Miejsce i data imprezy: | Czersk, 08 czerwca 2024 |
Organizator: |
Fundacja ACTIVE LIFE Bieg odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Bieg odbywa sie we współpracy z: Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii Komendą Policji Szkołą Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku placówkami oświatowymi Gminy Góra Kalwaria Ochotniczą Strażą Pożarną z terenu Miasta i Gminy Góra Kalwaria Strażą Miejską z terenu Miasta i Gminy Góra Kalwaria |
Regulamin |
Regulamin zawodów Mapka Biegu i NW 5 km Mapka Biegu 10 km Wizualizacja i rozmiary okolicznościowej koszulki Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział osoby niepełnoletniej Wzór na przepisanie pakietu startowego |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 456 |
- Bieg 5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 456 |
- Marsz Nordic Walking 5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 456 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leśniewski | Marcin | M | POL | NW5KM | 1977 | Babice Nowe | Stare Babice Nordic Walking | |||
2 | Gładecka | Marzena | K | POL | 5KM | 1980 | Baniocha | GÓRA BIEGA | |||
3 | Dudek | Grzegorz | M | POL | 10KM, M40-49 | 1979 | Białobrzegi | ||||
4 | Prusaczyk | Michał | M | POL | 10KM, M30-39 | 1988 | Bobrowiec | L | |||
5 | Szulc | Marek | M | POL | 5KM | 1977 | Celestynów | ORŁY OTWOCK | |||
6 | Zaroń | Kamil | M | POL | 10KM, M18-29 | 2001 | Chynów | --- | |||
7 | Oliszewski | Jan | M | POL | 10KM | 2009 | Czaplin | LKS Góra Biega | |||
8 | Dzwonkowska | Basia | K | POL | 5KM | 1983 | Czaplinek | GÓRA BIEGA | |||
9 | Dzwonkowski | Albert | M | POL | 10KM, M40-49 | 1979 | Czaplinek | GÓRA BIEGA | |||
10 | Szczubełek-Rykowska | Ewelina | K | POL | 5KM | 1987 | Czarnowiec | LKS KURPIE | |||
11 | Paszkowska | Monika | K | POL | NW5KM | 1977 | Czersk | ||||
12 | Kuźdub | Piotr | M | POL | 10KM, M30-39 | 1990 | Dawidy Bankowe | ||||
13 | Górska | Sylwia | K | POL | 5KM | 1978 | Dobiesz | GÓRA BIEGA | |||
14 | Górski | Arkadiusz | M | POL | 10KM, M40-49 | 1978 | Dobiesz | GÓRA BIEGA | |||
15 | Jarczewska | Renata | K | POL | NW5KM | 1967 | Goleniów | M | |||
16 | Chołuj | Michalina | K | POL | 5KM | 2009 | Góra | LKS GÓRA BIEGA | |||
17 | Awdjenko | Jakub | M | POL | 5KM | 2010 | Góra Kalwaria | SP Dobiesz | |||
18 | Charko | Elżbieta | K | POL | 10KM, K30-39 | 1989 | Góra Kalwaria | GÓRA BIEGA | |||
19 | Chołuj | Aleksandra | K | POL | 5KM | 2003 | Góra Kalwaria | LKS GÓRA BIEGA | |||
20 | Chołuj | Iwona | K | POL | 5KM | 1979 | Góra Kalwaria | LKS Góra Biega | |||
21 | Czajkowska | Beata | K | POL | 5KM | 1979 | Góra Kalwaria | --- | |||
22 | Czajkowski | Marek | M | POL | 10KM, M40-49 | 1977 | Góra Kalwaria | --- | |||
23 | Dadacz | Adrian | M | POL | 10KM, M30-39 | 1993 | Góra Kalwaria | ||||
24 | Fedynicz - Komosa | Aleksandra | K | POL | NW5KM | 1974 | Góra Kalwaria | ||||
25 | Hass-Ojrzyńska | Magdalena | K | POL | 5KM | 1972 | Góra Kalwaria | ||||
26 | Kaczmarczyk | Paweł | M | POL | 5KM | 1976 | Góra Kalwaria | SP Dobiesz | |||
27 | Kaźmierczyk | Michał | M | POL | 10KM, M40-49 | 1980 | Góra Kalwaria | KAPIBARA FINANSE | |||
28 | Kowalczyk | Tomasz | M | POL | 5KM | 1974 | Góra Kalwaria | ||||
29 | Kozłowski | Patryk | M | POL | 10KM, M40-49 | 1978 | Góra Kalwaria | LKS Góra Biega | |||
30 | Łukowski | Ignacy | M | POL | 10KM, M30-39 | 1991 | Góra Kalwaria | ||||
31 | Maciak | Piotr | M | POL | 10KM, M50-59 | 1969 | Góra Kalwaria | GÓRA BIEGA | M | ||
32 | Moryń | Piotr | M | POL | 10KM, M40-49 | 1975 | Góra Kalwaria | LKS Góra Biega | |||
33 | Myśliwczyk | Janusz | M | POL | 10KM, M50-59 | 1972 | Góra Kalwaria | ||||
34 | Nowak | Emilia | K | POL | 10KM, K40-49 | 1978 | Góra Kalwaria | Worek Kawy | |||
35 | Olejarz | Krzysztof | M | POL | 10KM, M30-39 | 1992 | Góra Kalwaria | ||||
36 | Orłowski | Jakub | M | POL | 10KM, M30-39 | 1989 | Góra Kalwaria | Cobra fight team | |||
37 | Regulski | Paweł | M | POL | 10KM, M18-29 | 1996 | Góra Kalwaria | GÓRA BIEGA | |||
38 | Stachowska | Beata | K | POL | NW5KM | 1971 | Góra Kalwaria | M | |||
39 | Szczygielski | Hubert | M | POL | 10KM, M40-49 | 1981 | Góra Kalwaria | LKS GÓRA BIEGA | |||
40 | Wasilewska | Małgorzata | K | POL | 5KM | 1980 | Góra Kalwaria | LKS Góra Biega | |||
41 | Wasilewski | Mariusz | M | POL | 10KM, M40-49 | 1977 | Góra Kalwaria | GÓRA BIEGA | |||
42 | Werman | Tomasz | M | POL | 10KM, M30-39 | 1988 | Góra Kalwaria | --- | |||
43 | Witkowska | Ilona | K | POL | 5KM | 1984 | Góra Kalwaria | ||||
44 | Zdunczyk | Maciej | M | POL | 5KM | 1987 | Góra Kalwaria | ||||
45 | Ziarkowska | Anna | K | POL | NW5KM | 1962 | Góra Kalwaria | ||||
46 | Borkowski | Leszek | M | POL | NW5KM | 1966 | Grabianów | NoWi Siedlce - NW Wschód - Sekcja Bo-Ko-Wy | XL | ||
47 | Gembarzewska-Adach | Zofia | K | POL | 10KM, K40-49 | 1982 | Grójec | S | |||
48 | Atkonis | Zbigniew | M | POL | 10KM, M60-69 | 1962 | Jastrzębie | S | |||
49 | Kurpet | Zygmunt | M | POL | NW5KM | 1956 | Jastrzębie-Zdrój | wolny strzelec | |||
50 | Czarnecka | Agnieszka | K | POL | 10KM, K30-39 | 1994 | Jeziórko | ||||
51 | Jóźwik | Grzegorz | M | POL | 10KM, M50-59 | 1971 | Józefosław | Barry Callebaut | |||
52 | Mikulski | Tomasz | M | POL | 10KM, M18-29 | 1996 | Kampinos | UKS Filipides Teresin | |||
53 | Jurusz | Michał | M | POL | 5KM | 1986 | Karczew | ||||
54 | Wiewiura | Agnieszka | K | POL | 5KM | 1984 | Kawęczyn | GÓRA BIEGA | |||
55 | Gruza | Marta | K | POL | 5KM | 1979 | Kazuń Bielany | ||||
56 | Maca | Damian | M | POL | 10KM, M30-39 | 1994 | Kąty | ||||
57 | Orlińska | Karolina | K | POL | NW5KM | 1982 | Kąty | GÓRA BIEGA | |||
58 | Orliński | Ernest | M | POL | 10KM, M40-49 | 1979 | Kąty | GÓRA BIEGA | |||
59 | Kopacz | Jan | M | POL | 5KM | 1989 | Kołbiel | ||||
60 | Pęksa | Karolina | K | POL | 5KM | 1983 | Konstancin Jeziorna | ||||
61 | Grabowski | Hubert | M | POL | 10KM, M40-49 | 1978 | Konstancin-Jeziorna | ||||
62 | Jęczyńska | Katarzyna | K | POL | 10KM, K40-49 | 1979 | Kozienice | KOZIENICKI BIEGACZ | |||
63 | Kaczkowski | Krzysztof | M | POL | 10KM, M40-49 | 1983 | Kozienice | KOZIENICKI BIEGACZ | |||
64 | Tokarski | Piotr | M | POL | 10KM, M18-29 | 1995 | Krępa | ||||
65 | Wnorowski | Stefan | M | POL | 5KM | 1978 | Krupia Wólka | PobryCani | M | ||
66 | Pacyna | Piotr | M | POL | NW5KM | 1981 | Lesiów | Świętokrzyska Szkoła Nordik Walking | |||
67 | Pomierny | Katarzyna | K | POL | 10KM, K40-49 | 1980 | Lubin | ||||
68 | Przeworska | Basia | K | POL | 10KM, K40-49 | 1981 | Łączna | Czarnecki Run Team | |||
69 | Magrowicz | Rafał | M | POL | NW5KM | 1977 | Łódź | ||||
70 | Kuchta | Paweł | M | POL | 10KM, M40-49 | 1981 | Maciejowice | ||||
71 | Gujska | Ewa | K | POL | 5KM | 1989 | Mińsk Maz | XL | |||
72 | Gołaś | Marcin | M | POL | 5KM | 1977 | Mińsk Mazowiecki | L | |||
73 | Kozikowska-Lelonek | Aleksandra | K | POL | 5KM | 1981 | Mińsk Mazowiecki | PobryCani | S | ||
74 | Ruta | Tomasz | M | POL | 10KM, M50-59 | 1970 | Mińsk Mazowiecki | M | |||
75 | Skalska | Aneta | K | POL | NW5KM | 1989 | Mińsk Mazowiecki | ||||
76 | Szeląg | Tomasz | M | POL | 10KM, M50-59 | 1970 | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | M | ||
77 | Frączyk | Piotr | M | POL | 10KM, M40-49 | 1975 | Nowa Iwiczna | PWPW | |||
78 | Jarząb | Radosław | M | POL | 10KM, M30-39 | 1991 | Nowa Iwiczna | M | |||
79 | Kowalczyk | Marzena | K | POL | 5KM | 1982 | Nowa Iwiczna | ||||
80 | Adamczyk | Justyna | K | POL | NW5KM | 1981 | Nowa Wola | ||||
81 | Petryka | Monika | K | POL | NW5KM | 1979 | Nowa Wola | Wareckie Włóczykije | |||
82 | Jabłonka | Radek | M | POL | 10KM, M40-49 | 1977 | Nowy Dwór Mazowiecki | DZIADY OCR | XL | ||
83 | Antosiewicz | Robert | M | POL | 5KM | 1970 | Otwock | LuLaTeam | |||
84 | Antosiewicz | Stanisława | K | POL | 5KM | 1971 | Otwock | LuLaTeam | |||
85 | Basaj | Adrianna | K | POL | 10KM, K18-29 | 2002 | Otwock | ||||
86 | Basaj | Bogumiłła | K | POL | 10KM, K40-49 | 1977 | Otwock | ||||
87 | Kamiński | Marek | M | POL | 5KM | 1971 | Otwock | ORŁY OTWOCK | |||
88 | Karaś | Anna | K | POL | 5KM | 1976 | Otwock | ||||
89 | Karaś | Karol | M | POL | 5KM | 1980 | Otwock | Hardbox Otwock | M | ||
90 | Krogulska | Mariola | K | POL | 5KM | 1972 | Otwock | ||||
91 | Kruk | Andrzej | M | POL | 5KM | 1970 | Otwock | ||||
92 | Krupniewska | Joanna | K | POL | 10KM, K50-59 | 1973 | Otwock | Run Otwock | |||
93 | Krupniewski | Paweł | M | POL | 10KM, M50-59 | 1974 | Otwock | RUN OTWOCK | |||
94 | Mikoś | Teresa | K | POL | 10KM, K60-69 | 1963 | Otwock | Run Otwock | |||
95 | Olszanka | Anna | K | POL | 5KM | 1972 | Otwock | Run Otwock | |||
96 | Olszanka | Cezary | M | POL | 5KM | 1969 | Otwock | Run Otwock | |||
97 | Olszanka | Czarek | M | POL | 5KM | 1969 | Otwock | --- | |||
98 | Ostrowski | Marcin | M | POL | 5KM | 1977 | Otwock | Run Otwock | |||
99 | Struska | Milena | K | POL | NW5KM | 1979 | Otwock | ||||
100 | Szostak | Michał | M | POL | 10KM, M18-29 | 2000 | Otwock |