Miejsce i data imprezy: | Sochaczew, ul. Podzamcze, 22 czerwca 2024 |
Organizator: |
UKS Dragon Fight Club Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki |
Regulamin |
Regulamin Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pll |
Kategorie: | |
- Bieg na 10 km - start 12:00 | Wolne miejsca: b.d. |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cieślak | Katarzyna | K | POL | 1982 | Tomaszów Mazowiecki | MAG | |||
2 | Gać | Anna | K | POL | 1979 | Bobowniki | MAG | |||
3 | Karasińska | Paulina | K | POL | 1994 | Zawitała | Pikuś | XS | ||
4 | Kisła | Julita | K | POL | 1989 | Warszawa | L | |||
5 | Kocbuch | Karolina | K | POL | 1982 | Bobowniki | MAG | |||
6 | Kuźwa | Paulina | K | POL | 1991 | Warszawa (Białołęka) | M | |||
7 | Meksis | Patrycja | K | POL | 1992 | Zgorzelec | L | |||
8 | Michałowska | Jolanta | K | POL | 2003 | Nowa Sucha | ||||
9 | Mularczyk | Izabella | K | POL | 2001 | Przybysławice | S | |||
10 | Muszyńska | Paulina | K | POL | 1997 | Złoczew | Takenaka | S | ||
11 | Okińczyc | Angelika | K | POL | 1996 | Łódź | Takenaka | M | ||
12 | Paluch | Oliwia | K | POL | 2003 | Witkowo | ||||
13 | Pęksa | Karolina | K | POL | 1983 | Konstancin Jeziorna | ||||
14 | Sikora | Katarzyna | K | POL | 1980 | Lowicz | ||||
15 | Słupek | Beata | K | POL | 1990 | Warszawa | Team Dwa Ognie | XS | ||
16 | Sobańska | Anna | K | POL | 1978 | Ziemięcin 11 | Błędowska Wataha | |||
17 | Stępniak | Aneta | K | POL | 1978 | Bobrowniki | ||||
18 | Syska | Izabela | K | POL | 2000 | Gawrony | S | |||
19 | Szczygieł | Martyna | K | POL | 2003 | Warszawa | S | |||
20 | Wegiera | Dominika | K | POL | 1994 | Pabianice | Engine Run | |||
21 | Wilisowska | Ewelina | K | POL | 1987 | Ryki | Pikuś | M | ||
22 | Włodarczyk | Agnieszka | K | POL | 1985 | Konstancin-Jeziorna | ||||
23 | Zawrotniak | Anna | K | POL | 1993 | Warsaw | M | |||
24 | Andradzki | Daniel | M | POL | 1988 | Warszawa | Team Dwa Ognie | |||
25 | Andrzejczak | Robert | M | POL | 1979 | Sochaczew | Stare Karabiny | M | ||
26 | Augustyniak | Jarosław | M | POL | 1979 | Skierniewice | MAG | |||
27 | Bartos | Michał | M | POL | 1987 | Warszawa | Takenaka | L | ||
28 | Bednarz | Artur | M | POL | 1990 | Warszawa | Team Dwa Ognie | XL | ||
29 | Borucki | Witold | M | POL | 1980 | Jelcz-Laskowice | Takenaka | M | ||
30 | Brodowski | Dominik | M | POL | 2001 | Sochaczew | M | |||
31 | Chrzanowski | Michał | M | POL | 1987 | Ożarów Mazowiecki | Stare Karabiny | |||
32 | Cieślak | Kryspin | M | POL | 1983 | Tomaszów Mazowiecki | MAG | |||
33 | Czechowski Jerzy | Jerzy | M | POL | 1949 | Warszawa | mza - warszawa | |||
34 | Dębski | Andrzej | M | POL | 1976 | Warszawa | ||||
35 | Dobranja | Kamil | M | POL | 1993 | Warszawa | L | |||
36 | Dziąg | Sylwester | M | POL | 1998 | Żyrardów | Run de Girard | |||
37 | Gasik | Łukasz | M | POL | 1983 | Kożuszki Parcel | Stare Karabiny | XL | ||
38 | Glanc | Grzegorz | M | POL | 1982 | Sochaczew | XL | |||
39 | Grzelak | Bartosz | M | POL | 1987 | Warszawa | Engine Run | |||
40 | Harasimiuk | Norbert | M | POL | 1991 | Słupno | ||||
41 | Holgado Diaz | Victor | M | POL | 1990 | Nowa Wola | L | |||
42 | Ilczuk | Bartosz | M | POL | 1987 | Sochaczew | Stare Karabiny | S | ||
43 | Iskra | Artur | M | POL | 1988 | Władysławów | ||||
44 | Iwański | Adam | M | POL | 1985 | Warszawa | Sowa | L | ||
45 | Jackowski | Grzegorz | M | POL | 1980 | Sochaczew | Takenaka | |||
46 | Jamka | Paweł | M | POL | 1981 | Sochaczew | Takenaka | M | ||
47 | Jankowski | Piotr | M | POL | 1979 | Warszawa | Team Dwa Ognie | L | ||
48 | Jasiński | Marcin | M | POL | 1984 | Winnica | ||||
49 | Jorge | Oscar | M | POL | 1989 | Warsaw | M | |||
50 | Kastsiuk | Ilya | M | POL | 1992 | Warszawa | RUN_WAWA_RUN | |||
51 | Kazmierski | Adrian | M | POL | 1987 | Sochaczew | XL | |||
52 | Kaźmierski | Sebastian | M | POL | 1980 | Sochaczew | danielkazmierski711@gmail.com | |||
53 | Kaźmierskk | Daniel | M | POL | 2005 | Sochaczew | danielkazmierski711@gmail.com | |||
54 | Kopeć | Jarosław | M | POL | 1996 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | L | ||
55 | Kosakowski | Artur | M | POL | 1988 | Sochaczew | Stare Karabiny | S | ||
56 | Kowalski | Cezary | M | POL | 1992 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | |||
57 | Kwas | August | M | POL | 1979 | Ryki | biegusiem. pl | L | ||
58 | Lapkou | Yauheni | M | BLR | 1990 | Pruszków | RUN_WAWA_RUN | |||
59 | Leki | Robert | M | POL | 1973 | Warszawa | Bemowo Biega | M | ||
60 | Lesiak | Adam | M | POL | 1986 | Łyszkowice | ||||
61 | Lesiak | Jakub | M | POL | 1989 | Łódź | ||||
62 | Lubicki | Daniel | M | POL | 1994 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | M | ||
63 | Mackiewicz | Wiktor | M | POL | 2000 | Warszawa | Stare Karabiny | L | ||
64 | Malicki | Kamil | M | POL | 1989 | Sochaczew | ||||
65 | Marciniak | Piotr | M | POL | 1989 | Łódź | Takenaka | M | ||
66 | Mucha | Adam | M | POL | 1996 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | L | ||
67 | Nieszporek | Przemysław | M | POL | 1994 | Warszawa | Stare Karabiny | L | ||
68 | Nowak | Aleksander | M | POL | 1988 | Zawiercie | Takenaka | L | ||
69 | Oleszko | Łukasz | M | POL | 1981 | Inowrocław | Engine Run | |||
70 | Olszewski | Leszek | M | POL | 1973 | Warszawa | Team Dwa Ognie | |||
71 | Oszkiel | Mateusz | M | POL | 1993 | Seroki-Parcela | L | |||
72 | Pawłowski | Sebastian | M | POL | 1975 | Rawa Mazowiecka | Rawa Fight Crew | M | ||
73 | Pętlak | Marek | M | POL | 1987 | Sochaczew | M | |||
74 | Pichola | Mateusz | M | POL | 1994 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | L | ||
75 | Piotrkowski | Jarosław | M | POL | 1984 | Warszawa | PSO Prekursor | |||
76 | Podrażka | Łukasz | M | POL | 1976 | Zielkowice | Łowickie Korby | M | ||
77 | Polczyński | Marcin | M | POL | 1988 | Zgierz | L | |||
78 | Poreda | Daniel | M | POL | 1976 | Warszawa | Team Dwa Ognie | L | ||
79 | Pucher | Jakob | M | POL | 1992 | Łódź | Takenaka | M | ||
80 | Ratajczyk | Karol | M | POL | 2005 | Kozłów Biskupi | Dragon Fight Club Sochaczew | L | ||
81 | Raźnik | Piotr | M | POL | 1983 | Łask | Engine Run | |||
82 | Rudnicki | Emil | M | POL | 1998 | Sochaczew | XL | |||
83 | Rybiński | Kamil | M | POL | 1988 | Tomaszów Mazowiecki | ||||
84 | Sas | Radosław | M | POL | 1991 | Skierniewice | MAG | |||
85 | Skowroński | Bartosz | M | POL | 1992 | Legionowo | M | |||
86 | Stawski | Jędrzej | M | POL | 1985 | Wrocław | Takenaka | L | ||
87 | Stodulski | Artur | M | POL | 2001 | Iłów | Stare Karabiny | L | ||
88 | Styrkowiec | Damian | M | POL | 1979 | Gliwice | Takenaka | L | ||
89 | Susik | Łukasz | M | POL | 1991 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | XL | ||
90 | Szuba | Adam | M | POL | 2001 | Tomaryny | M | |||
91 | Szwedo | Michał | M | POL | 1987 | Warszawa | Stare Karabiny | XL | ||
92 | Szydlik | Wiesław | M | POL | 1966 | Mszczonów | ||||
93 | Szydlowski | Grzegorz | M | POL | 1996 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | XL | ||
94 | Szymanowski | Michał | M | POL | 1982 | Ożarów Mazowiecki | ||||
95 | Trigo Reguero | Adrian | M | POL | 1989 | Warsaw | M | |||
96 | Wawrzyniak | Dawid | M | POL | 1973 | Kąty Wrocławskie | ||||
97 | Węgliński | Bartłomiej | M | POL | 2001 | Sochaczew | S | |||
98 | Wieczorek | Karol | M | POL | 1989 | Warszawa | Stare Karabiny | L | ||
99 | Wilk | Wojciech | M | POL | 1995 | Warszawa | Stare Karabiny | M | ||
100 | Wolentarski | Przemysław | M | POL | 1985 | Kobyłka | Zabiegany Wołomin |