Miejsce i data imprezy: | Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2024 |
Organizator: |
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o.o. www.mosir.org.pl Klub Sportowy BARAKUDA - www.barakuda.net.pl |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- Bieg na 15 km | Wolne miejsca: 367 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białek | Tomasz | M | POL | M30 | Mińsk Mazowiecki | XL | ||
2 | Biderman | Jerzy | M | POL | M30 | Warszawa | L | ||
3 | Bogdanski | Jacek | M | POL | M60 | Wielgolas Duchnowski | M | ||
4 | Burakowski | Mateusz | M | POL | M20 | Mińsk Mazowiecki | |||
5 | Cabaj | Krzysztof | M | POL | M40 | Domanice Kolonia | |||
6 | Dębski | Artur | M | POL | M40 | Jakubów | |||
7 | Drożdż | Kacper | M | POL | M16 | Mińsk Mazowiecki | |||
8 | Durys | Piotr | M | POL | M16 | Garwolin | |||
9 | Fabian | Ewa | K | POL | K60+ | Biała Podlaska | |||
10 | Foryś | Kamil | M | POL | M30 | Stanisławów | XXL | ||
11 | Frąckiewicz | Sylwester | M | POL | M40 | Warszawa | XL | ||
12 | Gardyza | Michal | M | POL | M40 | Minsk | |||
13 | Gawicki | Patryk | M | POL | M20 | Mińsk Mazowiecki | L | ||
14 | Gołaś | Marcin | M | POL | M40 | Mińsk Mazowiecki | L | ||
15 | Gołąb | Daniel | M | POL | M30 | Otwock | |||
16 | Górski | Karol | M | POL | M20, MMM | Mińsk Mazowiecki | |||
17 | Jablonski | Maciej | M | POL | M30 | Warszawa | |||
18 | Jaworski | Albert | M | POL | M40 | Warsaw | L | ||
19 | Kadłubowska | Anna | K | POL | K20 | Warszawa | |||
20 | Kieliszczyk | Grzegorz | M | POL | M60 | Duchnów | |||
21 | Knapik | Paweł | M | POL | M40 | Warszawa | M | ||
22 | Koseski | Michał | M | POL | M30, MMM | Mińsk Mazowiecki | |||
23 | Kotowicz | Tadeusz | M | POL | M60 | Otwock | |||
24 | Kowalewski | Paweł | M | POL | M40, MMM | Mińsk Mazowiecki | S | ||
25 | Kozłowski | Oskar | M | POL | M30, MMM | Mińsk Mazowiecki | |||
26 | Kozłowski | Radosław | M | POL | M40 | Henryków Urocze | |||
27 | Ksiazek | Karol | M | POL | M30 | Stanisławów | M | ||
28 | Kulik | Malwina | K | POL | K20 | Warszawa | |||
29 | Łazowska | Anna | K | POL | K30 | Mińsk Mazowiecki | M | ||
30 | Maj | Agnieszka | K | POL | K40 | Mińsk Mazowiecki | |||
31 | Mikołajczyk | Marta | K | POL | K60+ | Warka | |||
32 | Mokrzewski | Maciej | M | POL | M30 | Warszawa | |||
33 | Napora | Marta | K | POL | K20 | Warszawa | |||
34 | Natkaniec | Anna | K | POL | K30 | Kraków | S | ||
35 | Owczarczyk | Artur | M | POL | M40, MMM | Mińsk Mazowiecki | |||
36 | Parol | Piotr | M | POL | M20, MMM | Mińsk Mazowiecki | |||
37 | Piotrkowicz | Piotr | M | POL | M40 | Mińsk Mazowiecki | L | ||
38 | Ragus-Suszczyńska | Agnieszka | K | POL | K30 | Warszawa | |||
39 | Romaldowska | Kamila | M | POL | M30 | Warszawa | M | ||
40 | Sabak | Paweł | M | POL | M30 | Mińsk Mazowiecki | L | ||
41 | Sadoch | Krzysztof | M | POL | M30, MMM | Mińsk Mazowiecki | L | ||
42 | Siwak | Przemysław | M | POL | M40 | Mińsk Mazowiecki | |||
43 | Skorupa-Franiszym | Sandra | K | POL | K20 | Warszawa | |||
44 | Sobotka | Marek | M | POL | M30 | Mińsk Mazowiecki | |||
45 | Stankiewicz | Andrzej | M | POL | M40 | Aleksandrów | |||
46 | Strąk | Artur | M | POL | M40 | Mińsk Mazowiecki | S | ||
47 | Szlązak | Beata | K | POL | K30, MMM | Mińsk Mazowiecki | |||
48 | Święch | Marlena | K | POL | K30, MMM | Mińsk Mazowiecki | |||
49 | Wasiliew | Christo | M | POL | M60 | Warka | |||
50 | Wiatrowski | Błażej | M | POL | M40 | Warszawa | |||
51 | Wiatrowski | Hubert | M | POL | M16 | Warszawa | |||
52 | Wieczorek | Filip | M | POL | M30 | Mińsk Mazowiecki | |||
53 | Wilk | Klaudia | K | POL | K20 | Rudzienko | |||
54 | Woźniak | Grzegorz | M | POL | M40 | Wola Rafalowska | |||
55 | Wycech | Grzegorz | M | POL | M50 | Mińsk Mazowiecki | M | ||
56 | Zawadka | Krzysztof | M | POL | M20 | Latowicz | L | ||
57 | Zurek | Wojciech | M | POL | M40 | Mińsk Mazowiecki | XL | ||
58 | Żuraw | Artur | M | POL | M40, MMM | Łaskarzew | |||
59 | Soborski | Grzegorz | M | POL | M40 | Węgorzewo | 2 Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza | L | |
60 | Regulski | Dariusz | M | POL | M50 | Ostrołęka | AGRO-METAL Ostrołęka | ||
61 | Trzeciak | Sebastian | M | POL | M40 | Wólka Mińska | Avengers | L | |
62 | Olejniczak | Alina | K | POL | K30 | Mińsk Mazowiecki | Beerbusters | ||
63 | Zomerfeld | Marcin | M | POL | M30 | Stańkowa | Beerbusters | L | |
64 | Andrzejewski | Sławomir | M | POL | M40 | Sobiekursk 37 A | Biegający Kelner | L | |
65 | Gawlik | Arkadiusz | M | POL | M50 | Duchnów | Biegam na Tarchominie | ||
66 | Sadowski | Piotr | M | POL | M40 | Nowy Tomyśl | blueshift.com.pl | ||
67 | Serzysko | Mirek | M | POL | M40, MMM | Mińsk Mazowiecki | Długonodzy | L | |
68 | Chróst | Marcin | M | POL | M40, MMM | Mińsk Mazowiecki | DTZ | M | |
69 | Dzięcielska | Urszula | K | POL | K40, MMM | Mińsk Mazowiecki | DTZ | XL | |
70 | Dzięcielski | Łukasz | M | POL | M40, MMM | Mińsk Mazowiecki | DTZ | L | |
71 | Gozdan | Agnieszka | K | POL | K40 | Pułtusk | FABRYKA WELLNESS | ||
72 | Jagielska | Ewa | K | POL | K40 | Wyszków | FUZ INTERNET | ||
73 | Grudzińska | Agnieszka | K | POL | K40 | Siedlce | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | ||
74 | Skóra | Tomek | M | POL | M40 | Skórzec | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | ||
75 | Kolaszt | Michał | M | POL | M40, MMM | Iłża | Iłża Pędzi | S | |
76 | Stepczuk | Katarzyna | K | POL | K40, MMM | Łosice | KB Biała Biega | S | |
77 | Doliński | Adam | M | POL | M40, MMM | Mińsk Mazowiecki | KB Legionowo/Grupa Biegowa UTK | ||
78 | Urbanczyk | Jerzy | M | POL | M60 | Turek | KB Maraton Ambro Turek | ||
79 | Dębała | Dominik | M | POL | M30, MMM | Mińsk Mazowiecki | Klub . | ||
80 | Pankowski | Grzegorz | M | POL | M20 | Warszawa | Kosi Mazaki Team | ||
81 | Dzierżyński | Łukasz | M | POL | M40 | Mińsk Mazowiecki | KS Barakuda | M | |
82 | Kościesza | Emilia_Diana | K | POL | K40 | Targówka | KS Barakuda | ||
83 | Jankowska | Katarzyna | K | POL | K30 | Białystok | KS Podlasie Białystok | ||
84 | Święcicki | Tomasz | M | POL | M40 | Obierwia | LKS Kurpie | ||
85 | Wudarczyk | Tomasz | M | POL | M60 | Władysławowo | Mazovia ProActiv Ciechanów | ||
86 | Araszkiewicz | Tomasz | M | POL | M50 | Siedlce | MAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI W SIEDLCACH | L | |
87 | Pszkit | Piotr | M | POL | M40 | Siedlce | MAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI W SIEDLCACH | L | |
88 | Abramowski | Mateusz | M | POL | M20 | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | S | |
89 | Gryz | Krzysztof | M | POL | M40 | Targówka | MKB Dreptak | M | |
90 | Grzechnik | Renata | K | POL | K50, MMM | Mińsk Maz. | MKB Dreptak | ||
91 | Lamparski | Zbigniew | M | POL | M30, MMM | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | XS | |
92 | Łoza | Elwira | K | POL | K30, MMM | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | ||
93 | Sujak | Mirosław | M | POL | M50, MMM | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | M | |
94 | Wycisłowski | Krzysztof | M | POL | M60, MMM | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | M | |
95 | Zienkiewicz | Barbara | K | POL | K13 | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | ||
96 | Zienkiewicz | Barbara | K | POL | K40 | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | ||
97 | Zych | Artur | M | POL | M40 | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | L | |
98 | Wadas | Szymon | M | POL | M40, MMM | Mińsk Mazowiecki | Niezależni Biegacze MMz | ||
99 | Wereda | Maciej | M | POL | M20, MMM | Mińsk Mazowiecki | Niezależni Biegacze MMz | ||
100 | Wiercioch | Bożena | K | POL | K40 | Cyganka | Orange Polska |