maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

XIX Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze

XIX Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze
Miejsce i data imprezy: Włodawa, 14 października 2018
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, 22-200 Włodawa, ul. Szkolna 4
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WitkowiczŁukaszMPOLM30WłodawaWłodawa BiegaXL
2ChmielPrzemysławMPOLM30WłodawaWłodawa BiegaS
3WojciukAdamMPOLM30LublinMZapłacono
4OstrowskiGrzegorzMPOLM40WłodawaSZapłacono
5FoltynDawidMPOLM16KostkowiceWłodawa BiegaMZapłacono
6MłynarzKamilMPOLM16ŁęcznowolaSKB Kraśnik / biegciagly.plS
7AdamczykJacekMPOLM40ChełmMZapłacono
8ManorykRobertMPOLM30Jelcz-LaskowiceM
9TomaszewskiPiotrMPOLM30LublinbraciaTMZapłacono
10TomaszewskiWojtekMPOLM40WarszawabraciaTM
11PołećIreneuszMPOLM30LublinPolska MarkaM
12FurmanikEwaKPOLK40+ŚwierżeChełm BiegaMZapłacono
13OsuchowskiKamilMPOLM30ChelmBiegam bo lubiekamilL
14TatysiakSławomirMPOLM40ChełmMZapłacono
15WdowiakSławomirMPOLM30ChełmPSG DorohuskXLZapłacono
16WdowiakAnetaKPOLK30ChełmI LO ChełmMZapłacono
17WepaWiesławMPOLM50+ChełmChełmska Grupa TriathlonuL
18RomaniukAdamMPOLM40RossoszPSG BIAŁA PODLASKAL
19SuchonosAndrzejMPOLM40ChełmPSG DorohuskXLZapłacono
20StawiarskiRyszardMPOLM50+ChoszcznoChełm BiegaXLZapłacono
21ŁobaczukMariuszMPOLM40ChełmChełm BiegaMZapłacono
22WróbelMarcinMPOLM40ChełmPSG DorohuskXLZapłacono
23PaszkoWojciechMPOLM30ChełmCrossFitter Box ChełmM
24BakunJolantaKPOLK40+ChełmChełm BiegaLZapłacono
25JabłońskiAndrzejMPOLM50+ChełmPSG DorohuskLZapłacono
26NyczMałgorzataKPOLK40+ChełmChełm BiegaXSZapłacono
27KrępackaMonikaKPOLK40+ChełmXSZapłacono
28MickiewiczTomaszMPOLM30Biała PodlaskaPSG BIAŁA PODLASKAM
29TrebnioAndrzejMPOLM30WłodawaMZapłacono
30SzybalskiArturMPOLM30WłodawaLZapłacono
31OpokaTomaszMPOLM30WłodawaMZapłacono
32KucharskiMariuszMPOLM30WłodawaMZapłacono
33GrączewskiRadosławMPOLM30WłodawaMZapłacono
34BieleckiKonradMPOLM16WłodawaWłodawa BiegaXL
35RosołowskaDorotaKPOLK16ChełmLZapłacono
36StubińskiLeszekMPOLM40PiszczacAkademia Sportu PożarniczegoM
37KasperskiPrzemysławMPOLM40Biskupie KoloniaLubelskie Stowarzyszenie BiegoweXL
38MakaraFilipMPOLM30ChełmMZapłacono
39HeniborgMarekMPOLM30DorohuskPSG SkryhiczynLZapłacono
40WiniarczykJacekMPOLM40Włodawa/warkaKS STRAT PUŁASKIL
41PrucnalPrzemekMPOLM16ZamieścieMZapłacono
42MonachJanuszMPOLM30KulikM
43KostowskiKrzysztofMPOLM30ChełmLZapłacono
44DziurdaMarekMPOLM30ChełmChełmska Grupa TriathlonuLZapłacono
45GrajperGrzegorzMPOLM30ChełmPSG DorohuskXLZapłacono
46KarwanZbigniewMPOLM50+LublinBBLL
47KostowskiStanisławMPOLM40ChełmL
48HaponiukBogumiłMPOLM30ChełmCHEŁM BIEGAXLZapłacono
49PrillWitoldMPOLM50+UrszulinPozytywnie AktywniL
50DejerDominikMPOLM30WłodawaKS Tęcza WłodawaXXL
51DejerDorotaKPOLK30WłodawaKS Tęcza WłodawaXS
52BuchmanMagdalenaKPOLK30WłodawaKS Tęcza WłodawaSZapłacono
53BuchmanAdrianMPOLM30WłodawaKS Tęcza WłodawaMZapłacono
54BuryPiotrMPOLM30WłodawaSusznoLZapłacono
55KrólWaldemarMPOLM50+ChełmXL
56NestrowiczŁukaszMPOLM30StańkówL
57PiwońskiCezaryMPOLM30WłodawaKS Tęcza WłodawaXLZapłacono
58StupkaPiotrMPOLM40WłodawaKS Tęcza WłodawaXL
59MatuszakMariuszMPOLM16LublinTriathlon Lublin TeamMZapłacono
60Kochaniec-MatuszakKarolinaKPOLK30LublinTriathlon Lublin TeamSZapłacono
61SztyborTomaszMPOLM30Mińsk Mazowieckikacperkuzmiak.xn.plLZapłacono
62RusinŁukaszMPOLM30ChełmM
63MilczarekSławomirMPOLM50+Turka1961S
64KawalecJarosławMPOLM30ChełmM
65SowaRyszardMPOLM30Biała PodlaskaPSG BIAŁA PODLASKAXL
66StaweckiKarolMPOLM16LublinM
67BiałasJacekMPOLM30LublinL
68JackowskiJarosławMPOLM16OrchówekMZapłacono
69ŁatkaKrystianMPOLM30PokrówkaDASL
70PikułaWojtekMPOLM30PiszczacAkademia Sportu PożarniczegoL
71KornilukBogdanMPOLM50+Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała BiegaM
72PiątkowskiDariuszMPOLM50+NowinyChełmska Grupa TriathlonuL
73BabiczIreneuszMPOLM50+HorodyszczeTeam i-SportM
74RabczewskiAndrzejMPOLM50+SusznoWłodawa BiegaXXL