maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Bieg Przedborska 10

III Bieg Przedborska 10
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 28 sierpnia 2021
Organizator: MKS "Pilica" Przedbórz
Partnerzy:
Urząd Miejski w Przedborzu,
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 101

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećImię i nazwisko partnera/ki DuetKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaKoszulka specjalnaPł.
1MąkosaAdrianMPOLPrzedbórzZapłacono
2KuderAgaKPOLK30RadomskoKBKS RADOMSKOXSZapłacono
3GorzędowskaAgnieszkaKPOLK40Strzelce MałeLZapłacono
4Gos-StacherskaAgnieszkaKPaweł StacherskiPOLK30, DKleszczówM
5KazimierczakAndrzejMPOLM40RadomskoSZapłacono
6SamekAndrzejMPOLM30ŁączkowiceMZapłacono
7BanaszczykAnetaKŁukasz StacherskiPOLK30, DWarszawaPrzedbórz Runners TeamSZapłacono
8DzierzgwaAnnaKPOLK20, MPPrzedbórzSZapłacono
9DudekArkadiuszMPOLM40Piotrków Trybunalski
10JeziorskiArturMPOLMPPrzedbórzJuventusMZapłacono
11SochackiArturMPOLM30RadomskoSZapłacono
12PrzeworskaBasiaKPOLK30ŁącznaCZARNECKI RUN TEAMM
13JanikBeataKMariusz MałachowskiPOLK30, DRadomskoRUNdomskoS
14SzymczykBogdanMPOLM60+KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
15MacaDamianMPOLM20KątyMZapłacono
16ŚwiechDamianMDamian ŚwiechPOLM20, D, MPPrzedbórzniezrzeszonyMZapłacono
17WarzychaDamianMPOLM20Buenos AiresKulki z WólkiMMZapłacono
18CholewaDariuszMPOLM20WierzbicaSSZapłacono
19JeskeDominikMPOLRadomskoRUNdomskoL
20GołuchowskaEdytaKPOLK30KrzętówZapłacono
21SzymczykElzbietaKPOLFałkówGLKS FałkówXS
22SkowronFilipMPOLMPPrzedbórzM
23PawelakFranekMPOLMPPrzedbórzMZapłacono
24BezaGrzegorzMPOLM50RadomskoXL
25PawelakGrzegorzMPOLM40GroblaMZapłacono
26DomagalskiIreneuszMPOLM50RadomskoL
27KamieniakJacekMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
28SmolarekJakubMPOLM16OchotnikM
29MareckiJanMPOLM50RadomskoniezrzeszonyM
30WawrzyniakJanuszMPOLM30RadomskoAktywni KamieńskMZapłacono
31KulkaKarolinaKPOLGomuniceSZapłacono
32PiwowarczykKatarzynaKPOLK20PrzedbórzMZapłacono
33WalczakKlemensMPOLM20KamieńskAktywni KamieńskMZapłacono
34HożynkaKonradMPOLM16BebelnoM
35LipińskiKrzysztofMPOLM20KluczewskoL
36MazurKrzysztofMPOLM20CzęstochowaZapłacono
37GotartowskiŁukaszMMagdalena GotartowskaPOLM40, DMasłowiceXLZapłacono
38StacherskiŁukaszMAneta BanaszczykPOLM30, D, MPPrzedbórzPrzedbórz Runners TeamSSZapłacono
39OlejniczakMaciejMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOLZapłacono
40GotartowskaMagdalenaKŁukasz GotartowskiPOLK40, DMasłowiceMZapłacono
41MargasMagdalenaKDamian ŚwiechPOLK20, DPrzedbórzniezrzeszonySZapłacono
42TrendaMagdalenaKPOLK20, MPPrzedbórzZalewiczanka PrzedbórzSZapłacono
43CzarnotaMałgorzataKPOLGąsawy RządoweM
44KarkoszkaMałgorzataKPOLK40RadomskoKBKS RADOMSKOS
45SobczykMałgorzataKPOLK20Łęki SzlacheckieAktywni KamieńskMZapłacono
46BoguszMarcinMPOLM40ŁódźDzikie MorsyLLZapłacono
47KaczorowskiMarcinMPOLM30RaszynKulki z WólkiMZapłacono
48NiedzińskiMarcinMMonika NiedzińskaPOLM40, DMakówkaWiejski TeamL
49MałachowskiMariuszMPOLM40, DRadomskoRUNdomsko
50BarzykMateuszMPOLPiotrkow TrybunalskiKuznia TriathlonuMZapłacono
51GorzałkaMateuszMPOLM30CzęstochowaMZapłacono
52GorzędowskiMichałMPOLM16Strzelce MałeS
53TazbirMichałMPOLM20KletniaMZapłacono
54CegiełaMonikaKPOLK30KluczewskoLZapłacono
55WójcikPaulinaKPOLK16KrzętówKBKS RADOMSKOSZapłacono
56StacherskiPawełMAgnieszka Gos-StacherskaPOLM40, DKleszczowXL
57BodankaPiotrMPOLM40NieznaniceAPAMA Acoustic ProjectM
58GryglewskiPiotrMPOLM30RadomskoMZapłacono
59KońPiotrMPOLM40RęcznoALPIN SPORT HOKA ONE TEAMMMZapłacono
60PiechockiPiotrMPOLM40Jastrzębie-ZdrójXXLZapłacono
61LoraPrzemysławMPOLM20, MPStrzałkówLZapłacono
62WilkPrzemysławMPOLM20WygwizdówAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKAMZapłacono
63LoraRadosławMPOLStrzałkówL
64OziembałaRadosławMPOLM40RadomskoXLZapłacono
65FurmańczykRafałMPOLM20, MPPrzedbórzM
66KrólRafałMPOLM30RozprzaKBKS RADOMSKOLZapłacono
67MacheraRafałMPOLM30KoniecpolLZapłacono
68MilerRobertMPOLM40RadomskoKBKS RADOMSKOSZapłacono
69ChukhlatenkoRomanMPOLM30Olawausibamorihey.klabM
70RośkowskiTadeuszMPOLAntoniówkaPozytywnie Zabiegani KleszczówXLZapłacono
71UcieklakWaldemarMPOLM50CzęstochowaPszczółkowski TeamSZapłacono
72GotartowskiWojciechMPOLM30, MPPrzedborzXL
73PotempaWojciechMPOLM16BoronówM
74OjrzyńskiZbigniewMPOLM40GórkiRUNdomskoMZapłacono