Miejsce i data imprezy: | Sochaczew, ul. Podzamcze, 22 czerwca 2024 |
Organizator: |
UKS Dragon Fight Club Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki |
Regulamin |
Regulamin Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl |
Kategorie: | |
- Bieg Junior 13-15 lat – dystans ok. 2 km (orientacyjny start godz. 9:30) | Wolne miejsca: b.d. |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Rok ur. | Miejscowość | Klub/Szkoła | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajnerman | Jakub | M | POL | 2010 | Sochaczew | Szkoła Podstawowa nr 3 | M | ||
2 | Bilski | Adam | M | POL | 2011 | Kuznocin | Dragon Fight Club Sochaczew | S | ||
3 | Chmielnicki | Aleksander | M | POL | 2010 | Marki | ||||
4 | Cieśla | Ignacy | M | POL | 2011 | Czerwona Niwa Parcel | Niepubliczna szkoła Akademia prymusa | S | ||
5 | Horyn | Pavlo | M | POL | 2009 | Sochaczew | Dragon Fight Club Sochaczew | |||
6 | Jachimowicz | Zuzanna | K | POL | 2010 | Teresin | Dragon Fight Club Sochaczew | M | ||
7 | Janke | Mateusz | M | POL | 2010 | Sochaczew | Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie | M | ||
8 | Karaś | Piotr | M | POL | 2011 | Wymysłów | Szkoła Podstawowa w Wymysłowie im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego | S | ||
9 | Kaźmierski | Antoni | M | POL | 2011 | Sochaczew | Kozłów biskupi | M | ||
10 | Każmierski | Szymon | M | POL | 2011 | Sochaczew | ||||
11 | Kubiak | Anna | K | POL | 2011 | Sochaczew | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sochaczewie | M | ||
12 | Markowska | Amelia | K | POL | 2010 | Sochaczew | Dragon Fight Club Sochaczew | M | ||
13 | Markuciński | Adrian | M | POL | 2010 | Sochaczew | M | |||
14 | Matejczuk | Piotr | M | POL | 2009 | Parzęczew | Górnik Łęczyca | |||
15 | Matejczuk | Robert | M | POL | 2010 | Parzęczew | AP Parzęczew | |||
16 | Mikulak | Maks | M | POL | 2011 | Sochaczew | niepubliczna szkoła akademia prymusa | |||
17 | Okuła | Jan | M | POL | 2011 | Żyrardów | Szkoła Podstawowa w Międzyborowie | |||
18 | Ołtarzewski | Franciszek | M | POL | 2009 | Młodzieszyn | ||||
19 | Ołtarzewski | Remigiusz | M | POL | 2011 | Młodzieszyn | ||||
20 | Pawlak | Przemek | M | POL | 2009 | Sochaczew | Szkoła podstawowa w feliksowie | M | ||
21 | Pietrucha | Anna | K | POL | 2009 | Kuligów | LO PUL Wołomin | M | ||
22 | Przeworski | Mateusz | M | POL | 2009 | Teresin | Dragon Fight Club Sochaczew | M | ||
23 | Robak | Joel | M | POL | 2010 | Sochaczew | Szkoła Podstawowa nr 3 | |||
24 | Szwajkowski | Tomasz | M | POL | 2009 | Piekoszów | kkl |