Miejsce i data imprezy: | Tworóg, 11 maja 2024 |
Organizator: |
Gmina Tworóg z siedzibą w Tworogu Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu facebook.com/tworogowskadychapotrowie Koordynatorzy: Artur Konfederak, tel. 500-486-325, email: akonfi@interia.pl Piotr Gwóźdź, tel. 798-419-380, email: gwozdzp@wp.pl Adrian Król, email: adrian.krol@wp.pl |
Regulamin | Regulamin biegu |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 105 |
- Marsz Nordic Walking 5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 105 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80A | Ul. Aleksandra Zawadzkiego | M | POL | 10KM | 1989 | Nowa Wieś | Lecymy Durś | ||
2 | Adamowski | Piotr | M | POL | 10KM | 1983 | Sosnowiec | |||
3 | Adamski | Mateusz | M | POL | 10KM | 1983 | Krupski Młyn | SLAYER K#### | ||
4 | Badura | Agnieszka | K | POL | 10KM | 1974 | Koty | Amator | ||
5 | Białas | Andrzej | M | POL | 10KM | 1970 | Bytom | |||
6 | Blaut | Annamaria | K | POL | 10KM | 1990 | Rusinowice | Run Away Team | ||
7 | Blaut | Zuzanna | K | POL | 10KM | 2009 | Rusinowice | Run Away Team | ||
8 | Bochenek | Miłosz | M | POL | 10KM | 1979 | Tworóg | |||
9 | Bregula | Krzysztof | M | POL | 10KM | 1973 | Kluczbork | |||
10 | Brol | Henryk | M | POL | 10KM | 1971 | Glinica | Pasze Bios Kochanowice | ||
11 | Brych-Kalinowska | Ewa | K | POL | 10KM | 1975 | Korwinow | Darsoft Running Team | ||
12 | Bukowska-Golak | Joanna | K | POL | 10KM | 1981 | Opole | |||
13 | Burzyński | Konrad | M | POL | 10KM | 1979 | Tarnowskie Góry | Srebrni Biegacze z Tarnowskich Gór | ||
14 | Chmiel | Jacek | M | POL | 10KM | 2006 | Hanusek | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
15 | Cichoń | Sebastian | M | POL | 10KM | 1976 | Jemielnica | Dyszka dla Serca | ||
16 | Ciongwa | Magdalena | K | POL | 10KM | 2000 | Świniowice | |||
17 | Czaja | Tomasz | M | POL | 10KM | 1978 | Brynek | Amator | ||
18 | Czanguleit | Marcin | M | POL | 10KM | 1994 | Tarnowskie Góry | |||
19 | Czermak | Damian | M | POL | 10KM | 1974 | Górki Wielkie | FUCHS OIL TEAM | ||
20 | Czernachowski | Marek | M | POL | 10KM | 1970 | Tarnowskie Góry | Srebrni Biegacze z Tarnowskich Gór | ||
21 | Dawczak | Paulina | K | POL | 10KM | 1991 | Koty | |||
22 | Delewska | Dorota | K | POL | 10KM | 1970 | Zabrze | Ńight Runners Zabrze | ||
23 | Delewski | Dariusz | M | POL | 10KM | 1970 | Zabrze | Ńight Runners Zabrze | ||
24 | Dombrowska-Rola | Renata | K | POL | 10KM | 1982 | Świerklany | |||
25 | Drab | Magda | K | POL | 10KM | 1985 | Aleksandria | Chce Ci się? | ||
26 | Dragon | Mirosław | M | POL | 10KM | 1965 | Tarnowskie Góry | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | ||
27 | Dróżdż | Marcin | M | POL | 10KM | 1983 | Lubliniec | Ziomek | ||
28 | Fiba | Bartłomiej | M | POL | 10KM | 1993 | Kraków | KONŚLIWE PSZCZOŁY | ||
29 | Fonfara | Edward | M | POL | 10KM | 1964 | Jemielnica | Dyszka dla Serca | ||
30 | Fraszyk | Arnold | M | POL | 10KM | 1973 | Bytom | |||
31 | Goj | Magdalena | K | POL | 10KM | 2006 | Boruszowice | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
32 | Goj | Michał | M | POL | 10KM | 1978 | Boruszowice | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
33 | Góra | Marek | M | POL | 10KM | 1967 | Tarnowskie Góry | |||
34 | Grochowski | Michał | M | POL | 10KM | 1984 | Bytom | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
35 | Grund | Marek | M | POL | 10KM | 1989 | Strzebiń | Mafia Team Lubliniec | ||
36 | Gwóźdź | Szymon | M | POL | 10KM | 2005 | Tworóg | |||
37 | Halder | Paweł | M | POL | 10KM | 1988 | Wojska | LegionWojska | ||
38 | Hellmann | Wioletta | K | POL | 10KM | 1978 | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
39 | Hładki | Tadeusz | M | POL | 10KM | 1973 | Czerwionka-Leszczyny | FUCHS OIL TEAM | ||
40 | Hora | Grzegorz | M | POL | 10KM | 1980 | Ruda Śląska | |||
41 | Jagoda | Adam | M | POL | 10KM | 1966 | Chorzów | FUCHS OIL TEAM | ||
42 | Janicka | Alicja | K | POL | 10KM | 1985 | Stanica | Zatyrani gratisownia.pl gmina Pilchowice | ||
43 | Jarząbek | Patryk | M | POL | 10KM | 1994 | Piekary Śląskie | Lecymy Durś | ||
44 | Jaworski | Michał | M | POL | 10KM | 1980 | Bytom | |||
45 | Jonecko | Jacek | M | POL | 10KM | 1978 | Tworg | |||
46 | Kachel | Rafał | M | POL | 10KM | 1969 | Lubliniec | Rumteam | ||
47 | Kaczmarczyk | Marcel | M | POL | 10KM | 1977 | Tarnowskie Góry | |||
48 | Kadela | Wojciech | M | POL | 10KM | 1984 | Nowa Wieś Tworoska | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
49 | Kałwak | Szymon | M | POL | 10KM | 2000 | Tarnowskie Góry | |||
50 | Kandzia | Krzysztof | M | POL | 10KM | 1985 | Tarnowskie Góry | |||
51 | Kandzia | Mateusz | M | POL | 10KM | 2001 | Boruszowice | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
52 | Kargól | Rafał | M | POL | 10KM | 1980 | Tarnowskie Góry | Logtech Team Radzionków | ||
53 | Kasprzyk | Witold | M | POL | 10KM | 1972 | Blachownia | Chce Ci się? | ||
54 | Kaszuba | Grzegorz | M | POL | 10KM | 1978 | Koty | Akademia Sportu Deshi | ||
55 | Kobędza | Monika | K | POL | 10KM | 1998 | Tworóg | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
56 | Kochel | Jacek | M | POL | 10KM | 1976 | Zabrze | |||
57 | Kochel | Jan | M | POL | 10KM | 2005 | Mikołeska | |||
58 | Kochel | Wojciech | M | POL | 10KM | 1974 | Mikołeska | |||
59 | Kocyan | Małgorzata | K | POL | 10KM | 1959 | Gliwice | AKMB Pędziwiatr Gliwice | ||
60 | Kominek | Robert | M | POL | 10KM | 1990 | Potępa | OSP Potępa | ||
61 | Konieczny | Michał | M | POL | 10KM | 2002 | Tworóg | OSP Tworóg | ||
62 | Konieczny | Przemysław | M | POL | 10KM | 1986 | Herby | Biegam bo lubię | ||
63 | Kordecka | Aleksandra | K | POL | 10KM | 1979 | Katowice | |||
64 | Kordecki | Bartosz | M | POL | 10KM | 1978 | Gliwice | |||
65 | Kornowska | Gabriela | K | POL | 10KM | 1980 | Koszęcin | |||
66 | Kowalska | Katarzyna | K | POL | 10KM | 1969 | Chorzów | |||
67 | Krain | Jakub | M | POL | 10KM | 2008 | Nowa Wieś Tworoska | |||
68 | Krawczyk | Mateusz | M | POL | 10KM | 1985 | Koszęcin | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
69 | Krawczyk | Piotr | M | POL | 10KM | 2009 | Koszęcin | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
70 | Krzak | Rafał | M | POL | 10KM | 1980 | Tarnowskie Góry | Srebrni Biegacze z Tarnowskich Gór | ||
71 | Krzoska | Adam | M | POL | 10KM | 1981 | Katowice | AugusTeam | ||
72 | Kubanowska-Kuc | Patrycja | K | POL | 10KM | 1991 | Nowa Wieś Tworoska | |||
73 | Kuc | Mariusz | M | POL | 10KM | 1991 | Nowa Wieś Tworoska | |||
74 | Kucharczyk | Paweł | M | POL | 10KM | 2003 | Tarnowskie Góry | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
75 | Kucharski | Damian | M | POL | 10KM | 1986 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | ||
76 | Kuczera-Fatyga | Izabela | K | POL | 10KM | 1980 | Katowice | |||
77 | Kuczera-Kułaga | Magdalena | K | POL | 10KM | 1977 | Katowice | |||
78 | Kulczyk | Anna | K | POL | 10KM | 1982 | Zabrze | |||
79 | Kulczyk | Paweł | M | POL | 10KM | 2008 | Zabrze | |||
80 | Kulesza | Kinga | K | POL | 10KM | 2007 | Tarnowskie Góry | |||
81 | Kulpińska | Anna | K | POL | 10KM | 1974 | Gliwice | Srebrni Biegacze z Tarnowskich Gór | ||
82 | Kurek | Mateusz | M | POL | 10KM | 1992 | Nowa Wieś Tworoska | |||
83 | Lanuszny | Arnold | M | POL | 10KM | 1973 | Ptakowice | |||
84 | Lichorad | Mateusz | M | POL | 10KM | 2004 | Tarnowskie Góry | Stowarzyszenie Sportowe "BJJ IKIZAMA CLUB" | ||
85 | Lucik | Grażyna | K | POL | 10KM | 1963 | Bytom | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
86 | Małczak | Marcin | M | POL | 10KM | 1978 | Lubliniec | Mafia Team Lubliniec | ||
87 | Maniura | Adam | M | POL | 10KM | 1970 | Bytom | |||
88 | Maniura | Iwona | K | POL | 10KM | 1974 | Bytom | |||
89 | May | Piotr | M | POL | 10KM | 1968 | Boruszowice | Amator | ||
90 | Mazur | Katarzyna | K | POL | 10KM | 1972 | Koszęcin | NW Kalety | ||
91 | Michalik | Tomasz | M | POL | 10KM | 1979 | Nowe Chechło | |||
92 | Michalski | Jarosław | M | POL | 10KM | 1984 | Tarnowskie Góry | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | ||
93 | Michalski | Robert | M | POL | 10KM | 1979 | Tarnowskie Góry | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | ||
94 | Mika | Stanisław | M | POL | 10KM | 1980 | Tworóg | |||
95 | Mizgalski | Szymon | M | POL | 10KM | 2004 | Ruda Śląska | |||
96 | Mizgalski | Wojciech | M | POL | 10KM | 1977 | Ruda Śląska | |||
97 | Mocek | Maciej | M | POL | 10KM | 1977 | Tarnowskie Góry | Iron Maiden | ||
98 | Morcinek | Magdalena | K | POL | 10KM | 1983 | Koszęcin | |||
99 | Mroziewicz | Aleksandra | K | POL | 10KM | 1996 | Warszawa | |||
100 | Mroziewicz | Sylwester | M | POL | 10KM | 1966 | Glinica |