SochaczewKozłów BiskupiSZapłacono
2LasockiaAnnaKPOL2009WarszawaSP 323SZapłacono
3LasockiJakubMPOL2012WarszawaSP 323MZapłacono
4SzczepańskiKacperMPOL2012SochaczewSP nr 1 w SochaczewieSZapłacono
5WięcDominikMPOL2010Kozłów BiskupiKozłów BiskupiSZapłacono
6PopiwanowHubertMPOL2010SochaczewSP nr 4 w SochaczewieMZapłacono
7JędrzejewskaMajaKPOL2010SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
8PrzeworskiMateuszMPOL2009SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
9SzwarcIgnacyMPOL2011ChyliceS
10AntolakSzymonMPOL2011KarolewDragon Fight clubSZapłacono
11OniskBłażejMPOL2010PiasecznoSZapłacono
12AdamczykRóżaKPOL2009Stronie ŚląskieNiedźwiedzie Fight ClubSZapłacono
13ZielińskaZuzannaKPOL2009MilanówekSZapłacono
14ZielińskiAleksanderMPOL2009MilanówekSZapłacono
15WoćNataliaKPOL2010WarszawaSzkoła podstawowa nr 323, WarszawaSZapłacono
16GabrysiakMiłoszMPOL2011SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
17ŻakowskaMarikaKPOL2011SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
18MarkowskaAmeliaKPOL2010SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
19JaniszewskaMagdalenaKPOL2010Kozłów BiskupiDragon Fight clubSZapłacono
20OsialKrzysztofMPOL2012SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
21BartosiakOlivierMPOL2009Młodzieszynedytabartosiak04@gmail.comM
22GorsiakGabrielaKPOL2012BiałaUKS Judo SenseiS
23GrabowskaMałgorzataKPOL2010WarszawaCwałujące ŻółwieSZapłacono
24JaniszewskiMateuszMPOL2009WarszawaCwałujące ŻółwieSZapłacono
25BednarczykMaksymMPOL2011GliwiceS
26HoyerBrunoMPOL2012SochaczewSP nr 6 w SochaczewieSZapłacono
27LisiakPrzemekMPOL2012SochaczewSP nr 6 w SochaczewieSZapłacono
28PolitajWiktoriaKPOL2009TopolinMZapłacono
29MikulakMaksymilianMPOL2011SochaczewAkademia PrymusaSZapłacono
30LemańskaKarinaKPOL2012ZielkowiceS
31LemańskiAleksanderMPOL2012ZielkowiceS
32WisniewskaZuzannaKPOL2011GostyninByle dobiecSZapłacono
33PewniakIgorMPOL2012GostyninByle dobiecSZapłacono
34PawlakPrzemyslawMPOL2009SochaczewDragon Fight clubMZapłacono
35MałotaMalinaKPOL2010SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
36ChmielewskiAdamMPOL2009SochaczewRugby OrkanSZapłacono
37ZielińskaLiliaKPOL2012SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
38BiskupskaIzabelaKPOL2009Legionowo54 BLPXLZapłacono
39GajcEmiliaKPOL2009Legionowo54 BLPSZapłacono
40KozłowskaJustynaKPOL2012WarszawaGreen Goblins WarszawaSZapłacono
41TrochonowiczIdaKPOL2011WarszawaGreen Goblins WarszawaS
42TrochonowiczMaksMPOL2010WarszawaGreen Goblins WarszawaM
43KowalczykDominikMPOL2012SochaczewSP nr 6 w SochaczewieSZapłacono
44GuberskiKacperMPOL2010OsmólskDragon Fight ClubSZapłacono
45GuberskiSebastianMPOL2011OsmolskDragon Fight ClubSZapłacono
46LipczyńskiAntoniMPOL2009SochaczewRugby OrkanSZapłacono
47DębowskiWiktorMPOL2011SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
48SzmagałaMichałMPOL2012SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
49SzytenhelmJakubMPOL2010SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
50MajcherTomaszMPOL2010ŁowiczDragon Fight clubSZapłacono
51WołekNadiaKPOL2012SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
52ŚwitkiewiczMarcelinaKPOL2012SochaczewDragon Fight clubSZapłacono
53ŚwitkiewiczRoksanaKPOL2009SochaczewDragon Fight clubSZapłacono