maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora

Miejsce i data imprezy: Balaton w Dobrzeniu Wielkim, 11 września 2021
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”,
GOK Dobrzeń Wielki,
GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki,
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AdamowiczNataliaKPOL5KM1987BrynicaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
2Anonim#253170EvaKPOL5KM1990Dobrzeń WielkiZapłacono
3AraszczukMagdalenaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
4BaronMarekMPOL5KM1987OpoleZapłacono
5BartosikJoannaKPOL5KM1975WołczynSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
6BaruchaAndrzejMPOL10KM1980OpoleKB ODRA OPOLE
7BaziukArturMPOL10KM1976Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
8BednorzEwelinaKPOL5KM1984OpoleZapłacono
9BiałekPiotrMPOL5KM1981PrzeczaStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
10BiernackaBeataKPOL5KM1985OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
11BoczkowskaMarzenaKPOL5KM1984Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
12DackówJanMPOLNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
13DackówMarcinMPOL10KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
14DackówMilenaKPOL5KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
15DrążkowskiGrzegorzMPOL5KM1992Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
16DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaKruszynka
17DrozdPrzemysławMPOL10KM1972OpoleRajsport Active
18DziaczukKarolinaKPOL5KM1985WołczynSlow jogg team WołczynZapłacono
19GarcarzDorotaKPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
20GarcarzŁukaszMPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
21GąskaSandraKPOL5KM1986KaniówZapłacono
22GliwińskiKrzysztofMPOL5KM1980ChróściceZapłacono
23HajdaJustynaKPOL10KM1994RadzionkówMafia Team Lubliniec
24HajdugaŁukaszMPOL10KM1981Dębska KuźniaWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
25HarmatiukWiolettaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
26HejnMartaKPOL5KM1991ChróściceZapłacono
27HermanowiczAgnieszkaKPOL5KM1988Dobrzeń Wielki
28HermanowiczMarekMPOL5KM1986Dobrzeń Wielki
29HrycajMarcinMPOL10KM1977OpoleKB ODRA OPOLE
30JachećJacekMPOL5KM1992OzimekKB ODRA OPOLE
31JagiełłoJarekMPOL5KM1982Opole
32JagiełłoMalgorzataKPOL5KM1968Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin Biega
33JończykAnnaKPOL10KM1983OzimekZapłacono
34KampaDanielaKPOL5KM2002KolonowskieZapłacono
35KilijanekIzabelaKPOL5KM1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
36KliśMarcinMPOL10KM1987Stare Siołkowice
37KłakowiczMarekMPOL10KM1985OpoleDAMBONIAZapłacono
38KozimorAlicjaKPOL5KM1975Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
39KozimorElżbietaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
40KozimorGrzegorzMPOL5KM1974Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
41KoziołTomaszMPOL5KM1994Opole10 Brygada Logistyczna
42KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
43KwaśnickiPiotrMPOL10KM1981WołczynWołczyn biega
44LeszczyńskaBożenaKPOL5KM1956Niemodlinniemodlin biega
45LeszczyńskiJanuszMPOL5KM1958Niemodlin2
46ŁukaszyńskiMarekMPOL5KM1993OpoleKB ODRA OPOLE
47MalechaPiotrMPOL5KM1990OpolenowaARCHITEKTURAZapłacono
48MarkiewiczKrystynaKPOL5KM1982WolczynSlow-Jogg Team Wołczyn
49MartyniakMarekMPOL5KM1983WolczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
50MaszkaDanutaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
51MazurkiewiczDawidMPOL10KM1990KluczborkZapłacono
52MehlPawełMPOL5KM1961OpoleZapłacono
53MikołajczykAnnaKPOL5KM1985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
54MilińskaLiliannaKPOL10KM1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
55MiśkowiczAnnaKPOLNW1958GłogówekNessi Time Biała
56NagelKrzysiaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Wołczyn TeamZapłacono
57NiekrawiecDariuszMPOL10KM1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
58NylecMarzenaKPOL5KM1976WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
59OborskaMagdalenaKPOL5KM1978ŁosiówStan Umyslu Lewin Biega
60OborskiZbigniewMPOL5KM1976Łosiów
61PancylejkoBogdanMPOL10KM1974Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
62ProkopczykJaroslawMPOL10KM1977Opole
63PrzybylskaJoannaKPOL5KM1993GłuszynaZapłacono
64PtakAdamMPOL5KM1984KarłowiceDzikie Morsy
65PtakEwelinaKPOL5KM1984Karłowice
66PuszczewiczZenonMPOLNW1941Pisarzowice
67RukszaMieczysławMPOL5KM1962Opole
68RybarzJacekMPOL5KM1979Dobrzeń MałyZapłacono
69StankiewiczSlawomirMPOL10KM1992Opole
70StankiewiczSławomirMPOL10KM1992Opole
71SzenawaŁukaszMPOL10KM2005Górki
72SzutowiczŁukaszMPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
73SzwecSylwiaKPOL5KM1979OpoleZapłacono
74Świątek-TokarskaAnnaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
75ŚwierczekAnnaKPOL5KM1969Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
76TymuraMarzenaKPOL5KM1986OpoleSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
77WaleszczykKrzysiekMPOL10KM1992SkorogoszczKB ODRA OPOLEZapłacono
78WasikKarolinaKPOL10KM2002Wierzbica GórnaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
79WielichowskiŁukaszMPOL5KM1982OpoleKB ODRA OPOLE
80WincierzSlawomirMPOL10KM1988RaciborzZapłacono
81WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
82WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
83WojsAgnieszkaKPOL5KM1981Opole
84WojsTomaszMPOL5KM1981Opole
85WołoszczukTomekMPOL5KM1980Brzeg
86ZagajaJanuszMPOLNW1955PokójWesoły Borsuk Team
87ŻołowiczAdamMPOL5KM1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono