Miejsce i data imprezy: | Izbicko, 01 czerwca 2024 |
Organizator: |
Urząd Gminy w Izbicku, Grupa „Izbicko w Biegu" Współorganizatorzy: Sołectwo Izbicko, Ligota Czamborowa, Stowarzyszenie „Nasza Wieś”, Zakład Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej w Izbicku, Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Izbicko. Patronat honorowy nad biegiem objął Wójt Gminy Izbicko |
Regulamin |
Regulamin Zachęcamy do większej wpłaty, niż opłata wpisowa w postaci cegiełek! Wybieramy podczas zapisów wyższą kwotę w polu KATEGORIA PŁATNOŚCI!! Cała nadwyżka co do złotówki zostanie przekazana na cel charytatywny! Serdecznie dziękujemy! |
Kategorie: | |
- Bieg na 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147 |
- Nordic Walking 5,5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kania | Sebastian | M | POL | 10KM | Biestrzynnik | BAPRO TEAM | ||
2 | Gawlik | Damian | M | POL | 10KM | Borycz | GRun | ||
3 | Szłapa | Stefan | M | POL | 10KM | Borycz | Izbicko w Biegu | M | |
4 | Frey | Radosław | M | POL | 10KM | Chróścina | |||
5 | Swora | Piotr | M | POL | 10KM | Chrząstowice | |||
6 | Szłapa | Dawid | M | POL | 10KM | Daniec | STEGU RUN | ||
7 | Maliński | Mariusz | M | POL | 10KM | Dąbrowa | |||
8 | Wysada | Katarzyna | K | POL | 10KM | Dąbrowice | Leśna Draka | ||
9 | Sitkowski | Konrad | M | POL | NW | Dobrzeń | |||
10 | Lisowski | Brygida | K | POL | NW | Dobrzeń Wielki | |||
11 | Kynel | Agata | K | POL | 10KM | Głogówek | |||
12 | Pastrykiewicz | Karolina | K | POL | 10KM | Gogolin | ŚDS Team | ||
13 | Łośniak | Tomasz | M | POL | 10KM | Górażdże | ADEX Running Team | XL | |
14 | Janik | Agnieszka | K | POL | 10KM | Grzeboszowice | |||
15 | Janik | Karolina | K | POL | NW | Grzeboszowice | |||
16 | Janik | Rafał | M | POL | 10KM | Grzeboszowice | |||
17 | Anonim#378756 | Dawid | M | POL | 10KM | Izbicko | XL | ||
18 | Grzyszczok | Marcin | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
19 | Kania | Mariola | K | POL | 10KM | Izbicko | M | ||
20 | Kochanek | Szymon | M | POL | 10KM | Izbicko | |||
21 | Mika | Aneta | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | XL | |
22 | Mika | Tomasz | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
23 | Patoła | Beata | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | L | |
24 | Pytel | Anna | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
25 | Schlappa | Sebastian | M | POL | 10KM | Izbicko | IZBICKO W BIEGU | XL | |
26 | Skóra | Leszek | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | L | |
27 | Skóra | Magdalena | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | S | |
28 | Skóra | Mateusz | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
29 | Zelmanowicz - Schlappa | Ewa | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
30 | Kurpet | Bogusława | K | POL | NW | Jastrzębie-Zdrój | wolny strzelec | ||
31 | Cichoń | Sebastian | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
32 | Fonfara | Edward | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
33 | Hellmann | Piotr | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
34 | Hellmann | Wioletta | K | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
35 | Kalupa | Bartosz | M | POL | 10KM | Jemielnica | Athlete Maker | ||
36 | Kolek | Roman | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
37 | Dybaś | Dorota | K | POL | 10KM | Kamień Śląski | Dyczuś Team | ||
38 | Kaczmarczyk | Mariusz | M | POL | 10KM | Kolonowskie | REXER | ||
39 | Olas | Krzysztof | M | POL | 10KM | Komprachcice | Polaris Running Team | ||
40 | Puszczewicz | Zenon | M | POL | NW | Koscierzyce | kotwica brzeg | ||
41 | Medwid | Daniel | M | POL | 10KM | Krapkowice | Ks Otmęt | ||
42 | Morka | Artur | M | POL | 10KM | Krapkowice | ŚDS Team | ||
43 | Wedler | Patrycja | K | POL | 10KM | Krapkowice | KS OTMĘT | S | |
44 | Zastępa | Katarzyna | K | POL | 10KM | Krapkowice | ŚDS Team | ||
45 | Adamiec | Paweł | M | POL | 10KM | Krośnica | GRun | ||
46 | Bronek | Tomasz | M | POL | 10KM | Krośnica | |||
47 | Grabowska | Zuzanna | K | POL | 10KM | Krośnica | Izbicko w biegu | M | |
48 | Hendel | Krzysztof | M | POL | 10KM | Krośnica | Izbicko w Biegu | M | |
49 | Hendel | Mirela | K | POL | 10KM | Krośnica | Izbicko w Biegu | ||
50 | Woźnica | Norbert | M | POL | 10KM | Krośnica | L | ||
51 | Woźnica | Piotr | M | POL | 10KM | Krośnica | L | ||
52 | Gatner | Marcin | M | POL | 10KM | Ligota Czamborowa | |||
53 | Przeździak | Małgorzata | K | POL | NW | Ligota Czamborowa | |||
54 | Przeździak | Zygmunt | M | POL | 10KM | Ligota Czamborowa | Izbicko w biegu/Ligota Czamborowa | ||
55 | Skóra | Dawid | M | POL | 10KM | Ligota Czamborowa | Izbicko w Biegu | L | |
56 | Dróżdż | Marcin | M | POL | 10KM | Lubliniec | Ziomki | ||
57 | Sowa | Anna | K | POL | 10KM | Łubniany | |||
58 | Wieczorkowska | Wiktoria | K | POL | 10KM | Mechnica | Izbicko w Biegu | ||
59 | Dereń | Mirosław | M | POL | 10KM | Mechnice | Muminki Mechnice | ||
60 | Bednarczyk | Wiesław | M | POL | 10KM | Myśliborzyce | kotwica brzeg | ||
61 | Głowski | Florian | M | POL | 10KM | Nakło | Wihajster Running Team | ||
62 | Lukas | Robert | M | POL | 10KM | Nakło | |||
63 | Pruciak | Krzysiek | M | POL | 10KM | Oława | Biegowy Patol | ||
64 | Andruszko | Kamila | K | POL | 10KM | Opole | |||
65 | Antochów | Mateusz | M | POL | 10KM | Opole | |||
66 | Berlik | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | L | |
67 | Bukowska-Golak | Joanna | K | POL | 10KM | Opole | |||
68 | Czypek | Dominik | M | POL | 10KM | Opole | |||
69 | Fila | Rafał | M | POL | 10KM | Opole | |||
70 | Hoffman | Ewa | K | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
71 | Krupchenko | Valeriia | K | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
72 | Kuś | Iwona | K | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
73 | Laskowski | Igor | M | POL | 10KM | Opole | |||
74 | Laskowski | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | Opole biega | ||
75 | Liba | Sebastian | M | POL | 10KM | Opole | Polaris Running Team | ||
76 | Lorek | Kamil | M | POL | 10KM | Opole | |||
77 | Lorek | Nicole | K | POL | 10KM | Opole | |||
78 | Matuszek | Krzysztof | M | POL | 10KM | Opole | czarny skład | ||
79 | Mehl | Paweł | M | POL | 10KM | Opole | |||
80 | Mielczarek | Karolina | K | POL | 10KM | Opole | Forca Brava Opole | ||
81 | Niekrawiec | Dariusz | M | POL | 10KM | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | ||
82 | Piotrowski | Jan | M | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
83 | Polak | Łukasz | M | POL | 10KM | Opole | |||
84 | Policińska | Justyna | K | POL | 10KM | Opole | POLARIS RUNNING TEAM | ||
85 | Różycka | Karina | K | POL | 10KM | Opole | L | ||
86 | Ruksza | Mieczysław | M | POL | 10KM | Opole | M | ||
87 | Sabramowicz | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | Izbicko w Biegu | ||
88 | Stylska | Marta | K | POL | 10KM | Opole | |||
89 | Szary | Mirosław | M | POL | 10KM | Opole | STEGU RUN | ||
90 | Szypulska | Kasia | K | POL | 10KM | Opole | Izbicko w biegu | M | |
91 | Szypulski | Darek | M | POL | 10KM | Opole | Izbicko w biegu | M | |
92 | Włodarczyk | Paweł | M | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
93 | Zdeb | Barbara | K | POL | 10KM | Opole | |||
94 | Zdeb | Marcin | M | POL | 10KM | Opole | |||
95 | Zdrzałka | Kajetan | M | POL | 10KM | Opole | |||
96 | Adamska | Beata | K | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | M | |
97 | Domagała | Piotr | M | POL | NW | Otmice | Izbicko w Biegu | ||
98 | Klyszcz | Damian | M | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | L | |
99 | Klyszcz | Michał | M | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | M | |
100 | Klyszcz | Monika | K | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | M |