Miejsce i data imprezy: | Koło, 21 lipca 2024 |
Organizator: | Fundacja „Jeszcze więcej sportu” |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 255 |
- Cały cykl 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 255 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gruba | Jacek | M | POL | 1/8IM, M60+, MI | Brzoza | TRISPACE/TREK | |
2 | Przybytkowski | Marek | M | POL | 1/8IM, M30 | Bydgoszcz | ElenSport.pl Sklepy Sportowe | |
3 | Kwintal | Janek | M | POL | 1/8IM, M50 | Goleniów | ||
4 | Czerwczak | Dawid | M | POL | 1/8IM, M30 | Golina | ZSGE Konin | |
5 | Michalak | Mateusz | M | POL | 1/8IM, M30 | Góra Św. Małgorzaty | Przedostatni | |
6 | Kaszuba | Andrzej | M | POL | 1/8IM, M40 | Janowice | Triton Konin | |
7 | Sidor | Alicja | K | POL | 1/8IM, K40 | Jelcz-Laskowice | Jelcz Triathlon Project | |
8 | Michalczewski | Karol | M | POL | 1/8IM, M20 | Kamionki | ||
9 | Broż | Krzysztof | M | POL | 1/8IM, M40 | Koło | TRI for ME | |
10 | Broż | Michał | M | POL | 1/8IM, M20, M | Koło | TRI for ME | |
11 | Wojnicki | Łukasz | M | POL | 1/8IM, M30, M | Koło | ANDRE TEAM | |
12 | Zawadzki | Grzegorz | M | POL | 1/8IM, M50, M | Koło | ||
13 | Adamczewski | Michał | M | POL | 1/8IM, M30 | Konin | ||
14 | Bogdański | Waldemar | M | POL | 1/8IM, M60+ | Konin | TRITON KONIN | |
15 | Kaczmarek | Łukasz | M | POL | 1/8IM, M30 | Konin | ||
16 | Kokot | Dariusz | M | POL | 1/8IM, M30 | Konin | Triton Konin | |
17 | Kolosek | Kacper | M | POL | 1/8IM, M20 | Konin | Koszal Triathlon | |
18 | Mrówczyńska | Paula | K | POL | 1/8IM, K30 | Konin | Koszal Coaching / Triton Konin | |
19 | Winiecki | Piotr | M | POL | 1/8IM, M50 | Konin | KB Wartko | |
20 | Banach | Wiesław | M | POL | 1/8IM, M50 | Kostrzyn N/Odrą | ||
21 | Adamczyk | Bartosz | M | POL | 1/8IM, M30 | Łódź | Przedostatni | |
22 | Brzeziński | Łukasz | M | POL | 1/8IM, M30 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | |
23 | Ciechomski | Robert | M | POL | 1/8IM, M50 | Łódź | GRB BUDOHURT TEAM | |
24 | Dudek | Filip | M | POL | 1/8IM | Łódź | GRB BUDOHURT TEAM | |
25 | Grabowska | Justyna | K | POL | 1/8IM, K40 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | |
26 | Kałużna | Milena | K | POL | 1/8IM, K30 | Łódź | RunEat Team | |
27 | Kolasa | Piotr | M | POL | 1/8IM, M30 | Łódź | Trio Łódź | |
28 | Królikowski | Michał | M | POL | 1/8IM, M40 | Łódź | TRIO Łódź | |
29 | Masłowski | Marcin | M | POL | 1/8IM, M40 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | |
30 | Palmowski | Maciej | M | POL | 1/8IM, M50 | Łódź | ||
31 | Twardowski | Maciej | M | POL | 1/8IM, M40 | Łódź | ||
32 | Lehmann | Maciej | M | POL | 1/8IM, M40 | Nowy Tomyśl | 601-Technologia | |
33 | Kałowski | Bartosz | M | POL | 1/8IM, M30 | Otwock | Pylki | |
34 | Zając | Ewa | K | POL | 1/8IM, K30 | Piaseczno | ||
35 | Tokarski | Damian | M | POL | 1/8IM, M50 | Piotrków Kujawski | ||
36 | Walasik | Wieslaw | M | POL | 1/8IM, M60+ | Płock | Rodzinny Team Środkowa Płock | |
37 | Bochenek | Jadwiga | K | POL | 1/8IM, K40 | Poznań | SEKTOR DOBREJ ZABAWY | |
38 | Chwiałkowski | Cyprian | M | POL | 1/8IM, M30, MI | Poznań | ||
39 | Jamrozik-Kapela | Basia | K | POL | 1/8IM, K30 | Poznań | Moldy Unicorns | |
40 | Kuś | Adam | M | POL | 1/8IM, M20 | Poznań | UKS Cityzen_ | |
41 | Walczak | Jakub | M | POL | 1/8IM, M20 | Poznań | Zduń Triathlon Team | |
42 | Kubacki | Marcin | M | POL | 1/8IM, M16 | Skulsk | Koszal Triathlon | |
43 | Chrzan | Piotr | M | POL | 1/8IM, M50 | Szczecin | KS Ironman, IM Inspiration, Prima PC | |
44 | Kutyłowski | Paweł | M | POL | 1/8IM, M30 | Warszawa | ||
45 | Magoń | Anna | K | POL | 1/8IM, K40, MI | Warszawa | Bike Fun Legionowo | |
46 | Waluś | Remigiusz | M | POL | 1/8IM, M50 | Warszawa | Przegryw Bemowo | |
47 | Pochłopień | Agnieszka | K | POL | 1/8IM, K30 | Wronki | Samsung | |
48 | Szukala | Adrian | M | POL | 1/8IM, M30 | Wronki | ||
49 | Rosiak | Natalia | K | POL | 1/8IM, K20 | Żychlin |