Miejsce i data imprezy: | Uniejów, 25 sierpnia 2024 |
Organizator: | Fundacja „Jeszcze więcej sportu” |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 237 |
- Cały cykl 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 237 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anonim#368110 | M | POL | 1/8IM, M40 | Płock | |||
2 | Banach | Wiesław | M | POL | 1/8IM, M50 | Kostrzyn N/Odrą | ||
3 | Bednarczuk | Kacper | M | POL | 1/8IM, M20 | Skierbieszów | ||
4 | Belowska Gosławska | Agnieszka | K | POL | 1/8IM, K40 | Bukowiec | ||
5 | Chwiałkowski | Cyprian | M | POL | 1/8IM, M30 | Poznań | ||
6 | Filipowicz | Daniela | K | POL | 1/8IM, K30 | Pałki | ||
7 | Hajszprych | Marcin | M | POL | 1/8IM, M40 | Warta | ||
8 | Holwek | Emilia | K | POL | 1/8IM, K20 | Łódź | ||
9 | Just | Przemysław | M | POL | 1/8IM, M30 | Grabica | ||
10 | Kwintal | Janek | M | POL | 1/8IM, M50 | Goleniów | ||
11 | Lutz | Agnieszka | K | POL | 1/8IM, K40 | Łódź | ||
12 | Makowska | Katarzyna | K | POL | 1/8IM, K30 | Łódź | ||
13 | Maślak | Marta | K | POL | 1/8IM | Łódź | ||
14 | Maślak | Piotr | M | POL | 1/8IM, M40 | Łódź | ||
15 | Michalak | Mateusz | M | POL | 1/8IM, M30 | Góra Św. Małgorzaty | ||
16 | Michalczewski | Karol | M | POL | 1/8IM, M20 | Kamionki | ||
17 | Palmowski | Maciej | M | POL | 1/8IM, M50 | Łódź | ||
18 | Rosiak | Natalia | K | POL | 1/8IM, K20 | Żychlin | ||
19 | Rutka | Piotr | M | POL | 1/8IM, M20 | Kobyłka | ||
20 | Szukala | Adrian | M | POL | 1/8IM, M30 | Wronki | ||
21 | Szumigaj | Jan | M | POL | 1/8IM, M20 | Łask | ||
22 | Szurkowski | Karol | M | POL | 1/8IM, M20 | Warszawa | ||
23 | Tokarski | Damian | M | POL | 1/8IM, M50 | Piotrków Kujawski | ||
24 | Twardowski | Maciej | M | POL | 1/8IM, M40 | Łódź | ||
25 | Zając | Ewa | K | POL | 1/8IM, K30 | Piaseczno | ||
26 | Zawadzki | Grzegorz | M | POL | 1/8IM, M50 | Koło | ||
27 | Lehmann | Maciej | M | POL | 1/8IM, M40 | Nowy Tomyśl | 601-Technologia | |
28 | Konarczak | Kacper | M | POL | 1/8IM, M30 | Łódź | CELIRONMAN | |
29 | Makowski | Mateusz | M | POL | 1/8IM, M30 | Aleksandrów Łódzki | CELIRONMAN | |
30 | Filipowicz | Tomasz | M | POL | 1/8IM, M40 | Pałki | CERI International | |
31 | Król | Oliwia | K | POL | 1/8IM, K20 | Łódź | Czołgi Team | |
32 | Wardzińska | Martyna | K | POL | 1/8IM, K20 | Łódź | Czołgi Team | |
33 | Przybytkowski | Marek | M | POL | 1/8IM, M30 | Bydgoszcz | ElenSport.pl Sklepy Sportowe | |
34 | Lipowski | Mikołaj | M | POL | 1/8IM, M30 | Łask | FUJITSU TRI TEAM | |
35 | Ciechomski | Robert | M | POL | 1/8IM, M50 | Łódź | GRB BUDOHURT TEAM | |
36 | Brzezińska | Paulina | K | POL | 1/8IM, K30 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | |
37 | Brzeziński | Łukasz | M | POL | 1/8IM, M30 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | |
38 | Grabowska | Justyna | K | POL | 1/8IM, K40 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | |
39 | Masłowski | Marcin | M | POL | 1/8IM, M40 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | |
40 | Sidor | Alicja | K | POL | 1/8IM, K40 | Jelcz-Laskowice | Jelcz Triathlon Project | |
41 | Winiecki | Piotr | M | POL | 1/8IM, M50 | Konin | KB Wartko | |
42 | Mrówczyńska | Paula | K | POL | 1/8IM, K30 | Konin | Koszal Coaching / Triton Konin | |
43 | Kolosek | Kacper | M | POL | 1/8IM, M20 | Konin | Koszal Triathlon | |
44 | Kubacki | Marcin | M | POL | 1/8IM, M16 | Skulsk | Koszal Triathlon | |
45 | Chrzan | Piotr | M | POL | 1/8IM, M50 | Szczecin | KS Ironman, IM Inspiration, Prima PC | |
46 | Sokalski | Mateusz | M | POL | 1/8IM, M30 | Gubin | Lubuska Akademia Ratownictwa I Sportów Wodnych | |
47 | Jamrozik-Kapela | Basia | K | POL | 1/8IM, K30 | Poznań | Moldy Unicorns | |
48 | Matyja | Piotr | M | POL | 1/8IM, M40 | Raków Duży | Po grudzie bike | |
49 | Adamczyk | Bartosz | M | POL | 1/8IM, M30 | Łódź | Przedostatni | |
50 | Waluś | Remigiusz | M | POL | 1/8IM, M50 | Warszawa | Przegryw Bemowo | |
51 | Rajca | Jacqueline | K | POL | 1/8IM, K20 | Konstantynów Łódzki | R-TEAM | |
52 | Walasik | Wieslaw | M | POL | 1/8IM, M60+ | Płock | Rodzinny Team Środkowa Płock | |
53 | Kałużna | Milena | K | POL | 1/8IM, K30 | Łódź | RunEat Team | |
54 | Mrozowski | Kornel | M | POL | 1/8IM, M20 | Warszawa | Samsun | |
55 | Pochłopień | Agnieszka | K | POL | 1/8IM, K30 | Wronki | Samsun | |
56 | Bochenek | Jadwiga | K | POL | 1/8IM, K40 | Poznań | SEKTOR DOBREJ ZABAWY | |
57 | Durka | Dorota | K | POL | 1/8IM, K40 | Warszawa | SRPOL | |
58 | Domagalski | Konrad | M | POL | 1/8IM, M20 | Warszawa | SRPOL SDV | |
59 | Twarowski | Michał | M | POL | 1/8IM, M20 | Białystok | SRPOL SDV | |
60 | Broż | Krzysztof | M | POL | 1/8IM, M40 | Koło | TRI for ME www.projektowakb.pl | |
61 | Kolasa | Piotr | M | POL | 1/8IM, M30 | Łódź | Trio Łódź | |
62 | Królikowski | Michał | M | POL | 1/8IM, M40 | Łódź | TRIO Łódź | |
63 | Gruba | Jacek | M | POL | 1/8IM, M60+ | Brzoza | TRISPACE/TREK | |
64 | Bogdański | Waldemar | M | POL | 1/8IM, M60+ | Konin | TRITON KONIN | |
65 | Kokot | Dariusz | M | POL | 1/8IM, M30 | Konin | TRITON KONIN | |
66 | Kuś | Adam | M | POL | 1/8IM, M20 | Poznań | UKS Cityzen_ | |
67 | Niedźwiedź | Bartosz | M | POL | 1/8IM, M30 | Warszawa | UnderDestruction | |
68 | Szachowski | Grzegorz | M | POL | 1/8IM, M20 | Kaputy | UnderDestruction | |
69 | Wiercińska | Agata | K | POL | 1/8IM, K30 | Warszawa | Wadiyan Games | |
70 | Wierciński | Rafał | M | POL | 1/8IM, M30 | Warszawa | Wadiyan Games | |
71 | Czerwczak | Dawid | M | POL | 1/8IM, M30 | Golina | ZSGE Konin |