Miejsce i data imprezy: | Lipki k. Brzegu, 06 lipca 2024 |
Organizator: | Koło Inicjatyw Lokalnych w Lipkach |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- Biegi dzieci do lat 6 - ok. 100 m | Wolne miejsca: 7 |
- Biegi dzieci do lat 11 - ok. 400 m | Wolne miejsca: 6 |
- Biegi dzieci powyżej 11 lat - ok. 1000 m | Wolne miejsca: 32 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub/Szkoła/Przedszkole | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk | Piotr | M | POL | BD100 | 2018 | Warszawa | |||
2 | Błaszczak | Lena | K | POL | BD100 | 2018 | Skarbimierz Osiedle | Przedszkole Poziomka | ||
3 | Borowska | Lena | K | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | |||
4 | Chacz | Jan | M | POL | BD100 | 2024 | Łosiów | Przedszkole | ||
5 | Cichy | Tadeusz | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
6 | Cichy | Wanda | K | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
7 | Czarnik | Blanka | K | POL | BD100 | 2020 | Lipki | Przedszkole | ||
8 | Dendys | Zofia | K | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | |||
9 | Dobrowolski | Oskar | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
10 | Drozd | Oliwia | K | POL | BD100 | 2016 | Lipki | |||
11 | Dudzik | Blanka | K | POL | BD100 | 2021 | Gliwice | Sośnica Gliwice | ||
12 | Dudzik | Julia | K | POL | BD100 | 2021 | Lipki | Przedszkole | ||
13 | Gawlik | Tola | K | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
14 | Hrycaj | Jakub | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | |||
15 | Iwanowiec | Małgorzata | M | POL | BD100 | 2022 | Brzeg | Przedszkole | ||
16 | Janas | Mikołaj | M | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
17 | Jania | Mieszko | M | POL | BD100 | 2021 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
18 | Jania | Sławomir | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
19 | Józefkiewicz | Mikołaj | M | POL | BD100 | 2019 | Brzeg | Przedszkole | ||
20 | Klimisz | Franciszka | K | POL | BD100 | 2016 | Skorogoszcz | PP Skorogoszcz | ||
21 | Klimisz | Otylia | K | POL | BD100 | 2018 | Skorogoszcz | Przedszkole | ||
22 | Kobusiński | Olaf | M | POL | BD100 | 2018 | Oława | Przedszkole Magdalenka | ||
23 | M | Alan | M | POL | BD100 | 2019 | Marszowice | Szypkie Żułfie | ||
24 | Magierowski | Alan | M | POL | BD100 | 2019 | Marszowice | Szypkie Żułfie | ||
25 | Myller | Antonina | K | POL | BD100 | 2021 | Skarbimierz Osiedle | |||
26 | Piecuch | Julia | K | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
27 | Pieklik | Zosia | K | POL | BD100 | 2017 | Lipki | Przedszkole | ||
28 | Podgorski | Dorian | M | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
29 | Podgórski | Jan | M | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
30 | Podgórski | Mikołaj | M | POL | BD100 | 2021 | Lipki | Przedszkole | ||
31 | Pupka | Tymon | M | POL | BD100 | 2018 | Oława | |||
32 | Semba | Gabriel | M | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
33 | Sewruk | Maria | K | POL | BD100 | 2019 | Lubcz | |||
34 | Siuda | Patryk | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Przedszkole Publiczne nr 3 w Brzegu | ||
35 | Stańczyk | Filip | M | POL | BD100 | 2019 | Jelcz-Laskowice | |||
36 | Stencel | Tadeusz | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
37 | Sulikowski | Ignacy | M | POL | BD100 | 2019 | Skarbimierz Osiedle | Przedszkole Poziomka | ||
38 | Warchoł | Jan | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Przedszkole Publiczne nr 10 w Brzegu | ||
39 | Wowczyńska | Antonina | K | POL | BD100 | 2021 | Wrocław | |||
40 | Zając | Ada | K | POL | BD100 | 2020 | Oława | Przedszkole | ||
41 | Zok | Aleksander | M | POL | BD100 | 2019 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
42 | Zwardoń | Nela | K | POL | BD100 | 2020 | Skorogoszcz | PP Skorogoszcz | ||
43 | Zwardoń | Oskar | M | POL | BD100 | 2018 | Skorogoszcz | PP Skorogoszcz | ||
44 | Borowska | Kinga | K | POL | BD1000 | 2012 | Brzeg | Szkoła | ||
45 | Filipowski | Maksymilian | M | POL | BD1000 | 2013 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
46 | Gawlik | Fabian | M | POL | BD1000 | 2010 | Lipki | Burza Lipki | ||
47 | Gawlik | Leon | M | POL | BD1000 | 2012 | Lipki | Burza Lipki | ||
48 | Golonka | Emilia | K | POL | BD1000 | 2013 | Lipki | |||
49 | Golonka | Wiktoria | K | POL | BD1000 | 2010 | Lipki | |||
50 | Gołębiowski | Adam | M | POL | BD1000 | 2014 | Oława | |||
51 | Gołębiowski | Franek | M | POL | BD1000 | 2016 | Oława | |||
52 | Jabłońska | Sonia | K | POL | BD1000 | 2012 | Lipki | Team Lipki | ||
53 | Kownacka | Zofia | K | POL | BD1000 | 2011 | Gać | |||
54 | Pupka | Marcel | M | POL | BD1000 | 2012 | Oława | |||
55 | Rup | Wojtek | M | POL | BD1000 | 2011 | Ścinawa Polska | Ścinawa Polska | ||
56 | Semba | Oskar | M | POL | BD1000 | 2010 | Lipki | Szkoła | ||
57 | Staroń | Błażej | M | POL | BD1000 | 2011 | Brzeg | PSP 5 Brzeg | ||
58 | Szczepański | Daniel | M | POL | BD1000 | 2009 | Brzeg | Sztuka Ruchu | ||
59 | Tchórzewska | Róża | K | POL | BD1000 | 2011 | Oława | Synergia CrossCamp Oława | ||
60 | Tymków | Karol | M | POL | BD1000 | 2011 | Brzeg | |||
61 | Żurawski | Tobiasz | M | POL | BD1000 | 2012 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
62 | Balicka | Lara | K | POL | BD400 | 2017 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
63 | Baranowska | Hanna | K | POL | BD400 | 2013 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
64 | Bujak | Antonina | K | POL | BD400 | 2017 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
65 | Czarnik | Karol | M | POL | BD400 | 2017 | Lipki | Przedszkole | ||
66 | Dela | Jagoda | K | POL | BD400 | 2017 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
67 | Dela | Michał | M | POL | BD400 | 2017 | Lipki | Przedszkole | ||
68 | Dobrowolski | Igor | M | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
69 | Dobrzańska | Kinga | K | POL | BD400 | 2014 | Czepielowice | KOTWICA BRZEG | ||
70 | Dubas | Jakub | M | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
71 | Dudek | Szymon | M | POL | BD400 | 2015 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
72 | Dudzik | Wiktor | M | POL | BD400 | 2015 | Gliwice | Sośnica Gliwice | ||
73 | Dziedzina | Grzegorz | M | POL | BD400 | 2017 | Lipki | Przedszkole | ||
74 | Dziubałtowski | Oskar | M | POL | BD400 | 2013 | Prószków | UKS MOS OPOLE | ||
75 | Fifielska | Natalia | K | POL | BD400 | 2017 | Świecie | |||
76 | Filipowski | Jan | M | POL | BD400 | 2016 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
77 | Gawlik | Cyprian | M | POL | BD400 | 2016 | Lipki | |||
78 | Gawlik | Gracjan | M | POL | BD400 | 2016 | Lipki | |||
79 | Hrycaj | Kacper | M | POL | BD400 | 2015 | Brzeg | |||
80 | Jania | Andrzej | M | POL | BD400 | 2014 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
81 | Jasiak | Oliwier | M | POL | BD400 | 2017 | Oława | Przedszkole Magdalenka | ||
82 | Kłyż | Mieszko | M | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
83 | Kocik | Oliwia | K | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
84 | Kowalczyk | Kasi | K | POL | BD400 | 2012 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
85 | Kownacki | Stanisław | M | POL | BD400 | 2013 | Gać | |||
86 | Margol | Liliana | K | POL | BD400 | 2017 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
87 | Michalak | Kacper | M | POL | BD400 | 2013 | Jelcz-Laskowice | PSP 2 Jelcz-Laskowice | ||
88 | Palacz | Marta | K | POL | BD400 | 2013 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
89 | Pieróg | Maciej | M | POL | BD400 | 2014 | Gać | |||
90 | Pieróg | Wojciech | M | POL | BD400 | 2014 | Gać | |||
91 | Podworska | Wiktoria | K | POL | BD400 | 2015 | Brzeg | Szkoła | ||
92 | Pupka | Emilka | K | POL | BD400 | 2014 | Oława | |||
93 | Rakszawska | Jagoda | K | POL | BD400 | 2017 | Oława | Synergia CrossCamp Oława | ||
94 | Semba | Ariana | K | POL | BD400 | 2015 | Lipki | Szkoła | ||
95 | Słoń | Michalina | K | POL | BD400 | 2017 | Oława | SP nr 1 Oława | ||
96 | Sokół | Lena | K | POL | BD400 | 2013 | Lubsza | Kotwica Brzeg | ||
97 | Sokół | Nina | K | POL | BD400 | 2016 | Lubsza | Szkoła | ||
98 | Staroń | Stanisław | M | POL | BD400 | 2017 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
99 | Stencel | Witold | M | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
100 | Szewczuk | Aleksander | M | POL | BD400 | 2017 | Skorogoszcz | Przedszkole |