T |
2024-05-18 |
Biegi przełajowe o Puchar Stoczka 2024 |
5 km, NW |
|
Staniszcze Małe |
38 |
0 |
200 |
TU |
2024-05-18 |
14 Bieg Częstochowski |
10 km |
|
Częstochowa |
916 |
713 |
1000 |
T |
2024-05-18 |
Bieg Kresowy 2024 |
10 km, BIEG i NW |
|
Bystrzyca k. Oławy |
188 |
113 |
200 |
N |
2024-05-18 |
Rodzinny Dogtrekking 2024 |
2,5 km, 5 km |
|
Opole - Malina |
122 |
100 |
100 |
TU |
2024-05-18 |
IX Międzypokoleniowe Zawody - Od Jeziora do Jeziora |
10 km, 5 km, NW 5 km |
|
"Balaton" w Dobrzeniu Wielkim |
211 |
152 |
350 |
T |
2024-05-19 |
III MAŁY TOUR SZUTROWY 2024 |
250 km, 500 km |
|
Kalety, Ciasna, Tarnowskie Góry, Woźniki, Koszęcin |
185 |
168 |
500 |
TU |
2024-05-19 |
MTS: IV Kalyckie Szutry |
100 km, 50 km |
|
Kalety |
139 |
115 |
200 |
TU |
2024-05-19 |
Festiwal Biegów Sylwana 2024 |
42,2 km; 21,1 km; 10 km; 1 km |
|
Lubliniec - Leśniczówka |
88 |
76 |
300 |
N |
2024-05-19 |
Rajd Rowerowy „Stobrawska 50Tka III Edycja” |
do 20 km; do 50 km |
|
Nowe Siołkowice |
250 |
0 |
250 |
TU |
2024-05-19 |
Bieg charytatywny dla Emilki- Kilometry Pomocy |
5 km, NW |
|
Długołęka - Park Szczodre |
174 |
146 |
500 |
TU |
2024-05-26 |
SILESIAMAN TRIATHLON PSZCZYNA 2024 |
1/8 IM |
|
Pszczyna - OSW Łąka |
331 |
269 |
300 |
T |
2024-05-26 |
XVI PARAFIALNY BIEG ULICZNY ŚW. URBANA STRZEBIŃ 2024 |
10 km (atest PZLA) |
|
Strzebiń |
72 |
40 |
200 |
T |
2024-05-26 |
X Marsz Nordic Walking 10 km |
10 km (atest PZLA) |
|
Strzebiń |
16 |
12 |
100 |
TU |
2024-05-26 |
28 Mazowiecka Piętnastka |
15 km (atest PZLA) |
|
Mińsk Mazowiecki |
156 |
124 |
500 |
TU |
2024-05-26 |
9 Mazowiecka Piątka |
5 km, NW (atest PZLA) |
|
Mińsk Mazowiecki |
332 |
277 |
500 |
TU |
2024-05-26 |
Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2024 |
400 m, 600 m, 800 m, 1200 m |
|
Mińsk Mazowiecki |
123 |
101 |
200 |
TU |
2024-05-26 |
Bieg Wróżek i Elfów 2024 - Dzieci rocznik 2017-2021 |
200 m |
|
Mińsk Mazowiecki |
50 |
44 |
50 |
TU |
2024-05-31 |
Opolska Pętelka 2024 |
420 km, 210 km |
|
Paczków |
164 |
120 |
1000 |
TU |
2024-06-01 |
VI Izbicki Bieg Charytatywny - BIEG DZIKA |
10 km, NW 5,5 km |
|
Izbicko |
180 |
116 |
300 |
T |
2024-06-01 |
VI Izbicki Bieg Charytatywny - BIEG DZIKA - Bieg rodzinny |
1 km |
|
Izbicko |
10 |
7 |
100 |
T |
2024-06-01 |
VI Izbicki Bieg Charytatywny - BIEG DZIKA - Sztafety firmowe |
10 km |
|
Izbicko |
0 |
0 |
10 |
T |
2024-06-02 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - SZTAFETY GW |
1/8 IM, 1/4 IM |
|
Gorzów Wielkopolski |
6 |
5 |
300 |
T |
2024-06-02 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - GORZÓW WIELKOPOLSKI 1/4 IM |
1/4 IM (950m-45km-10,5km) |
|
Gorzów Wielkopolski |
94 |
78 |
300 |
T |
2024-06-02 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - GORZÓW WIELKOPOLSKI 1/8 IM |
1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km |
|
Gorzów Wielkopolski |
91 |
71 |
300 |
TU |
2024-06-02 |
II Bieg Charytatywny NA GRONIK o Puchar Wójta Gminy Stryszawa |
5 km |
|
Stryszawa (Szkoła Podstawowa Nr 2) |
54 |
40 |
130 |
T |
2024-06-07 |
24-godzinny Kwietny Bieg 2024 |
24 H |
|
Lisowice |
47 |
0 |
500 |
T |
2024-06-08 |
XI Bieg Nyski |
10 km (atest PZLA) |
|
Nysa |
1028 |
806 |
900 |
T |
2024-06-08 |
V Mila Rodzinna Biegu Nyskiego |
ok. 1,6 km |
|
Nysa |
370 |
0 |
400 |
TU |
2024-06-08 |
3. Bieg Królowej Bony – szlakiem Książąt Mazowieckich |
10 km, 5 km, 5 km NW |
|
Czersk |
190 |
150 |
600 |
NU |
2024-06-08 |
2. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Mazowsze Serce Polski o Puchar Marszałka woj. Mazowieckiego |
6 km |
|
Czersk |
12 |
8 |
100 |
N |
2024-06-08 |
Młodzieżowy Bieg Szybkiej Bony i Rekreacyjny Bieg Dzieci 2024 |
700 m., 300 m. |
|
Czersk |
38 |
22 |
250 |
TU |
2024-06-08 |
XI Smolecka (za)Dyszka |
10 km (atest PZLA) |
|
Smolec |
380 |
345 |
450 |
TU |
2024-06-09 |
II BIEG RUNda 29 - 5 km |
5 km |
|
Opole |
68 |
38 |
100 |
T |
2024-06-09 |
II BIEG RUNda 29 - BIEG RODZINNY |
500 m |
|
Opole |
26 |
9 |
50 |
T |
2024-06-09 |
II BIEG RUNda 29 - SZTAFETA |
|
|
Opole |
0 |
0 |
10 |
T |
2024-06-09 |
8 Bieg po Gminie Świerczów |
10 km |
|
Dąbrowa k. Namysłowa |
37 |
11 |
150 |
T |
2024-06-09 |
XII KŁOBUCKI BIEG LEŚNY I NORDIC WALKING |
11 km, 6,5 km NW |
|
Kłobuck |
28 |
0 |
230 |
TU |
2024-06-09 |
Srebrne Fale - Festiwal Pływania na Wodach Otwartych - Grand Prix Polski |
|
|
Jezioro Nakło - Chechło; Ośrodek Wypoczynkowy Żagiel |
4 |
0 |
200 |
TU |
2024-06-09 |
Srebrne Fale - Festiwal Pływania na Wodach Otwartych - Wypłyń na otwarte wody |
|
|
Jezioro Nakło - Chechło; Ośrodek Wypoczynkowy Żagiel |
13 |
4 |
200 |
T |
2024-06-09 |
Srebrne Fale - Festiwal Pływania na Wodach Otwartych - SZTAFETA |
3 x 500 m |
|
Jezioro Nakło - Chechło; Ośrodek Wypoczynkowy Żagiel |
0 |
0 |
20 |
TU |
2024-06-15 |
SILESIAMAN TRIATHLON GLIWICE 2024 |
1/8 IM |
|
Gliwice - OSW Czechowice |
266 |
173 |
300 |
T |
2024-06-15 |
VI BIEG ŚWIETLIKA |
7 km |
|
Ozimek |
72 |
41 |
100 |
TU |
2024-06-16 |
III Zawody wrotkarskie „O Puchar Skarbnika” - 10 km |
|
|
Wieliczka |
13 |
8 |
100 |
TU |
2024-06-16 |
III Zawody wrotkarskie „O Puchar Skarbnika” - zawody dla dzieci i młodzieży |
|
|
Wieliczka |
5 |
5 |
100 |
NU |
2024-06-16 |
III Rocznicowy bieg Odry Opole |
1945 m |
|
Opole, park na os. AK |
55 |
35 |
300 |
N |
2024-06-22 |
XI BIEG CICHOCIEMNYCH - JUNIOR 8-10 LAT |
1 km |
|
Sochaczew, ul. Podzamcze |
12 |
6 |
b.d. |
N |
2024-06-22 |
XI BIEG CICHOCIEMNYCH - JUNIOR 11-12 LAT |
1 km |
|
Sochaczew, ul. Podzamcze |
14 |
8 |
b.d. |
N |
2024-06-22 |
XI BIEG CICHOCIEMNYCH - JUNIOR 13-15 LAT |
2 km |
|
Sochaczew, ul. Podzamcze |
26 |
10 |
b.d. |
T |
2024-06-22 |
XI BIEG CICHOCIEMNYCH - start 10:00 |
14 km |
|
Sochaczew, ul. Podzamcze |
96 |
63 |
b.d. |
T |
2024-06-22 |
XI BIEG CICHOCIEMNYCH - start 12:00 |
10 km |
|
Sochaczew, ul. Podzamcze |
104 |
71 |
b.d. |
T |
2024-06-22 |
XI BIEG CICHOCIEMNYCH - start 14:00 |
5 km |
|
Sochaczew, ul. Podzamcze |
184 |
134 |
b.d. |
N |
2024-06-22 |
100 Maraton Arka |
42,2 km |
|
Chwałowice |
26 |
0 |
100 |
T |
2024-06-23 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - MIĘDZYCHÓD 1/8 IM |
1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km |
|
Międzychód |
46 |
36 |
300 |
T |
2024-06-23 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - MIĘDZYCHÓD 1/4 IM |
1/4 IM (950m-45km-10,5km) |
|
Międzychód |
49 |
41 |
300 |
T |
2024-06-23 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - SZTAFETY MIĘDZYCHÓD |
1/8 IM, 1/4 IM |
|
Międzychód |
3 |
3 |
300 |
TU |
2024-06-23 |
ODRA TRIATHLON 2024 |
475m/22,5km/5,5km |
|
Krapkowice |
40 |
30 |
120 |
T |
2024-06-23 |
ODRA TRIATHLON 2024 - sztafety |
475m/22,5km/5,5km |
|
Krapkowice |
1 |
0 |
20 |
N |
2024-06-23 |
ODRA DUATHLON 2024 - dla dzieci i młodzieży |
różne |
|
Krapkowice |
42 |
0 |
100 |
TU |
2024-06-23 |
MTS: Ciasne Szutry |
100 km, 50 km |
|
Ciasna |
19 |
8 |
200 |
TU |
2024-06-29 |
IV Bieg Po Kwiat Paproci |
10 km |
|
Rzędziwojowice, staw Młyński dojazd od Niemodlina |
146 |
108 |
250 |
T |
2024-06-30 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - WRONKI 1/4 IM |
1/4 IM (950m-45km-10,5km) |
|
Wronki |
67 |
59 |
300 |
T |
2024-06-30 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - WRONKI 1/8 IM |
1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km |
|
Wronki |
52 |
43 |
300 |
T |
2024-06-30 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - SZTAFETY WRONKI |
1/8 IM, 1/4 IM |
|
Wronki |
3 |
3 |
300 |
TU |
2024-07-06 |
III Bieg Rycerski |
10 km, 5 km, NW - 5 km |
|
Lipki k. Brzegu |
110 |
50 |
350 |
T |
2024-07-06 |
III Bieg Rycerski - biegi dzieci |
100 m, 400 m, 1 km |
|
Lipki k. Brzegu |
105 |
69 |
150 |
TU |
2024-07-06 |
XXII Atlantis Bieg Opolski - Bieg 10 km |
10 km |
|
Opole |
312 |
234 |
500 |
TU |
2024-07-06 |
XXII Atlantis Bieg Opolski - Bieg 5 km |
5 km |
|
Opole |
185 |
145 |
400 |
TU |
2024-07-06 |
XXII Atlantis Bieg Opolski - Nordic Walking |
5 km |
|
Opole |
13 |
9 |
100 |
TU |
2024-07-06 |
XXII Atlantis Bieg Opolski - Rolki |
5 km |
|
Opole |
6 |
4 |
100 |
N |
2024-07-07 |
Chwałowicki Maraton Koleżeński CZTERY PORY ROKU 2024 - LATO |
42,2 km |
|
Chwałowice |
2 |
0 |
30 |
TU |
2024-07-13 |
SILESIAMAN CROSS TRIATHLON MYSŁOWICE 2024 |
1/8 IM |
|
Mysłowice - Ośrodek Wesoła Fala |
41 |
23 |
200 |
TU |
2024-07-20 |
XVII Dobrodzieńska Dycha |
10 km |
|
Dobrodzień |
24 |
13 |
500 |
T |
2024-07-21 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES KOŁO - SZTAFETY |
1/8 IM, 1/4 IM |
|
Koło |
4 |
4 |
300 |
TU |
2024-07-21 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - KOŁO 1/4 IM |
1/4 IM (950m-45km-10,5km) |
|
Koło |
59 |
48 |
300 |
TU |
2024-07-21 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - KOŁO 1/8 IM |
1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km |
|
Koło |
48 |
44 |
300 |
TU |
2024-07-27 |
7 Bieg Lubliniecki |
10 km |
|
Lubliniec |
63 |
25 |
250 |
T |
2024-07-27 |
7 Bieg Lubliniecki - biegi dzieci i młodzieży |
100m, 200m, 400m, 800m, 1000m |
|
Lubliniec |
63 |
27 |
200 |
TU |
2024-07-28 |
MTS: II TARNOGÓRSKIE SZUTRY |
100 km, 50 km |
|
Tarnowskie Góry |
11 |
2 |
200 |
T |
2024-08-03 |
VI Kotowski Bieg I Marsz NW |
6 km, NW |
|
Koty k. Tworoga |
37 |
8 |
200 |
T |
2024-08-09 |
Bieg Katorżnika - Ucieczka zakładników 2024 |
ok. 10 km |
|
Lubliniec - Posmyk |
4 |
2 |
10 |
TU |
2024-08-10 |
Bieg Katorżnika - START 10:00 Mężczyźni/Men |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
143 |
104 |
200 |
TU |
2024-08-10 |
Bieg Katorżnika - START 11:00 Mężczyźni/Men |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
198 |
173 |
200 |
TU |
2024-08-10 |
Bieg Katorżnika - START 11:30 VIP, dziennikarze/journalists |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
18 |
18 |
100 |
TU |
2024-08-10 |
Bieg Katorżnika - START 12:00 Drużyny/Teams |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
15 |
10 |
50 |
TU |
2024-08-10 |
Bieg Katorżnika - START 12:30 Kobiety/Women |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
108 |
77 |
200 |
TU |
2024-08-10 |
Bieg Katorżnika - START 13:15 Mężczyźni/Men |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
163 |
140 |
200 |
TU |
2024-08-10 |
Bobas Katorżnik rocznik 2018 - 2024 |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
31 |
31 |
30 |
TU |
2024-08-10 |
Mikro Katorżnik rocznik 2015 - 2017 |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
54 |
45 |
60 |
TU |
2024-08-10 |
Mini Katorżnik rocznik 2011 - 2014 |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
43 |
38 |
70 |
TU |
2024-08-10 |
Mały Katorżnik rocznik 2006 - 2010 |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
40 |
30 |
60 |
TU |
2024-08-10 |
Bieg Babci i Dziadka |
|
|
Lubliniec - Posmyk |
7 |
7 |
20 |
TU |
2024-08-11 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - KONIN 1/4 IM |
1/4 IM (950m-45km-10,5km) |
|
Konin |
40 |
35 |
300 |
TU |
2024-08-11 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - KONIN 1/8 IM |
1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km |
|
Konin |
47 |
37 |
300 |
T |
2024-08-11 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES KONIN - SZTAFETY |
1/8 IM, 1/4 IM |
|
Konin |
3 |
2 |
300 |
T |
2024-08-11 |
II Gniechowicki Bieg Św. FILOMENY |
10 km, 5 km, 2,5 km |
|
Gniechowice |
26 |
13 |
500 |
TU |
2024-08-24 |
V Maraton Zdrowia od Zmierzchu do Świtu - 10 km |
10 km |
|
Boisko do koszykówki przy jeziorze Średnim k. Turawy |
0 |
0 |
150 |
TU |
2024-08-24 |
V Maraton Zdrowia od Zmierzchu do Świtu - 21,1 km |
21,1 km |
|
Boisko do koszykówki przy jeziorze Średnim k. Turawy |
0 |
0 |
250 |
TU |
2024-08-24 |
V Maraton Zdrowia od Zmierzchu do Świtu - 42,2 km |
42,2 km |
|
Boisko do koszykówki przy jeziorze Średnim k. Turawy |
0 |
0 |
70 |
TU |
2024-08-24 |
V Maraton Zdrowia od Zmierzchu do Świtu - Twardzi Jak Stal |
10 km + 21,1 km + 42,2 km |
|
Boisko do koszykówki przy jeziorze Średnim k. Turawy |
0 |
0 |
50 |
T |
2024-08-24 |
V Maraton Zdrowia od Zmierzchu do Świtu - Bieg dzieci i młodzieży |
300 m, 1000 m |
|
Boisko do koszykówki przy jeziorze Średnim k. Turawy |
0 |
0 |
100 |
T |
2024-08-24 |
V Maraton Zdrowia od Zmierzchu do Świtu - BIEG RODZINNY |
500 m |
|
Boisko do koszykówki przy jeziorze Średnim k. Turawy |
0 |
0 |
b.d. |
TU |
2024-08-25 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - UNIEJÓW 1/4 IM |
1/4 IM (950m-45km-10,5km) |
|
Uniejów |
59 |
49 |
300 |
TU |
2024-08-25 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - UNIEJÓW 1/8 IM |
1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km |
|
Uniejów |
74 |
65 |
300 |
T |
2024-08-25 |
IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - SZTAFETY UNIEJÓW |
1/8 IM, 1/4 IM |
|
Uniejów |
2 |
2 |
300 |
T |
2024-08-28 |
XXXV Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny |
100 km |
|
Zamość |
40 |
16 |
200 |
TU |
2024-08-31 |
NIGHT SWIM OPEN WATER 2024 |
400 m, 1.000 m, 3.800 m, 10.000 m |
|
Wrocław, Kopalnia - Strefa Wakacji |
30 |
17 |
200 |
TU |
2024-08-31 |
NIGHT SWIM OPEN WATER 2024 - DZIECI |
100 m, 200 m |
|
Wrocław, Kopalnia - Strefa Wakacji |
3 |
1 |
100 |
TU |
2024-09-01 |
SILESIAMAN TRIATHLON KATOWICE 2024 |
1/4 IM, 1/8 IM |
|
Katowice - Dolina 3 Stawów |
179 |
97 |
400 |
T |
2024-09-01 |
III TRIATHLON LEWIN BRZESKI |
1/8 IM [475 m, 22,5 km, 4,5 km] |
|
Lewin Brzeski |
58 |
17 |
150 |
T |
2024-09-01 |
III TRIATHLON LEWIN BRZESKI - SZTAFETA |
1/8 IM [475 m, 22,5 km, 4,5 km] |
|
Lewin Brzeski |
4 |
2 |
20 |
TU |
2024-09-07 |
VIII Cross Doliny Małej Panwi – W Pogoni za Bobrem |
12,5 km; 7 km |
|
Zawadzkie |
87 |
44 |
200 |
T |
2024-09-08 |
XVI BIEG KOGUTA |
10 km (Atest PZLA) |
|
Oława |
161 |
21 |
1500 |
TU |
2024-09-14 |
SWIMRUN INDUSTRIALNY 2024 |
6km, 12km, 18km |
|
Januszkowice, O.W. RUEDA |
4 |
1 |
50 |
T |
2024-09-15 |
4. Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych |
21,097 km (ATEST PZLA) |
|
Wieruszów |
102 |
53 |
500 |
TU |
2024-09-15 |
4. Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych - Nordic Walking |
6 km |
|
Wieruszów |
7 |
4 |
100 |
TU |
2024-09-21 |
III Półmaraton Marianny Orańskiej |
21,0975 km (atest PZLA) |
|
Złoty Stok |
65 |
37 |
300 |
TU |
2024-09-21 |
15. PKO Bytomski Półmaraton |
21,097 km; 10 km; 5 km (atesty PZLA) |
|
Bytom |
335 |
189 |
3000 |
TU |
2024-09-29 |
VIII TOYOTA Półmaraton Crossowy |
21,1 km; 10,5 km |
|
Jelcz-Laskowice |
55 |
19 |
330 |
TU |
2024-10-05 |
28 Bieg Przełajowy "O Nóż Komandosa" |
10 km |
|
Lubliniec - Posmyk |
900 |
882 |
900 |
N |
2024-10-25 |
VI Rodzinny Bieg Odblaskowy |
ok. 2 km |
|
Opole, Miejski Stadion Lekkoatletyczny im. Opolskich Olimpijczyków |
0 |
0 |
b.d. |
TU |
2024-11-30 |
XXI Maraton Komandosa |
42,195 km |
|
Lubliniec - Posmyk |
652 |
513 |
800 |
T |
2024-11-30 |
Mini Maraton Komandosa 2024 |
ok. 1 km |
|
Lubliniec - Posmyk |
5 |
3 |
25 |
TU |
2024-12-07 |
IV Bieg Malinowy Mikołaj |
5 km |
|
Jezioro Malina - Opole |
0 |
0 |
b.d. |