Miejsce i data imprezy: | Sochaczew, ul. Podzamcze, 22 czerwca 2024 |
Organizator: |
UKS Dragon Fight Club Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki |
Regulamin |
Regulamin Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pll |
Kategorie: | |
- Bieg na 10 km - start 12:00 | Wolne miejsca: b.d. |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lapkou | Yauheni | M | BLR | 1990 | Pruszków | RUN_WAWA_RUN | |||
2 | Andradzki | Daniel | M | POL | 1988 | Warszawa | Team Dwa Ognie | |||
3 | Andrzejczak | Robert | M | POL | 1979 | Sochaczew | Stare Karabiny | M | ||
4 | Augustyniak | Jarosław | M | POL | 1979 | Skierniewice | MAG | |||
5 | Bartos | Michał | M | POL | 1987 | Warszawa | Takenaka | L | ||
6 | Bednarz | Artur | M | POL | 1990 | Warszawa | Team Dwa Ognie | XL | ||
7 | Borucki | Witold | M | POL | 1980 | Jelcz-Laskowice | Takenaka | M | ||
8 | Brodowski | Dominik | M | POL | 2001 | Sochaczew | M | |||
9 | Chrzanowski | Michał | M | POL | 1987 | Ożarów Mazowiecki | Stare Karabiny | |||
10 | Cieślak | Katarzyna | K | POL | 1982 | Tomaszów Mazowiecki | MAG | |||
11 | Cieślak | Kryspin | M | POL | 1983 | Tomaszów Mazowiecki | MAG | |||
12 | Czechowski Jerzy | Jerzy | M | POL | 1949 | Warszawa | mza - warszawa | |||
13 | Dębski | Andrzej | M | POL | 1976 | Warszawa | ||||
14 | Dobranja | Kamil | M | POL | 1993 | Warszawa | L | |||
15 | Dziąg | Sylwester | M | POL | 1998 | Żyrardów | Run de Girard | |||
16 | Gać | Anna | K | POL | 1979 | Bobowniki | MAG | |||
17 | Gasik | Łukasz | M | POL | 1983 | Kożuszki Parcel | Stare Karabiny | XL | ||
18 | Glanc | Grzegorz | M | POL | 1982 | Sochaczew | XL | |||
19 | Grzelak | Bartosz | M | POL | 1987 | Warszawa | Engine Run | |||
20 | Harasimiuk | Norbert | M | POL | 1991 | Słupno | ||||
21 | Holgado Diaz | Victor | M | POL | 1990 | Nowa Wola | L | |||
22 | Ilczuk | Bartosz | M | POL | 1987 | Sochaczew | Stare Karabiny | S | ||
23 | Iskra | Artur | M | POL | 1988 | Władysławów | ||||
24 | Iwański | Adam | M | POL | 1985 | Warszawa | Sowa | L | ||
25 | Jackowski | Grzegorz | M | POL | 1980 | Sochaczew | Takenaka | |||
26 | Jamka | Paweł | M | POL | 1981 | Sochaczew | Takenaka | M | ||
27 | Jankowski | Piotr | M | POL | 1979 | Warszawa | Team Dwa Ognie | L | ||
28 | Jasiński | Marcin | M | POL | 1984 | Winnica | ||||
29 | Jorge | Oscar | M | POL | 1989 | Warsaw | M | |||
30 | Karasińska | Paulina | K | POL | 1994 | Zawitała | Pikuś | XS | ||
31 | Kastsiuk | Ilya | M | POL | 1992 | Warszawa | RUN_WAWA_RUN | |||
32 | Kazmierski | Adrian | M | POL | 1987 | Sochaczew | XL | |||
33 | Kaźmierski | Sebastian | M | POL | 1980 | Sochaczew | danielkazmierski711@gmail.com | |||
34 | Kaźmierskk | Daniel | M | POL | 2005 | Sochaczew | danielkazmierski711@gmail.com | |||
35 | Kisła | Julita | K | POL | 1989 | Warszawa | L | |||
36 | Kocbuch | Karolina | K | POL | 1982 | Bobowniki | MAG | |||
37 | Kopeć | Jarosław | M | POL | 1996 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | L | ||
38 | Kosakowski | Artur | M | POL | 1988 | Sochaczew | Stare Karabiny | S | ||
39 | Kowalski | Cezary | M | POL | 1992 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | |||
40 | Kuźwa | Paulina | K | POL | 1991 | Warszawa (Białołęka) | M | |||
41 | Kwas | August | M | POL | 1979 | Ryki | biegusiem. pl | L | ||
42 | Leki | Robert | M | POL | 1973 | Warszawa | Bemowo Biega | M | ||
43 | Lesiak | Adam | M | POL | 1986 | Łyszkowice | ||||
44 | Lesiak | Jakub | M | POL | 1989 | Łódź | ||||
45 | Lubicki | Daniel | M | POL | 1994 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | M | ||
46 | Mackiewicz | Wiktor | M | POL | 2000 | Warszawa | Stare Karabiny | L | ||
47 | Malicki | Kamil | M | POL | 1989 | Sochaczew | ||||
48 | Marciniak | Piotr | M | POL | 1989 | Łódź | Takenaka | M | ||
49 | Meksis | Patrycja | K | POL | 1992 | Zgorzelec | L | |||
50 | Michałowska | Jolanta | K | POL | 2003 | Nowa Sucha | ||||
51 | Mucha | Adam | M | POL | 1996 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | L | ||
52 | Mularczyk | Izabella | K | POL | 2001 | Przybysławice | S | |||
53 | Muszyńska | Paulina | K | POL | 1997 | Złoczew | Takenaka | S | ||
54 | Nieszporek | Przemysław | M | POL | 1994 | Warszawa | Stare Karabiny | L | ||
55 | Nowak | Aleksander | M | POL | 1988 | Zawiercie | Takenaka | L | ||
56 | Okińczyc | Angelika | K | POL | 1996 | Łódź | Takenaka | M | ||
57 | Oleszko | Łukasz | M | POL | 1981 | Inowrocław | Engine Run | |||
58 | Olszewski | Leszek | M | POL | 1973 | Warszawa | Team Dwa Ognie | |||
59 | Oszkiel | Mateusz | M | POL | 1993 | Seroki-Parcela | L | |||
60 | Paluch | Oliwia | K | POL | 2003 | Witkowo | ||||
61 | Pawłowski | Sebastian | M | POL | 1975 | Rawa Mazowiecka | Rawa Fight Crew | M | ||
62 | Pęksa | Karolina | K | POL | 1983 | Konstancin Jeziorna | ||||
63 | Pętlak | Marek | M | POL | 1987 | Sochaczew | M | |||
64 | Pichola | Mateusz | M | POL | 1994 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | L | ||
65 | Piotrkowski | Jarosław | M | POL | 1984 | Warszawa | PSO Prekursor | |||
66 | Podrażka | Łukasz | M | POL | 1976 | Zielkowice | Łowickie Korby | M | ||
67 | Polczyński | Marcin | M | POL | 1988 | Zgierz | L | |||
68 | Poreda | Daniel | M | POL | 1976 | Warszawa | Team Dwa Ognie | L | ||
69 | Pucher | Jakob | M | POL | 1992 | Łódź | Takenaka | M | ||
70 | Ratajczyk | Karol | M | POL | 2005 | Kozłów Biskupi | Dragon Fight Club Sochaczew | L | ||
71 | Raźnik | Piotr | M | POL | 1983 | Łask | Engine Run | |||
72 | Rudnicki | Emil | M | POL | 1998 | Sochaczew | XL | |||
73 | Rybiński | Kamil | M | POL | 1988 | Tomaszów Mazowiecki | ||||
74 | Sas | Radosław | M | POL | 1991 | Skierniewice | MAG | |||
75 | Sikora | Katarzyna | K | POL | 1980 | Lowicz | ||||
76 | Skowroński | Bartosz | M | POL | 1992 | Legionowo | M | |||
77 | Słupek | Beata | K | POL | 1990 | Warszawa | Team Dwa Ognie | XS | ||
78 | Sobańska | Anna | K | POL | 1978 | Ziemięcin 11 | Błędowska Wataha | |||
79 | Stawski | Jędrzej | M | POL | 1985 | Wrocław | Takenaka | L | ||
80 | Stępniak | Aneta | K | POL | 1978 | Bobrowniki | ||||
81 | Stodulski | Artur | M | POL | 2001 | Iłów | Stare Karabiny | L | ||
82 | Styrkowiec | Damian | M | POL | 1979 | Gliwice | Takenaka | L | ||
83 | Susik | Łukasz | M | POL | 1991 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | XL | ||
84 | Syska | Izabela | K | POL | 2000 | Gawrony | S | |||
85 | Szczygieł | Martyna | K | POL | 2003 | Warszawa | S | |||
86 | Szuba | Adam | M | POL | 2001 | Tomaryny | M | |||
87 | Szwedo | Michał | M | POL | 1987 | Warszawa | Stare Karabiny | XL | ||
88 | Szydlik | Wiesław | M | POL | 1966 | Mszczonów | ||||
89 | Szydlowski | Grzegorz | M | POL | 1996 | Tomaszów Mazowiecki | DzikiRuning | XL | ||
90 | Szymanowski | Michał | M | POL | 1982 | Ożarów Mazowiecki | ||||
91 | Trigo Reguero | Adrian | M | POL | 1989 | Warsaw | M | |||
92 | Wawrzyniak | Dawid | M | POL | 1973 | Kąty Wrocławskie | ||||
93 | Wegiera | Dominika | K | POL | 1994 | Pabianice | Engine Run | |||
94 | Węgliński | Bartłomiej | M | POL | 2001 | Sochaczew | S | |||
95 | Wieczorek | Karol | M | POL | 1989 | Warszawa | Stare Karabiny | L | ||
96 | Wilisowska | Ewelina | K | POL | 1987 | Ryki | Pikuś | M | ||
97 | Wilk | Wojciech | M | POL | 1995 | Warszawa | Stare Karabiny | M | ||
98 | Włodarczyk | Agnieszka | K | POL | 1985 | Konstancin-Jeziorna | ||||
99 | Wolentarski | Przemysław | M | POL | 1985 | Kobyłka | Zabiegany Wołomin | |||
100 | Wylot | Piotr | M | POL | 1987 | Sochaczew | Stare Karabiny | L |