Miejsce i data imprezy: | Tworóg, 11 maja 2024 |
Organizator: |
Gmina Tworóg z siedzibą w Tworogu Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu facebook.com/tworogowskadychapotrowie Koordynatorzy: Artur Konfederak, tel. 500-486-325, email: akonfi@interia.pl Piotr Gwóźdź, tel. 798-419-380, email: gwozdzp@wp.pl Adrian Król, email: adrian.krol@wp.pl |
Regulamin | Regulamin biegu |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 105 |
- Marsz Nordic Walking 5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 105 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włodarczyk | Wojciech | M | POL | 5KM | 1947 | Tworóg | Nordic Walking Fighters | ||
2 | Maleska | Gabriela | K | POL | 5KM | 1949 | Tworóg | Ciągle w biegu | ||
3 | Gwóźdź | Ewa | K | POL | 5KM | 1952 | Tworóg | |||
4 | Mozler | Dorota | K | POL | 5KM | 1952 | Jastrzębie Zdrój | |||
5 | Frątczak | Eleonora | K | POL | 5KM | 1955 | Strzelce Opolskie | KIJANKI NW | ||
6 | Kocyan | Małgorzata | K | POL | 10KM | 1959 | Gliwice | AKMB Pędziwiatr Gliwice | ||
7 | Salasowicz | Jerzy | M | POL | 10KM | 1959 | Hanusek | Biegam z endo | ||
8 | Mierzejewski | Marek | M | POL | 5KM | 1960 | Kędzierzyn-Koźle | |||
9 | Piernikarczyk | Jan | M | POL | 10KM | 1960 | Tarnowskie Góry | |||
10 | Tołaj | Andrzej | M | POL | 5KM | 1960 | Siemianowice Śląskie | Katowicki Nordic Walking | ||
11 | Staszak | Zygmunt | M | POL | 10KM | 1961 | Piekary Śląskie | Lecymy Durś | ||
12 | Sobel | Waldemar | M | POL | 10KM | 1962 | Boruszowice | Boruszowice Krotofil Team | ||
13 | Lucik | Grażyna | K | POL | 10KM | 1963 | Bytom | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
14 | Ochęduszko | Zbigniew | M | POL | 10KM | 1963 | Bytom | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
15 | Steinhof | Natalia | K | POL | 5KM | 1963 | Kalety | NW Kalety | ||
16 | Fonfara | Edward | M | POL | 10KM | 1964 | Jemielnica | Dyszka dla Serca | ||
17 | Opiela | Krzysztof | M | POL | 10KM | 1964 | Ruda Slaska | Dolina Latki | ||
18 | Dragon | Mirosław | M | POL | 10KM | 1965 | Tarnowskie Góry | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | ||
19 | Sobel | Kornelia | K | POL | 10KM | 1965 | Boruszowice | Boruszowice Krotofil Team | ||
20 | Sokół | Adam | M | POL | 10KM | 1965 | Katowice | FUCHS OIL TEAM | ||
21 | Jagoda | Adam | M | POL | 10KM | 1966 | Chorzów | FUCHS OIL TEAM | ||
22 | Mroziewicz | Sylwester | M | POL | 10KM | 1966 | Glinica | |||
23 | Wolnik | Ryszard | M | POL | 10KM | 1966 | Boruszowice | Boruszowice Krotofil Team | ||
24 | Breguła | Ewa | K | POL | 5KM | 1967 | Tarnowskie Góry | NORDICUS Strzybnica | ||
25 | Góra | Marek | M | POL | 10KM | 1967 | Tarnowskie Góry | |||
26 | Kałka | Krzysztof | M | POL | 5KM | 1967 | Piekary Śląskie | Lecymy Durś | ||
27 | Kołodziej | Joanna | K | POL | 5KM | 1968 | Ruda Śląska | Open Sport Team | ||
28 | May | Piotr | M | POL | 10KM | 1968 | Boruszowice | Amator | ||
29 | Patycka | Edyta | K | POL | 10KM | 1968 | Kopienica | Night Runners Pyskowice | ||
30 | Pradelok | Jerzy | M | POL | 10KM | 1968 | Tworóg | Gibke Gizdy | ||
31 | Skrzątek | Piotr | M | POL | 5KM | 1968 | Tarnowskie-Góry | NW I nie tylko- na luzie I z uśmiechem | ||
32 | Bioły | Joanna | K | POL | 5KM | 1969 | Strzelce Opolskie | KIJANKI NW | ||
33 | Kachel | Rafał | M | POL | 10KM | 1969 | Lubliniec | Rumteam | ||
34 | Kowalska | Katarzyna | K | POL | 10KM | 1969 | Chorzów | |||
35 | Białas | Andrzej | M | POL | 10KM | 1970 | Bytom | |||
36 | Czernachowski | Marek | M | POL | 10KM | 1970 | Tarnowskie Góry | Srebrni Biegacze z Tarnowskich Gór | ||
37 | Delewska | Dorota | K | POL | 10KM | 1970 | Zabrze | Ńight Runners Zabrze | ||
38 | Delewski | Dariusz | M | POL | 10KM | 1970 | Zabrze | Ńight Runners Zabrze | ||
39 | Maniura | Adam | M | POL | 10KM | 1970 | Bytom | |||
40 | Pradelok | Justyna | K | POL | 5KM | 1970 | Kalety | NW Kalety | ||
41 | Brol | Henryk | M | POL | 10KM | 1971 | Glinica | Pasze Bios Kochanowice | ||
42 | Kasztelan | Ewa | K | POL | 5KM | 1971 | Bytom | |||
43 | Lorenc | Zbigniew | M | POL | 5KM | 1971 | Tworóg | Ciągle w biegu | ||
44 | Zając | Tomasz | M | POL | 10KM | 1971 | Lubliniec | |||
45 | Gwóźdź | Eugeniusz | M | POL | 5KM | 1972 | Tworóg | |||
46 | Kasprzyk | Witold | M | POL | 10KM | 1972 | Blachownia | Chce Ci się? | ||
47 | Mansfeld | Dorota | K | POL | 5KM | 1972 | Tarnowskie Góry | NORDICUS Strzybnica | ||
48 | Mazur | Katarzyna | K | POL | 10KM | 1972 | Koszęcin | NW Kalety | ||
49 | Mazur | Michał | M | POL | 5KM | 1972 | Koszęcin | NW Kalety | ||
50 | Rajtar-Wojciechowska | Klaudia | K | POL | 10KM | 1972 | Zbrosławice | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
51 | Walkowiak | Artur | M | POL | 10KM | 1972 | Zawadzkie | Dyrektor Biega po Windę dla Swoich Dzieciaków | ||
52 | Bregula | Krzysztof | M | POL | 10KM | 1973 | Kluczbork | |||
53 | Fraszyk | Arnold | M | POL | 10KM | 1973 | Bytom | |||
54 | Hładki | Tadeusz | M | POL | 10KM | 1973 | Czerwionka-Leszczyny | FUCHS OIL TEAM | ||
55 | Lanuszny | Arnold | M | POL | 10KM | 1973 | Ptakowice | |||
56 | Nykiel | Małgorzata | K | POL | 10KM | 1973 | Bytom | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
57 | Badura | Agnieszka | K | POL | 10KM | 1974 | Koty | Amator | ||
58 | Białas | Anna | K | POL | 5KM | 1974 | Bytom | |||
59 | Czermak | Damian | M | POL | 10KM | 1974 | Górki Wielkie | FUCHS OIL TEAM | ||
60 | Kochel | Wojciech | M | POL | 10KM | 1974 | Mikołeska | |||
61 | Kulpińska | Anna | K | POL | 10KM | 1974 | Gliwice | Srebrni Biegacze z Tarnowskich Gór | ||
62 | Leksy | Joanna | K | POL | 5KM | 1974 | Tworóg | |||
63 | Lenart | Aleksandra | K | POL | 5KM | 1974 | Kalety | NW Kalety | ||
64 | Maniura | Iwona | K | POL | 10KM | 1974 | Bytom | |||
65 | Mężyk | Izabela | K | POL | 5KM | 1974 | Tworóg | Nordic Walking Fighters | ||
66 | Ochońska | Małgorzata | K | POL | 5KM | 1974 | Bytom | |||
67 | Pawluk | Jacek | M | POL | 10KM | 1974 | Koszęcin | |||
68 | Petryk | Adam | M | POL | 10KM | 1974 | Lubecko | |||
69 | Piskorz | Adam | M | POL | 10KM | 1974 | Lubliniec | SŁOTA SCHODY SPRINT | ||
70 | Szwarc | Piotr | M | POL | 10KM | 1974 | Tarnowskie Góry | Biegam z EB | ||
71 | Tyrtania | Tomasz | M | POL | 10KM | 1974 | Boruszowice | BOR TEAM BORUSZOWICE | ||
72 | Wilk | Aleksandra | K | POL | 5KM | 1974 | Kalety | NW Kalety | ||
73 | Brych-Kalinowska | Ewa | K | POL | 10KM | 1975 | Korwinow | Darsoft Running Team | ||
74 | Kasprzyk | Sylwia | K | POL | 5KM | 1975 | Myślachowice | Aktywna | ||
75 | Cichoń | Sebastian | M | POL | 10KM | 1976 | Jemielnica | Dyszka dla Serca | ||
76 | Kasprzyk | Irmina | K | POL | 5KM | 1976 | Blachownia | Chce Ci się? | ||
77 | Kochel | Jacek | M | POL | 10KM | 1976 | Zabrze | |||
78 | Openchowski | Rafał | M | POL | 10KM | 1976 | Boruszowice | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
79 | Piecha | Małgorzata | K | POL | 5KM | 1976 | Strzelce Opolskie | KIJANKI NW | ||
80 | Pietryga | Mariola | K | POL | 5KM | 1976 | Tarnowskie Góry | Nordic Walking Fighters | ||
81 | Ślązok | Grzegorz | M | POL | 10KM | 1976 | Tarnowskie Góry | |||
82 | Ślązok | Justyna | K | POL | 10KM | 1976 | Tarnowskie Góry | |||
83 | Włodarczyk | Aleksander | M | POL | 5KM | 1976 | Tworóg | Nordic Walking Fighters | ||
84 | Wojciechowski | Maciej | M | POL | 10KM | 1976 | Zbrosławice | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
85 | Wręczycki | Robert | M | POL | 10KM | 1976 | Kalety | O co biega w Kaletach | ||
86 | Ziemba | Elżbieta | K | POL | 5KM | 1976 | Strzelce Opolskie | KIJANKI NW | ||
87 | Ignasiak | Barbara | K | POL | 5KM | 1977 | Tworòg | Nordic Walking Fighters | ||
88 | Kaczmarczyk | Marcel | M | POL | 10KM | 1977 | Tarnowskie Góry | |||
89 | Kowal | Katarzyna | K | POL | 5KM | 1977 | Zabrze | Zające biegają | ||
90 | Kuczera-Kułaga | Magdalena | K | POL | 10KM | 1977 | Katowice | |||
91 | Maleska | Zuzanna | K | POL | 5KM | 1977 | Tworóg | Ciągle w biegu | ||
92 | Mizgalski | Wojciech | M | POL | 10KM | 1977 | Ruda Śląska | |||
93 | Mocek | Maciej | M | POL | 10KM | 1977 | Tarnowskie Góry | Iron Maiden | ||
94 | Sadowski | Tomasz | M | POL | 5KM | 1977 | Sosnowiec | #czeladzbiega | ||
95 | Czaja | Tomasz | M | POL | 10KM | 1978 | Brynek | Amator | ||
96 | Goj | Michał | M | POL | 10KM | 1978 | Boruszowice | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
97 | Hellmann | Wioletta | K | POL | 10KM | 1978 | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
98 | Jonecko | Jacek | M | POL | 10KM | 1978 | Tworg | |||
99 | Kaszuba | Grzegorz | M | POL | 10KM | 1978 | Koty | Akademia Sportu Deshi | ||
100 | Kordecki | Bartosz | M | POL | 10KM | 1978 | Gliwice |