maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski

III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski
Miejsce i data imprezy: Nysa, 16 grudnia 2023
Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „GIM 2” w Nysie
Fundacja „W DZIAŁANIU”
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na ok. 5,2 kmWolne miejsca: 85

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 8
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KiełbJerzyMPOLM60, MGNNysaDrużyna SzpikuZapłacono
2BabińskaKatarzynaKPOLK30, MGNNysaZapłacono
3KozłowskaAnnaKPOLK40, MPNPaczkówZapłacono
4BaruchaAndrzejMPOLM40OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
5KornaśMarcinMPOLM40LaskówkaGóryLasyZapłacono
6KukuczkaEwelinaKPOLK40, MPNBiskupówZapłacono
7AntkowiczMarcinMPOLM40, MGN, MPNNysaProzak Team NysaZapłacono
8JackiewiczKamilMPOLM20, MPNSidzinaZapłacono
9MaksymiukJoannaKPOLK30, MGN, MPNNysaKlub Sportowy Super VolleyballZapłacono
10StepaniakMaciejMPOLM40, MPNGłuchołazyMaciej biegaZapłacono
11TruśJustynaKPOLK30, MGN, MPNWierzbnoZapłacono
12KukuczkaHenrykMPOLM40, MPNBiskupówZapłacono
13AntkowiczJacekMPOLM50, MGNNysaProzak Team NysaZapłacono
14BrzeźnaAdrianaKPOLK40, MGNNysaZapłacono
15MaksymiukKarolMPOLM30, MGNNysaKlub Sportowy Super VolleyballZapłacono
16MazurUrszulaKPOLK40, MGNNysaZapłacono
17ZychowiczPawełMPOLM40, MPNOtmuchówOTM.bZapłacono
18AntkowiczKatarzynaKPOLK50, MGN, MPNNysaProzak Team NysaZapłacono
19StudenckiPiotrMPOLM15, MGN, MPNNysaZapłacono
20ŚwięckaJoannaKPOLK30WrocławZapłacono
21KałużnyKamilMPOLM20, MGN, MPNNysaZapłacono
22MazurTomaszMPOLM40, MGNNysaZapłacono
23MarzecZbigniewMPOLM50PawłowiceGóryLasyZapłacono
24BoguckaMałgorzataKPOLK40, MGNNysaZapłacono
25AntkowiczEliwraKPOLK40, MGNNysaProzak Team NysaZapłacono
26DudekEmiliaKPOLK50, MGN, MPNNysaNYSA BIEGAZapłacono
27ŁomnickaBarbaraKPOLK40WrocławMKS Siechnice
28GołąbDawidMPOLM30, MGN, MPN, PANSNysaKuce z BronksuZapłacono
29PająkTomaszMPOLM40, MPNOtmuchówOTM.bZapłacono
30DrobekRafałMPOLM40, MPNŁąkaOSP ŁąkaZapłacono
31KałużnaNikolaKPOLK20, MGN, MPNNysaZapłacono
32KukuczkaNataliaKPOLK20, MPNBiskupówZapłacono
33ŻabskaJoannaKPOLK40, MPNJarnołtówekZapłacono
34GołąbNataliaKPOLK20, MGN, MPN, PANSNysaKuce z BronksuZapłacono
35DudekDorotaKPOLK50, MGNNysaMelon Fit& Gym NysaZapłacono
36StudenckiHenrykMPOLM70+, MGN, MPNNysaZapłacono
37ZychowiczSzymonMPOLM15, MPNOtmuchówOTM.bZapłacono
38PająkMaciejMPOLM15, MPNOtmuchowOTM.bZapłacono
39StupakAdaKPOLK30Tarnów OpolskiKB ODRA OPOLEZapłacono
40ZawadaDariaKPOLK20, MPNSzklaryRuda biegaZapłacono
41MalecMateuszMPOLM30, MGN, MPNNysaZapłacono
42MałachowskiGrzegorzMPOLM40, MGN, MPNNysaCrossfit SaperskaZapłacono
43KukuczkaOliwiaKPOLK15, MPNBiskupówZapłacono
44KozubekJustynaKPOLK40, MGN, MPNNysaZapłacono
45WojtkowskiMateuszMPOLM30SkorogoszczStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
46MikodaStanisławMPOLM40, MGN, MPNPrzełekZapłacono
47KozubekTomaszMPOLM40, MGN, MPNNysaZapłacono
48PrudlakOlgaKPOLK40WrocławZapłacono
49WąsowiczMichałMPOLM30, MGN, MPN, PANSNysaZapłacono
50TrojniakDariaKPOLK30, MPNJarnołtówek
51PiwowarczykGrzegorzMPOLM40PrudnikGLKK Victoria Głuchołazy
52SiwekAdamMPOLM30, MGN, MPNNysaZapłacono
53MałachowskaAleksandraKPOLK20, MGN, MPNNysaZapłacono
54MichalikDawidMPOLM30, MGN, MPNOtmuchówWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
55GruszkaMałgorzataKPOLK40, MGNNysaNyski Klub BiznesuZapłacono
56PodhajnaMagdalenaKPOLK30, MGN, MPNNysaZapłacono
57WłodarczykPawełMPOLM40OpoleKB Odra Opole
58HrycajMarcinMPOLM40OpoleKB ODRA OPOLE
59MielnikRobertMPOLM30, MGN, MPNNysaZapłacono
60StokłosaJoannaKPOLK40, MPNKonradówFreedom Nieruchomości NysaZapłacono
61AugustynDorotaKPOLK30WiązówZapłacono
62BilRobertMPOLM30StrzelinZapłacono
63MasnykŁukaszMPOLM40OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
64Różańska - HagelKamilaKPOLK20OpoleZapłacono
65StokłosaPiotrMPOLM30, MPNKonradówFreedom Nieruchomości NysaZapłacono
66PaciorekPiotrMPOLM30WojsławZapłacono
67HasnyAleksanderMPOLM20, MGN, MPN, PANSNysaZapłacono
68KorzeniewskaIwonaKPOLK40, MGN, MPNNysaZapłacono
69MajHenrykMPOLM60, MGN, MPNNysaRuners Team NysaZapłacono
70BednarekKajetanMPOLM40, MGN, MPNNysaZapłacono
71MaczugaEwelinaKPOLK40, MGNNysaZapłacono
72BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
73ZającAnnaKPOLK30, MPNStary LasZapłacono
74MaczugaMagdalenaKPOLK15, MGNNysaZapłacono
75SkotarskiMariuszMPOLM50NysaZapłacono
76SmolskiKamilMPOLM30Prudnik
77JanoszekMarcelMPOLM30SteblówJULA MebleZapłacono
78KozaMagdaKPOLK30, MGNNysaZapłacono
79SzeligaDominikaKPOLK20, MPNOtmuchówNFZ’kiZapłacono
80JanoszekJuliaKPOLK30SteblówJULA MebleZapłacono
81ZającMariuszMPOLM30, MPNStary LasZapłacono
82ŁucyszynJózekMPOLM30, MGN, MPNNysaZapłacono
83Szeliga-ZońAgnieszkaKPOLK40, MPNOtmuchówNFZ’kiZapłacono
84ŻabskiRobertMPOLM40, MGN, MPNJarnołtówekZapłacono
85TasarekRyszardMPOLM70+, MGN, MPNNysaNysa BiegaZapłacono
86ZiębaDariuszMPOLM30, MGN, MPNNysaNyski Klub BiznesuZapłacono
87WorekDawidMPOLM40, MPNOtmuchówOTM.bZapłacono
88PiekarskaAnnaKPOLK40PrudnikKTN GłuchołazyZapłacono
89WorekPatrycjaKPOLK40, MPNOtmuchówOTM.bZapłacono
90KuźniarJustynaKPOLK40, MGN, MPNNysaNYSA BIEGA
91Gawlik-JamrózAnnaKPOLK20, MPNNysaZapłacono
92WorekJakubMPOLM15, MPNOtmuchówOTM.bZapłacono
93GalickaMarcelinaKPOLK30, MGN, MPNNysaZapłacono
94MateńkoMarcinMPOLM20, PANSWojbórzZapłacono
95GitlarzKlaudiaKPOLK30, MPNGłuchołazyZapłacono
96DudaTomaszMPOLM40, MGN, MPNNysaZapłacono
97SamekBartłomiejMPOLM30, MPNŚcibórzTrunkowcyZapłacono
98Anonim#361228KPOLK20, MGNNysaZapłacono
99Anonim#361229KPOLK30KucharzowiceZapłacono
100GajekMartaKPOLK30JełowaPawko Runner TeamZapłacono
Strona 1 z 8