maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora

Miejsce i data imprezy: Balaton w Dobrzeniu Wielkim, 11 września 2021
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”,
GOK Dobrzeń Wielki,
GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki,
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63
- Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 63

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1PtakAdamMPOL5KM1984KarłowiceDzikie Morsy
2WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
3ŻołowiczAdamMPOL5KM1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
4HermanowiczAgnieszkaKPOL5KM1988Dobrzeń Wielki
5WojsAgnieszkaKPOL5KM1981Opole
6KozimorAlicjaKPOL5KM1975Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
7BaruchaAndrzejMPOL10KM1980OpoleKB ODRA OPOLE
8JończykAnnaKPOL10KM1983OzimekZapłacono
9MikołajczykAnnaKPOL5KM1985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
10MiśkowiczAnnaKPOLNW1958GłogówekNessi Time Biała
11Świątek-TokarskaAnnaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
12ŚwierczekAnnaKPOL5KM1969Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
13BaziukArturMPOL10KM1976Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
14BiernackaBeataKPOL5KM1985OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
15WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
16PancylejkoBogdanMPOL10KM1974Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
17LeszczyńskaBożenaKPOL5KM1956Niemodlinniemodlin biega
18KampaDanielaKPOL5KM2002KolonowskieZapłacono
19MaszkaDanutaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
20NiekrawiecDariuszMPOL10KM1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
21MazurkiewiczDawidMPOL10KM1990KluczborkZapłacono
22GarcarzDorotaKPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
23KozimorElżbietaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
24Anonim#253170EvaKPOL5KM1990Dobrzeń WielkiZapłacono
25BednorzEwelinaKPOL5KM1984OpoleZapłacono
26PtakEwelinaKPOL5KM1984Karłowice
27DrążkowskiGrzegorzMPOL5KM1992Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
28KozimorGrzegorzMPOL5KM1974Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
29KilijanekIzabelaKPOL5KM1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
30JachećJacekMPOL5KM1992OzimekKB ODRA OPOLE
31RybarzJacekMPOL5KM1979Dobrzeń MałyZapłacono
32DackówJanMPOLNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
33LeszczyńskiJanuszMPOL5KM1958Niemodlin2
34ZagajaJanuszMPOLNW1955PokójWesoły Borsuk Team
35JagiełłoJarekMPOL5KM1982Opole
36ProkopczykJaroslawMPOL10KM1977Opole
37BartosikJoannaKPOL5KM1975WołczynSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
38PrzybylskaJoannaKPOL5KM1993GłuszynaZapłacono
39HajdaJustynaKPOL10KM1994RadzionkówMafia Team Lubliniec
40DziaczukKarolinaKPOL5KM1985WołczynSlow jogg team WołczynZapłacono
41WasikKarolinaKPOL10KM2002Wierzbica GórnaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
42MarkiewiczKrystynaKPOL5KM1982WolczynSlow-Jogg Team Wołczyn
43NagelKrzysiaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Wołczyn TeamZapłacono
44WaleszczykKrzysiekMPOL10KM1992SkorogoszczKB ODRA OPOLEZapłacono
45GliwińskiKrzysztofMPOL5KM1980ChróściceZapłacono
46MilińskaLiliannaKPOL10KM1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
47GarcarzŁukaszMPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
48HajdugaŁukaszMPOL10KM1981Dębska KuźniaWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
49SzenawaŁukaszMPOL10KM2005Górki
50SzutowiczŁukaszMPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
51WielichowskiŁukaszMPOL5KM1982OpoleKB ODRA OPOLE
52AraszczukMagdalenaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
53OborskaMagdalenaKPOL5KM1978ŁosiówStan Umyslu Lewin Biega
54JagiełłoMalgorzataKPOL5KM1968Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin Biega
55DackówMarcinMPOL10KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
56HrycajMarcinMPOL10KM1977OpoleKB ODRA OPOLE
57KliśMarcinMPOL10KM1987Stare Siołkowice
58BaronMarekMPOL5KM1987OpoleZapłacono
59HermanowiczMarekMPOL5KM1986Dobrzeń Wielki
60KłakowiczMarekMPOL10KM1985OpoleDAMBONIAZapłacono
61ŁukaszyńskiMarekMPOL5KM1993OpoleKB ODRA OPOLE
62MartyniakMarekMPOL5KM1983WolczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
63DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaKruszynka
64HejnMartaKPOL5KM1991ChróściceZapłacono
65BoczkowskaMarzenaKPOL5KM1984Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
66NylecMarzenaKPOL5KM1976WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
67TymuraMarzenaKPOL5KM1986OpoleSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
68RukszaMieczysławMPOL5KM1962Opole
69DackówMilenaKPOL5KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
70AdamowiczNataliaKPOL5KM1987BrynicaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
71MehlPawełMPOL5KM1961OpoleZapłacono
72BiałekPiotrMPOL5KM1981PrzeczaStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
73KwaśnickiPiotrMPOL10KM1981WołczynWołczyn biega
74MalechaPiotrMPOL5KM1990OpolenowaARCHITEKTURAZapłacono
75DrozdPrzemysławMPOL10KM1972OpoleRajsport Active
76GąskaSandraKPOL5KM1986KaniówZapłacono
77StankiewiczSlawomirMPOL10KM1992Opole
78WincierzSlawomirMPOL10KM1988RaciborzZapłacono
79StankiewiczSławomirMPOL10KM1992Opole
80SzwecSylwiaKPOL5KM1979OpoleZapłacono
81KoziołTomaszMPOL5KM1994Opole10 Brygada Logistyczna
82WojsTomaszMPOL5KM1981Opole
83WołoszczukTomekMPOL5KM1980Brzeg
84HarmatiukWiolettaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
85OborskiZbigniewMPOL5KM1976Łosiów
86PuszczewiczZenonMPOLNW1941Pisarzowice
87KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC