Miejsce i data imprezy: | Nowe Siołkowice, 19 maja 2024 |
Organizator: |
Stowarzyszenie Kręcimy dla zabawy Więcej informacji na www.krecimydlazabawy.com. Kontakt do Organizatora: krecimydlazabawy@gmail.com |
Regulamin |
Regulamin |
Kategorie: | |
- Rajd Rowerowy do 20 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 23 |
- Rajd Rowerowy do 50 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 23 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antkowiak | Magdalena | K | POL | 20KM | 1997 | Lewin Brzeski | ||
2 | Barczak | Marzena | K | POL | 50KM | 2017 | Opole | Brak | |
3 | Bień | Małgorzata | K | POL | 50KM | 1990 | Opole | ||
4 | Błaszkiewicz | Weronika | K | POL | 50KM | 1996 | Skorogoszcz | ||
5 | Caputa | Monika | K | POL | 50KM | 1974 | Opole | Akademia Sportu Byka | |
6 | Czyrnia | Anna | K | POL | 50KM | 1989 | Turawa | Stefanini | |
7 | Czyż | Klaudia | K | POL | 50KM | 1998 | Górki Małe | Adama Kalinowskiego | |
8 | Dąbrowska | Natalia | K | POL | 50KM | 1987 | Opole | Bieg Opolski Team | |
9 | Faff-Słodzińska | Justyna | K | POL | 20KM | 1979 | Opole | ||
10 | Gaj-Jurczyk | Renata | K | POL | 50KM | 1973 | Lewin Brzeski | Stan Umysłu Lewin Biega | |
11 | Galus | Marzena | K | POL | 20KM | 1968 | Opole | RAJDER OPOLE | |
12 | Gąska | Gabriela | K | POL | 50KM | 1966 | Prudnik | Klub Rowerowo Narciarski Prudnik | |
13 | Grabowska | Roksana | K | POL | 50KM | 1998 | Lewin Brzeski | ||
14 | Gusta | Martyna | K | POL | 20KM | 1980 | Opole | ||
15 | Klimisz | Ewa | K | POL | 20KM | 1989 | Skorogoszcz | ||
16 | Klimisz | Franciszka | K | POL | 20KM | 2016 | Skorogoszcz | ||
17 | Klimisz | Otylia | K | POL | 20KM | 2018 | Skorogoszcz | ||
18 | Kokot | Małgorzata | K | POL | 50KM | 1988 | Dobrzeń Wielki | ||
19 | Korczyńska | Milena | K | POL | 50KM | 2016 | Opole | ||
20 | Kozieł - Krajewska | Anna | K | POL | 20KM | 2018 | Zawada | Brak | |
21 | Kraszewska | Agnieszka | K | POL | 20KM | 1988 | Skorogoszcz | ||
22 | Kraszewska | Danuta | K | POL | 20KM | 1965 | Skorogoszcz | ||
23 | Kraszewska | Helena | K | POL | 20KM | 2016 | Skorogoszcz | ||
24 | Królikowska | Lucyna | K | POL | 50KM | 2017 | Kościerzyce | ||
25 | Kruba-Raczek | Dorota | K | POL | 50KM | 1983 | Opole | ||
26 | Kruczkowska | Ada | K | POL | 50KM | 1998 | Opole | ||
27 | Kumor | Joanna | K | POL | 50KM | 1979 | Niemodlin | Brak | |
28 | Kwiecień | Maja | K | POL | 20KM | 2012 | Skorogoszcz | ||
29 | Kwiecień | Pola | K | POL | 20KM | 2015 | Skorogoszcz | ||
30 | Leszczyńska | Diana | K | POL | 20KM | 1999 | Opole | ||
31 | Łaźniowska | Joanna | K | POL | 50KM | 1976 | Brzeg | ||
32 | Michalska | Beata | K | POL | 50KM | 1977 | Mikolin | Stan Umysłu Lewin Biega | |
33 | Mróz | Angelika | K | POL | 50KM | 2019 | Opole | ||
34 | Napieralska | Joanna | K | POL | 50KM | 1979 | Opole | ||
35 | Pawlik | Sylwia | K | POL | 20KM | 1980 | Kościerzyce | ||
36 | Piechówka | Katarzyna | K | POL | 20KM | 1983 | Skorogoszcz | ||
37 | Prokulska | Wioleta | K | POL | 50KM | 2023 | Skorogoszcz | Akademia Bezpiecznej Jazdy | |
38 | Rucińska | Krystyna | K | POL | 20KM | 1980 | Brożec | Mcartin.team | |
39 | Rucińska | Michelle | K | POL | 20KM | 2013 | Brożec | Mcartin team | |
40 | Sdzuj | Julita | K | POL | 20KM | 1991 | Skorogoszcz | Brak | |
41 | Słodzińska | Bianka | K | POL | 20KM | 2014 | Opole | Słodziaki Team | |
42 | Słodzińska | Elżbieta | K | POL | 20KM | 1983 | Opole | Słodziaki Team | |
43 | Smolin | Zuzanna | K | POL | 50KM | 1991 | Opole | ||
44 | Solan | Bogusława | K | POL | 50KM | 1983 | Borkowice | Kręcimy Dla Zabawy | |
45 | Solan | Natalia | K | POL | 20KM | 2009 | Borkowice | ||
46 | Sołek | Katarzyna | K | POL | 50KM | 2023 | Ople | ||
47 | Sopa | Sandra | K | POL | 50KM | 1990 | Polska Nowa Wieś | ||
48 | Sośnicka | Ewa | K | POL | 50KM | 1975 | Opole | Kręcimy Dla Zabawy | |
49 | Srutwa -Kwiecień | Dorotą | K | POL | 20KM | 1979 | Skorogoszcx | ||
50 | Stelmach | Barbara | K | POL | 20KM | 1978 | Mechnice | ||
51 | Stelmach | Magdalena | K | POL | 20KM | 2016 | Mechnice | ||
52 | Stelmach | Martyna | K | POL | 20KM | 2013 | Mechnice | ||
53 | Sypko-Kubicka | Katarzyna | K | POL | 50KM | 1978 | Kluczbork | DobraForma | |
54 | Szczepaniak | Ksenia | K | POL | 50KM | 1986 | Opole | ||
55 | Szczerba | Aleksandra | K | POL | 50KM | 1988 | Ratowice | ||
56 | Ślęzak | Marta | K | POL | 50KM | 1977 | Opole | ||
57 | Świerczek | Anna | K | POL | 50KM | 1969 | Lewin Brzeski | ||
58 | Toppich | Justyna | K | POL | 50KM | 1978 | Kluczbork | Kręcimy Dla Zabawy | |
59 | Urbanowicz | Agnieszka | K | POL | 50KM | 1972 | Strzelce Opolskie | ||
60 | Wabnic | Joanna | K | POL | 20KM | 1969 | Dobrzeń Wielki | Brak | |
61 | Wabnic | Sandra | K | POL | 20KM | 1992 | Opole | Brak | |
62 | Wierońska | Paulina | K | POL | 20KM | 2016 | Kluczbork | ||
63 | Wierzbicka | Jolanta | K | POL | 20KM | 1974 | Opole | Kręcimy Dla Zabawy | |
64 | Witek | Bernadeta | K | POL | 50KM | 1969 | Lewin Brzeski | Stan Umysłu Lewin Biega | |
65 | Witosławska | Magdalena | K | POL | 50KM | 1984 | Opole | ||
66 | Wojnarowska | Alina | K | POL | 50KM | 1967 | Różyna | Wojnarowski | |
67 | Zagłoba | Jolanta | K | POL | 20KM | 1978 | Mikolin | Brak | |
68 | Zając-Drozdek | Barbara | K | POL | 50KM | 1964 | Tarnów Opolski | Żółwiki z Tarnowa | |
69 | Znamirowska | Aleksandra | K | POL | 20KM | 2003 | Święciny | ||
70 | Znamirowska | Sylwia | K | POL | 20KM | 1975 | Kotórz Mały | Kręcimy Dla Zabawy | |
71 | Adasik | Marcin | M | POL | 50KM | 1983 | Brzeg | Brak | |
72 | Andrzejczak | Mateusz | M | POL | 50KM | 2006 | Murów | ||
73 | Andrzejczak | Tomasz | M | POL | 50KM | 1978 | Murów | Brak | |
74 | Antkowiak | Łukasz | M | POL | 50KM | 1988 | Lewin Brzeski | Kręcimy Dla Zabawy | |
75 | Antkowiak | Michał | M | POL | 50KM | 1994 | Lewin Brzeski | ||
76 | Antkowiak | Paweł | M | POL | 50KM | 2006 | Borkowic2 | ||
77 | Antkowiak | Paweł | M | POL | 50KM | 1994 | Borkowice | ||
78 | Antkowiak | Paweł | M | POL | 50KM | 1995 | Borkowice | ||
79 | Antkowiak | Tomasz | M | POL | 50KM | 2000 | Skarbimierz | ||
80 | Banaś | Kamil | M | POL | 50KM | 1991 | Opole | ||
81 | Biernat | Daniel | M | POL | 20KM | 1992 | Opole | Brak | |
82 | Brandys | Krzysztof | M | POL | 50KM | 1984 | Kluczbork | Brak | |
83 | Budziak | Kamil | M | POL | 50KM | 1979 | Opole | Brak | |
84 | Bykowski | Janusz | M | POL | 50KM | 1975 | Zabrze | Akademia Sportu Byka | |
85 | Cebulski | Zdzislaw | M | POL | 50KM | 1957 | Niemodlin | Kręcimy Dla Zabawy | |
86 | Cioch | Paweł | M | POL | 50KM | 1979 | Opole | Biegam bo lubię Opole | |
87 | Cisowski | Rafał | M | POL | 50KM | 1990 | Głubczyce | ||
88 | Czepiel | Lukasz | M | POL | 50KM | 1979 | Opole | GraveloveOpole | |
89 | Czyrnia | Andrzej | M | POL | 50KM | 1983 | Turawa | Ultra Tury | |
90 | Dancewicz | Janusz | M | POL | 50KM | 1956 | Prudnik | Klub Rowerowo Narciarski Prudnik | |
91 | Długosz | Robert | M | POL | 50KM | 1982 | Chrząstowice | 40+ | |
92 | Domagała | Filip | M | POL | 20KM | 2015 | Opole | ||
93 | Domagała | Tomasz | M | POL | 20KM | 1982 | Opole | ||
94 | Drozdek | Grzegorz | M | POL | 50KM | 1963 | Tarnów Opolski | Żółwiki z Tarnowa | |
95 | Dziuba | Łukasz | M | POL | 50KM | 1990 | Opole | Brak | |
96 | Dziuba | Miłosz | M | POL | 50KM | 2005 | Narok | ||
97 | Eliasz | Marek | M | POL | 50KM | 1987 | Dobrzeń Wielki | ||
98 | Gąska | Zbigniew | M | POL | 50KM | 1962 | Prudnik | Klub Rowerowo Narciarski Prudnik | |
99 | Ginda | Jaroslaw | M | POL | 20KM | 1988 | Opole | Kręcimy Dla Zabawy | |
100 | Ginda | Jozef | M | POL | 20KM | 1957 | Opole | RAJDER OPOLE |