Miejsce i data imprezy: | Izbicko, 01 czerwca 2024 |
Organizator: |
Urząd Gminy w Izbicku, Grupa „Izbicko w Biegu" Współorganizatorzy: Sołectwo Izbicko, Ligota Czamborowa, Stowarzyszenie „Nasza Wieś”, Zakład Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej w Izbicku, Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Izbicko. Patronat honorowy nad biegiem objął Wójt Gminy Izbicko |
Regulamin |
Regulamin Zachęcamy do większej wpłaty, niż opłata wpisowa w postaci cegiełek! Wybieramy podczas zapisów wyższą kwotę w polu KATEGORIA PŁATNOŚCI!! Cała nadwyżka co do złotówki zostanie przekazana na cel charytatywny! Serdecznie dziękujemy! |
Kategorie: | |
- Bieg na 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147 |
- Nordic Walking 5,5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamiec | Paweł | M | POL | 10KM | Krośnica | GRun | ||
2 | Adamska | Beata | K | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | M | |
3 | Andruszko | Kamila | K | POL | 10KM | Opole | |||
4 | Andrzejewska | Monika | K | POL | 10KM | Tarnów Opolski | KB ODRA OPOLE | ||
5 | Anonim#378756 | Dawid | M | POL | 10KM | Izbicko | XL | ||
6 | Antochów | Mateusz | M | POL | 10KM | Opole | |||
7 | Bednarczyk | Wiesław | M | POL | 10KM | Myśliborzyce | kotwica brzeg | ||
8 | Berlik | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | L | |
9 | Bronek | Tomasz | M | POL | 10KM | Krośnica | |||
10 | Bukowska-Golak | Joanna | K | POL | 10KM | Opole | |||
11 | Cichoń | Sebastian | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
12 | Czypek | Dominik | M | POL | 10KM | Opole | |||
13 | Dereń | Mirosław | M | POL | 10KM | Mechnice | Muminki Mechnice | ||
14 | Dróżdż | Marcin | M | POL | 10KM | Lubliniec | Ziomki | ||
15 | Dudek-Sierzęga | Wioleta | K | POL | 10KM | Strzelce Opolskie | Izbicko w Biegu | M | |
16 | Dudek-Sierzęga | Wioleta | K | POL | 10KM | Strzelce Opolskie | Izbicko w Biegu | M | |
17 | Dybaś | Dorota | K | POL | 10KM | Kamień Śląski | Dyczuś Team | ||
18 | Dylla | Franz | M | POL | 10KM | Tarnów Opolski | |||
19 | Ficińska | Joanna | K | POL | 10KM | Sosnowiec | |||
20 | Fila | Rafał | M | POL | 10KM | Opole | |||
21 | Fonfara | Edward | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
22 | Frey | Radosław | M | POL | 10KM | Chróścina | |||
23 | Gatner | Marcin | M | POL | 10KM | Ligota Czamborowa | |||
24 | Gawlik | Damian | M | POL | 10KM | Borycz | GRun | ||
25 | Głowski | Florian | M | POL | 10KM | Nakło | Wihajster Running Team | ||
26 | Grabelus | Izabela | K | POL | 10KM | Zabrodzie | S | ||
27 | Grabelus | Mateusz | M | POL | 10KM | Zabrodzie | M | ||
28 | Grabowska | Zuzanna | K | POL | 10KM | Krośnica | Izbicko w biegu | M | |
29 | Grzyszczok | Marcin | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
30 | Hellmann | Piotr | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
31 | Hellmann | Wioletta | K | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
32 | Hendel | Krzysztof | M | POL | 10KM | Krośnica | Izbicko w Biegu | M | |
33 | Hendel | Mirela | K | POL | 10KM | Krośnica | Izbicko w Biegu | ||
34 | Hoffman | Ewa | K | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
35 | Hutniczak | Anna | K | BEL | 10KM | Zoersel | Dyszka dla serca | ||
36 | Hutniczak | Ewa | K | POL | 10KM | Stary Górnik | Górnik biega | ||
37 | Hutniczak | Piotr | M | POL | 10KM | Stary Górnik | Górnik biega | ||
38 | Janik | Agnieszka | K | POL | 10KM | Grzeboszowice | |||
39 | Janik | Rafał | M | POL | 10KM | Grzeboszowice | |||
40 | Jończyk | Anna | K | POL | 10KM | Ozimek | |||
41 | Kaczmarczyk | Mariusz | M | POL | 10KM | Kolonowskie | REXER | ||
42 | Kalupa | Bartosz | M | POL | 10KM | Jemielnica | Athlete Maker | ||
43 | Kania | Mariola | K | POL | 10KM | Izbicko | M | ||
44 | Kania | Sebastian | M | POL | 10KM | Biestrzynnik | BAPRO TEAM | ||
45 | Klyszcz | Damian | M | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | L | |
46 | Klyszcz | Michał | M | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | M | |
47 | Klyszcz | Monika | K | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | M | |
48 | Kochanek | Szymon | M | POL | 10KM | Izbicko | |||
49 | Kolek | Roman | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
50 | Krupchenko | Valeriia | K | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
51 | Kuś | Iwona | K | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
52 | Kynel | Agata | K | POL | 10KM | Głogówek | |||
53 | Laskowski | Igor | M | POL | 10KM | Opole | |||
54 | Laskowski | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | Opole biega | ||
55 | Liba | Sebastian | M | POL | 10KM | Opole | Polaris Running Team | ||
56 | Lorek | Kamil | M | POL | 10KM | Opole | |||
57 | Lorek | Nicole | K | POL | 10KM | Opole | |||
58 | Lukas | Robert | M | POL | 10KM | Nakło | |||
59 | Łośniak | Tomasz | M | POL | 10KM | Górażdże | ADEX Running Team | XL | |
60 | Malik | Dorota | K | POL | 10KM | Strzelce Opolskie | |||
61 | Malinowska | Gabriela | K | POL | 10KM | Wiazow | Dyszka dla serca | ||
62 | Maliński | Mariusz | M | POL | 10KM | Dąbrowa | |||
63 | Matuszek | Krzysztof | M | POL | 10KM | Opole | czarny skład | ||
64 | Medwid | Daniel | M | POL | 10KM | Krapkowice | Ks Otmęt | ||
65 | Mehl | Paweł | M | POL | 10KM | Opole | |||
66 | Mielczarek | Karolina | K | POL | 10KM | Opole | Forca Brava Opole | ||
67 | Mika | Aneta | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | XL | |
68 | Mika | Tomasz | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
69 | Morka | Artur | M | POL | 10KM | Krapkowice | ŚDS Team | ||
70 | Nicpoń | Jolanta | K | POL | 10KM | Witowice | Dyszka dla serca | ||
71 | Niedworok | Mariusz | M | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w biegu | M | |
72 | Niekrawiec | Dariusz | M | POL | 10KM | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | ||
73 | Olas | Krzysztof | M | POL | 10KM | Komprachcice | Polaris Running Team | ||
74 | Oszczęda | Wojciech | M | POL | 10KM | Strzelce Opolskie | Gmina Strzelce Opolskie | ||
75 | Paciorek | Marcin | M | POL | 10KM | Wojsław | KSW | ||
76 | Pastrykiewicz | Karolina | K | POL | 10KM | Gogolin | ŚDS Team | ||
77 | Patoła | Beata | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | L | |
78 | Pikos | Patryk | M | POL | 10KM | Polska Nowa Wieś | |||
79 | Piotrowski | Jan | M | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
80 | Plekaniec | Janina | K | POL | 10KM | Witowice | Dyszka dla serca | ||
81 | Polak | Łukasz | M | POL | 10KM | Opole | |||
82 | Policińska | Justyna | K | POL | 10KM | Opole | POLARIS RUNNING TEAM | ||
83 | Pruciak | Krzysiek | M | POL | 10KM | Oława | Biegowy Patol | ||
84 | Przeździak | Zygmunt | M | POL | 10KM | Ligota Czamborowa | Izbicko w biegu/Ligota Czamborowa | ||
85 | Pytel | Anna | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
86 | Pytel | Lilia | K | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | ||
87 | Pytel | Roman | M | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | L | |
88 | Różycka | Karina | K | POL | 10KM | Opole | L | ||
89 | Ruksza | Mieczysław | M | POL | 10KM | Opole | M | ||
90 | Rygoł | Natalia | K | POL | 10KM | Suchodaniec | Izbicko w Biegu | S | |
91 | Sabramowicz | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | Izbicko w Biegu | ||
92 | Schlappa | Sebastian | M | POL | 10KM | Izbicko | IZBICKO W BIEGU | XL | |
93 | Skóra | Dawid | M | POL | 10KM | Ligota Czamborowa | Izbicko w Biegu | L | |
94 | Skóra | Dominik | M | POL | 10KM | Tarnów Opolski | Sportowe TeOPe | DANIEL_BIEGA TEAM | ||
95 | Skóra | Leszek | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | L | |
96 | Skóra | Magdalena | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | S | |
97 | Skóra | Mateusz | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
98 | Sowa | Anna | K | POL | 10KM | Łubniany | |||
99 | Sowiak | Aleksander | M | POL | 10KM | Strzelce Opolskie | |||
100 | Stupak | Ada | K | POL | 10KM | Tarnów Opolski | KB ODRA OPOLE |