Miejsce i data imprezy: | Czersk, 08 czerwca 2024 |
Organizator: |
Fundacja ACTIVE LIFE Bieg odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Bieg odbywa sie we współpracy z: Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii Komendą Policji Szkołą Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku placówkami oświatowymi Gminy Góra Kalwaria Ochotniczą Strażą Pożarną z terenu Miasta i Gminy Góra Kalwaria Strażą Miejską z terenu Miasta i Gminy Góra Kalwaria |
Regulamin |
Regulamin zawodów Mapka Biegu i NW 5 km Mapka Biegu 10 km Wizualizacja i rozmiary okolicznościowej koszulki Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział osoby niepełnoletniej Wzór na przepisanie pakietu startowego |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 456 |
- Bieg 5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 456 |
- Marsz Nordic Walking 5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 456 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gutkowski | Janusz | M | POL | 5KM | 1973 | Warszawa | ||||
2 | Regulski | Paweł | M | POL | 10KM, M18-29 | 1996 | Góra Kalwaria | GÓRA BIEGA | |||
3 | Dzwonkowski | Albert | M | POL | 10KM, M40-49 | 1979 | Czaplinek | GÓRA BIEGA | |||
4 | Krupniewska | Joanna | K | POL | 10KM, K50-59 | 1973 | Otwock | Run Otwock | |||
5 | Oliwa | Arkadiusz | M | POL | 10KM, M30-39 | 1993 | Tłuszcz | Biegnący z Dzikami | 2XL | ||
6 | Łukowski | Ignacy | M | POL | 10KM, M30-39 | 1991 | Góra Kalwaria | ||||
7 | Ruta | Tomasz | M | POL | 10KM, M50-59 | 1970 | Mińsk Mazowiecki | M | |||
8 | Struska | Milena | K | POL | NW5KM | 1979 | Otwock | ||||
9 | Regimowicz | Tamara | K | POL | 5KM | 1989 | Warszawa | New Balance Run Club | |||
10 | Kamiński | Marek | M | POL | 5KM | 1971 | Otwock | ORŁY OTWOCK | |||
11 | Kaźmierczak | Łukasz | M | POL | 10KM, M30-39 | 1994 | Warszawa | Mes-projekt | |||
12 | Krupniewski | Paweł | M | POL | 10KM, M50-59 | 1974 | Otwock | RUN OTWOCK | |||
13 | Olszanka | Anna | K | POL | 5KM | 1972 | Otwock | Run Otwock | |||
14 | Olszanka | Cezary | M | POL | 5KM | 1969 | Otwock | Run Otwock | |||
15 | Ostrowski | Marcin | M | POL | 5KM | 1977 | Otwock | Run Otwock | |||
16 | Nogal | Józef | M | POL | 5KM | 1961 | Podłęcze | GÓRA BIEGA | L | ||
17 | Kurpet | Zygmunt | M | POL | NW5KM | 1956 | Jastrzębie-Zdrój | wolny strzelec | |||
18 | Jaśkiewicz | Daniel | M | POL | 10KM, M40-49 | 1976 | Przasnysz | ||||
19 | Szulc | Marek | M | POL | 5KM | 1977 | Celestynów | ORŁY OTWOCK | |||
20 | Jabłonka | Radek | M | POL | 10KM, M40-49 | 1977 | Nowy Dwór Mazowiecki | DZIADY OCR | XL | ||
21 | Jagiełło | Michał | M | POL | 10KM, M30-39 | 1990 | Sobików | GÓRA BIEGA | |||
22 | Roszkowska | Agnieszka | K | POL | 5KM | 1975 | Warszawa | ||||
23 | Orliński | Ernest | M | POL | 10KM, M40-49 | 1979 | Kąty | GÓRA BIEGA | |||
24 | Orlińska | Karolina | K | POL | NW5KM | 1982 | Kąty | GÓRA BIEGA | |||
25 | Siek | Kazimierz | M | POL | 10KM, M50-59 | 1969 | Zabrnie | L | |||
26 | Bogusz | Anna | K | POL | 5KM | 1985 | Pilawa | STOPKA | |||
27 | Wiewiura | Agnieszka | K | POL | 5KM | 1984 | Kawęczyn | GÓRA BIEGA | |||
28 | Skalska | Aneta | K | POL | NW5KM | 1989 | Mińsk Mazowiecki | ||||
29 | Gładecka | Marzena | K | POL | 5KM | 1980 | Baniocha | GÓRA BIEGA | |||
30 | Sroczyńska | Justyna | K | POL | 10KM, K40-49 | 1978 | Piaseczno | NetBox/ OSTreSROki | |||
31 | Ostapińska | Magda | K | POL | 10KM, K50-59 | 1974 | Piaseczno | OSTreSROki | |||
32 | Ostapiński | Wojtek | M | POL | 10KM, M50-59 | 1972 | Piaseczno | OSTreSROki | |||
33 | Witkowska | Ilona | K | POL | 5KM | 1984 | Góra Kalwaria | ||||
34 | Gruza | Marcin | M | POL | 5KM | 1978 | Złotokłos | ||||
35 | Wolska | Patrcyja | K | POL | NW5KM | 1989 | Otwock | ||||
36 | Wolska | Patrycja | K | POL | NW5KM | 1989 | Otwock | ||||
37 | Sroczyński | Marcin | M | POL | 10KM, M40-49 | 1978 | Piaseczno | NetBox/ OSTreSROki | |||
38 | Książek | Karolina | K | POL | 10KM, K30-39 | 1992 | Piotrowice | ||||
39 | Kwiatkowska | Renata | K | POL | 10KM, K50-59 | 1968 | Ożarów Mazowiecki | KB Ożarów Mazowiecki Biega | |||
40 | Grabowski | Hubert | M | POL | 10KM, M40-49 | 1978 | Konstancin-Jeziorna | ||||
41 | Czechowski Jerzy | Jerzy | M | POL | 5KM | 1949 | Warszawa | mza - warszawa | XL | ||
42 | Kuchta | Paweł | M | POL | 10KM, M40-49 | 1981 | Maciejowice | ||||
43 | Jarząb | Radosław | M | POL | 10KM, M30-39 | 1991 | Nowa Iwiczna | M | |||
44 | Kozłowski | Patryk | M | POL | 10KM, M40-49 | 1978 | Góra Kalwaria | LKS Góra Biega | |||
45 | Szczygielski | Hubert | M | POL | 10KM, M40-49 | 1981 | Góra Kalwaria | LKS GÓRA BIEGA | |||
46 | Charko | Elżbieta | K | POL | 10KM, K30-39 | 1989 | Góra Kalwaria | GÓRA BIEGA | |||
47 | Kowalczyk | Marzena | K | POL | 5KM | 1982 | Nowa Iwiczna | ||||
48 | Frączyk | Piotr | M | POL | 10KM, M40-49 | 1975 | Nowa Iwiczna | PWPW | |||
49 | Chołuj | Iwona | K | POL | 5KM | 1979 | Góra Kalwaria | LKS Góra Biega | |||
50 | Moryń | Piotr | M | POL | 10KM, M40-49 | 1975 | Góra Kalwaria | LKS Góra Biega | |||
51 | Dzwonkowska | Basia | K | POL | 5KM | 1983 | Czaplinek | GÓRA BIEGA | |||
52 | Chołuj | Michalina | K | POL | 5KM | 2009 | Góra | LKS GÓRA BIEGA | |||
53 | Kowalczyk | Tomasz | M | POL | 5KM | 1974 | Góra Kalwaria | ||||
54 | Chołuj | Aleksandra | K | POL | 5KM | 2003 | Góra Kalwaria | LKS GÓRA BIEGA | |||
55 | Zdunek | Edyta | K | POL | 10KM, K50-59 | 1970 | Wołomin | BÓBR TŁUSZCZ | M | ||
56 | Zdunek | Waldemar | M | POL | 10KM, M50-59 | 1965 | Wołomin | BÓBR TŁUSZCZ | L | ||
57 | Grzybicka | Marta | K | POL | 10KM, K40-49 | 1983 | Warszawa | Netboxbiega | |||
58 | Gaj | Bogna | K | POL | NW5KM | 1970 | Warszawa | ||||
59 | Antosiewicz | Stanisława | K | POL | 5KM | 1971 | Otwock | LuLaTeam | |||
60 | Antosiewicz | Robert | M | POL | 5KM | 1970 | Otwock | LuLaTeam | |||
61 | Jóźwik | Grzegorz | M | POL | 10KM, M50-59 | 1971 | Józefosław | Barry Callebaut | |||
62 | Kosińska | Blanka | K | POL | NW5KM | 1985 | Warszawa | ||||
63 | Kosińska | Natalka | K | POL | NW5KM | 2012 | Warszawa | S | |||
64 | Czajkowski | Marek | M | POL | 10KM, M40-49 | 1977 | Góra Kalwaria | --- | |||
65 | Czajkowska | Beata | K | POL | 5KM | 1979 | Góra Kalwaria | --- | |||
66 | Dadacz | Adrian | M | POL | 10KM, M30-39 | 1993 | Góra Kalwaria | ||||
67 | Matuszewicz | Arek | M | POL | 5KM | 1961 | Warszawa | ||||
68 | Matuszewicz | Dorota | K | POL | 5KM | 1961 | Warszawa | ||||
69 | Fedynicz - Komosa | Aleksandra | K | POL | NW5KM | 1974 | Góra Kalwaria | ||||
70 | Olszanka | Czarek | M | POL | 5KM | 1969 | Otwock | --- | |||
71 | Koblańska | Dorota | K | POL | 10KM, K50-59 | 1965 | Wojciechowice | ||||
72 | Wasilewski | Mariusz | M | POL | 10KM, M40-49 | 1977 | Góra Kalwaria | GÓRA BIEGA | |||
73 | Gruza | Marta | K | POL | 5KM | 1979 | Kazuń Bielany | ||||
74 | Bielecki | Jakub | M | POL | 5KM | 1988 | Warszawa | Spoceni w lodufce | |||
75 | Maciszka | Agnieszka | K | POL | NW5KM | 1986 | Warszawa | --- | |||
76 | Rudnicka | Agnieszka | K | POL | 10KM, K40-49 | 1979 | Warka | ||||
77 | Szostak | Michał | M | POL | 10KM, M18-29 | 2000 | Otwock | ||||
78 | Kaczmarczyk | Paweł | M | POL | 5KM | 1976 | Góra Kalwaria | SP Dobiesz | |||
79 | Oliszewski | Jan | M | POL | 10KM | 2009 | Czaplin | LKS Góra Biega | |||
80 | Wasilewska | Małgorzata | K | POL | 5KM | 1980 | Góra Kalwaria | LKS Góra Biega | |||
81 | Ronda | Daniel | M | POL | 10KM, M40-49 | 1980 | Warszawa | XL | |||
82 | Jarczewska | Renata | K | POL | NW5KM | 1967 | Goleniów | M | |||
83 | Sosińska | Anna | K | POL | 10KM, K40-49 | 1981 | Warszawa | ||||
84 | Inci | Marta | K | POL | 5KM | 1981 | Warszawa | --- | |||
85 | Strzelczyk | Olga | K | POL | 5KM | 1979 | Warszawa | --- | L | ||
86 | Olejarz | Krzysztof | M | POL | 10KM, M30-39 | 1992 | Góra Kalwaria | ||||
87 | Basaj | Bogumiłła | K | POL | 10KM, K40-49 | 1977 | Otwock | ||||
88 | Basaj | Adrianna | K | POL | 10KM, K18-29 | 2002 | Otwock | ||||
89 | Białogrodzki | Sylwester | M | POL | 10KM, M60-69 | 1961 | Zalesie Górne,Jesówka | ||||
90 | Awdjenko | Jakub | M | POL | 5KM | 2010 | Góra Kalwaria | SP Dobiesz | |||
91 | Krogulska | Mariola | K | POL | 5KM | 1972 | Otwock | ||||
92 | Wasążnik | Mariusz | M | POL | 10KM, M40-49 | 1982 | Sobienki | STOPKA | L | ||
93 | Prusaczyk | Arkadiusz | M | POL | 10KM, M40-49 | 1979 | Stara Iwiczna | L | |||
94 | Andruchewicz | Michał | M | POL | 10KM, M40-49 | 1980 | Warszawa | wolny strzelec | M | ||
95 | Kutera | Bartłomiej | M | POL | 10KM, M30-39 | 1988 | Siedliska | L | |||
96 | Siedlecki | Dariusz | M | POL | 10KM, M50-59 | 1971 | Warszawa | Bemozałoga | |||
97 | Gotkowicz | Anna | K | POL | 5KM | 1978 | Warszawa | ||||
98 | Zdaniewicz | Lena | K | POL | 10KM | 2007 | Wyględy | S | |||
99 | Siedlecki | Bartosz | M | POL | 10KM, M40-49 | 1977 | Warszawa | Bemozałoga | |||
100 | Siedlecki | Mateusz | M | POL | 10KM, M18-29 | 2006 | Warszawa | Bemozałoga |