maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Festiwal Biegów Górskich 3xKopa

Festiwal Biegów Górskich 3xKopa
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 27 kwietnia 2024
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

Bieg zaliczany do klasyfikacji Grand Series SBO - więcej informacji
Kategorie:
- Półmaraton KarlikaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 723
- Maraton OpawskiWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 723
- Ultramaraton Górski 3xKopaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 723
- Petrovicka SetkaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 723

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1StupakAdaKPOL20KM, K301990Tarnow OpolskiKB Odra Opole
2HellerAdamMPOL42KM, M301989OpoleZapłacono
3LorekAdamMPOL100KM, M401978LesznoGidaś Team
4SitakAdamMPOL63KM, M401982CzęstochowaCzewka Ultra Squad
5SyrowiszkaAdamMPOL20KM, M301988OpoleStruxi Deweloper
6WalczakAdrianMPOL20KM, M201995Grodków13 ŚBOT
7KarkoszAndrzejMPOL100KM, M301990Opole
8KrupińskaAndżelikaKPOL100KM, K301991KoziegłowyPolitechnika PoznańskaZapłacono
9PohlAnnaKPOL20KM, K50+1968BiałaKNW BiałaZapłacono
10SobczakAntoniMPOL100KM, M501970NysaCrossActive Nysa
11BaranBartłomiejMPOL42KM, M201995BaborówEko-Okna RunnersZapłacono
12DoszakBrunoMPOL20KM, M162007Dobrzeń WielkiLuks Podium Kup
13SmoterDamianMPOL42KM, M401982Wrocław
14JaworskiDanielMPOL20KM, M401976Kędzierzyn-Koźle
15MalczewskiDanielMPOL100KM, M301987OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
16PolaczekDanielMPOL20KM, M301993OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
17WiśniewskiDanielMPOL63KM, M202000Poznań
18WodzińskaDanutaKPOL100KM, K401978KrapkowiceBieg Opolski/Trail Is Our Way
19CupiałDariuszMPOL20KM, M501966SosnowiecW pogoni za duchem
20KłodaDariuszMPOL42KM, M401975RadzewoSport GenerationZapłacono
21SkowronekDariuszMPOL63KM, M501968Zawiercie#byledomety
22NowakDawidMPOL42KM, M401984Leszno#BiegajLeszno
23SuslikDawidMPOL42KM, M301992KamionekSąsiedziteaM
24KsiężnikDorotaKPOL42KM, K50+1967KozubyZapłacono
25WaścińskaEdytaKPOL42KM, K50+1970GołaszynPędzi - ParaZapłacono
26MagieraGrzegorzMPOL100KM, M501974GłogówKGHM ZG RUN HUTA MIEDZI GŁOGÓW
27OlenderGrzegorzMPOL20KM, M401978OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
28StrojekGrzegorzMPOL63KM, M401975PrzemkówZapłacono
29AntkowiczJacekMPOL20KM, M501973NysaProzak Team Nysa
30DzierżanowskiJacekMPOL42KM, M401976JaśkowiceBiegam wolno bo mi wolnoZapłacono
31StaśJakubMCZE42KM, M301988PragaTRIMP Team
32GuralJarekMPOL20KM, M401976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
33BialikJędrzejMPOL63KM, M401984NysaZapłacono
34Kośniewska-NowakJoannaKPOL42KM, K401979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w Opolu
35GidaszewskaJolantaKPOL42KM, K401977LesznoGidaś TeamZapłacono
36AndruszkoKamilaKPOL20KM, K301993OpoleZapłacono
37RoszczykKarolMPOL100KM, M401976LubaszW stronę UltraZapłacono
38HaskaKasiaKPOL42KM, K401979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
39Krajewska-KłodaKatarzynaKPOL42KM, K50+1974RadzewoSport GenerationZapłacono
40JendrysikKingaKPOL63KM, K401983Toszek
41GołębiowskiKornelMPOL20KM, M401984Opole
42BuraKrystianMPOL63KM, M301985Leszno#BiegajLeszno
43KałuskiŁukaszMPOL63KM, M401977OpoleKKW CYKLOFAN
44NowakŁukaszMPOL42KM, M401983Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
45RoszakMaciejMPOL63KM, M201999WrocławIM Inspiration
46StepaniakMaciejMPOL20KM, M401979GłuchołazyMaciek Biega
47OsakMałgorzataKPOL20KM, K401983Zawadzkie
48AntkowiczMarcinMPOL20KM, M401976NysaProzak Team Nysa
49KlimasMarcinMPOL20KM, M401981GrodkówZapłacono
50KubiakMarcinMPOL63KM, M401979Czechowice DziedziceKubiaki biegająZapłacono
51GadzimoraMarianMPOL42KM, M401982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
52CupiałMariolaKPOL20KM, K50+1966SosnowiecW pogoni za duchem
53KaczmarczMariuszMPOL20KM, M501968KolonowskieZapłacono
54PoprawskiMateuszMPOL63KM, M301988BojanowoKilińskiego Team
55KlyszczMichałMPOL20KM, M301994OtmiceIzbicko w Biegu
56WybraniecMichałMPOL100KM, M301985WałbrzychPato BiegiZapłacono
57IlnickaMonikaKPOL63KM, K301988OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
58FrydelPatrykMPOL42KM, M301989OpoleOddział Regionalny PTTK Śląska OpolskiegoZapłacono
59MichalewskiPawełMPOL63KM, M301986NysaZapłacono
60StaniaPawełMPOL100KM, M401982Opoleparkrun OpoleZapłacono
61SzymańskiPawełMPOL63KM, M301987Opole
62GruszkaPiotrMPOL20KM, M201996Głuchołazy
63MadejskiPiotrMPOL100KM, M301990Grodziec
64MroczkowskiPiotrMPOL63KM, M301990PoznańMaszeruj Albo Giń
65SedlaczekPiotrMPOL63KM, M401977LubrzaUltraL
66MichalakRafałMPOL42KM, M301994Czepielowice
67StołowskiRobertMPOL63KM, M401976WieleńZapłacono
68WaścińskiRomanMPOL63KM, M501970GołaszynPędzi - ParaZapłacono
69WalczakSławomirMPOL20KM, M501969Gałązczyce
70WieczorekSławomirMPOL63KM, M501974WronkiZapłacono
71DoszakTomaszMPOL20KM, M401976Dobrzeń Wielki
72KozakiewiczTomaszMPOL42KM, M401984OpoleWazdan TeamZapłacono
73MlostTomaszMPOL100KM, M301985Wadowice100 Marathon Club PolandZapłacono
74StepakWłodzimierzMPOL100KM, M201999RudzicaKB Aktywni Konin
75TomaszekWojciechMPOL42KM, M401980Kędzierzyn-Koźle
76KwiatkowskaZuzannaKPOL42KM, K50+1973SzczytnaRNB TEAM Polanica Zdrój