Miejsce i data imprezy: | Lubliniec - Posmyk, 10 sierpnia 2024 |
Organizator: |
Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec Współorganizator: Dowództwo Wojsk Specjalnych Nadleśnictwo Lubliniec 5 pułk chemiczny Tarnowskie Góry |
Regulamin |
Regulamin/Regulations Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl |
Kategorie: | |
- Bieg godz. 10:00 | Wolne miejsca: 66 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Miejscowość | Klub | Koszulka | Zwrot | Koszulka darta | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10001 | Doroszkiewicz | Jacek | M | POL | Białystok | L | TAK | |||
2 | 10002 | Żółkiewski | Artur | M | POL | Gałowo | L | ||||
3 | 10003 | Kalman | Hubert | M | POL | Warszawa | HMTRANS.PL | M | TAK | ||
4 | 10004 | Kaczmarek | Daniel | M | POL | Wrocław | M | ||||
5 | 10005 | Maliszewski | Jakub | M | POL | Warszawa | L | ||||
6 | 10006 | Gaszka | Tomasz | M | POL | Świerklany | M | ||||
7 | 10007 | Drożycki | Zbigniew | M | POL | Łódź | L | L | |||
8 | 10008 | Kurpanik | Robert | M | POL | Świdnica | XXL | ||||
9 | 10009 | Malach | Dariusz | M | POL | Tarnowo Podgórne | SFORA BMK | L | |||
10 | 10010 | Przybysz | Bartosz | M | POL | Żary | S | ||||
11 | 10011 | Kośmider | Mariusz | M | POL | Wronczyn | DrimTim | L | L | ||
12 | 10012 | Kuras | Grzegorz | M | POL | Zawady | L | ||||
13 | 10013 | Pułról | Waldemar | M | POL | Rabowice | DrimTim | L | L | ||
14 | 10014 | Cuprian | Bartosz | M | POL | Włoszczowa | XXL | XXL | |||
15 | 10015 | Swędrak | Zbigniew | M | POL | Rusiec | M | TAK | M | ||
16 | 10016 | Dec | Marek | M | POL | Opole | L | ||||
17 | 10017 | Pasko | Jakub | M | POL | Gilowice | S | ||||
18 | 10018 | Lewek | Sławomir | M | POL | Korczyna | S | TAK | |||
19 | 10019 | Adamski | Mikołaj | M | POL | Zielona Góra | 11bdow | L | |||
20 | 10020 | Szaflik | Mariusz | M | POL | Łask | L | ||||
21 | 10021 | Domaradzki | Daniel | M | POL | Strzegom | M | TAK | |||
22 | 10022 | Moćko | Jan | M | POL | Św. Katarzyna | XL | ||||
23 | 10023 | Musiał | Daniel | M | POL | Kraków | M | ||||
24 | 10024 | Nawrot | Michał | M | POL | Murów | Sekcja Skoków Spadochronowych S3WAT | M | |||
25 | 10025 | Szymiczek | Krzysztof | M | POL | Jastrzębie-Zdrój | M | ||||
26 | 10026 | Karpowicz | Tomasz | M | POL | Wysoka | Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu | XL | |||
27 | 10027 | Kaczmarczyk | Roman | M | POL | Koty | XL | ||||
28 | 10028 | Świstak | Piotr | M | POL | Warszawa | L | ||||
29 | 10029 | Lizak | Dariusz | M | POL | Lubliniec | L | TAK | |||
30 | 10030 | Makarewicz | Tomasz | M | POL | Świdwin | 21 Baza Lotnictwa Taktycznego | S | |||
31 | 10031 | Kraszewski | Kamil | M | POL | Świdwin | 21 BLT | L | |||
32 | 10032 | Zawadzki | Mateusz | M | POL | Warszawa | M | ||||
33 | 10033 | Borzechowski | Marcin | M | POL | Warszawa | M | ||||
34 | 10034 | Wysocki | Krystian | M | POL | Warszawa | OSŻW Mińsk Mazowiecki | M | |||
35 | 10035 | Skowron | Patryk | M | POL | Gaszowice | L | ||||
36 | 10036 | Hubar | Cezary | M | POL | Tomaszów Mazowiecki | 7 Dywizjon Lotniczy | M | M | ||
37 | 10037 | Paluch | Paweł | M | POL | Pełkinie | M | ||||
38 | 10038 | Jancewicz | Lukasz | M | BEL | Bruksela | L | ||||
39 | 10039 | Kubrak | Kamil | M | POL | Raciborowice | M | ||||
40 | 10040 | Moćko | Jakub | M | POL | Zagnańsk | M | ||||
41 | 10041 | Garboś | Cezary | M | POL | Żory | ŻORY | M | |||
42 | 10042 | Drezner | Miłosz | M | POL | Warszawa | XXL | ||||
43 | 10043 | Wrona | Marcin | M | POL | Tarnów | L | ||||
44 | 10044 | Krzykawski | Jacek | M | POL | Olkusz, | Emeryt Wojewódzki Sztab Policji Katowice | L | |||
45 | 10045 | Koc | Wiesław | M | POL | Kraszew | XXL | XXL | |||
46 | 10046 | Grzelak | Tomasz | M | POL | Świdnica | L | ||||
47 | 10047 | Krawcow | Piotr | M | POL | Warszawa | M | ||||
48 | 10048 | Węcławiak | Jakub | M | POL | Orzechowo | PP Nowe Miasto nad Wartą | M | |||
49 | 10049 | Zdobych | Mateusz | M | POL | Kalisz | M | ||||
50 | 10050 | Bałęczny | Tomasz | M | POL | Mielec | Niezniszczalni Mielec | XL | |||
51 | 10051 | Szykuła | Bartłomiej | M | POL | Jaworzno | XL | ||||
52 | 10052 | Wilk | Marek | M | POL | Oleśnica | Pogrom Wichra Team | XL | TAK | ||
53 | 10053 | Piątek | Piotr | M | POL | Kiełczówek | Pogrom Wichra Team | L | TAK | ||
54 | 10054 | Odrobina | Rafał | M | POL | Zgierz | Husaria Race Team | L | L | ||
55 | 10055 | Bielawski | Patryk | M | POL | Pokrzywica | L | ||||
56 | 10056 | Bielawski | Waldemar | M | POL | Jelenia Góra | M | ||||
57 | 10057 | Motoszko | Tomasz | M | POL | Katowice | Speleoklub Bielsko-Biała | L | |||
58 | 10058 | Mac | Sławomir | M | POL | Rzeszów | XL | XL | |||
59 | 10059 | Pskowski | Karol | M | POL | Grajewo | 2 Regionalna Baza Logistyczna Warszawa/Skład Osowiec | L | |||
60 | 10060 | Biskupski | Andrzej | M | POL | Wroclaw | L | ||||
61 | 10061 | Koleśnik | Piotr | M | POL | Opole | Pierwsi z Brzegu | M | |||
62 | 10062 | Podgórny | Grzegorz | M | POL | Strzebiń | Pierwsi z Brzegu | L | |||
63 | 10063 | Herkt | Jakub | M | POL | Warszawa | Listonosze złej nowiny | L | |||
64 | 10064 | Rembiasz | Michał | M | POL | Warszawa | Listonosze złej nowiny | XL | |||
65 | 10065 | Pernal | Marcin | M | POL | Przywory | S | ||||
66 | 10066 | Przondziono | Adam | M | POL | Siemianowice Śląskie | L | ||||
67 | 10067 | Hubar | Tomasz | M | POL | Tomaszow Mazowiecki | 7 Dywizjon Lotniczy | M | M | ||
68 | 10068 | Rodzeń | Daniel | M | POL | Rzeszów | XL | ||||
69 | 10069 | Skoczylas | Tomasz | M | POL | Miasteczko Śląskie | Wolnobiegacze 1964 | L | L | ||
70 | 10070 | Wasiewicz | Norbert | M | POL | Wrocław | Jw1245 | L | |||
71 | 10071 | Kowalczyk | Piotr | M | POL | Mińsk Mazowiecki | OSŻW Mińsk Mazowiecki | XL | |||
72 | 10072 | Zwierzyński | Michał | M | POL | Warszawa | Duże brzuchy TEAM | XL | XL | ||
73 | 10073 | Szajkowski | Andrzej | M | POL | Koszalin | DrimTim | L | TAK | ||
74 | 10074 | Kulczak | Paweł | M | POL | Brodowo | Sfora BMK | L | |||
75 | 10075 | Solarz | Marek | M | POL | Warszawa | Duże brzuchy TEAM | L | |||
76 | 10076 | Chałupka | Mateusz | M | POL | Nowy Targ | M | ||||
77 | 10077 | Chałupka | Janusz | M | POL | Kolonia Poczesna | M | ||||
78 | 10078 | Przybysz | Paweł | M | POL | Jastrzębie - Zdrój | L | ||||
79 | 10079 | Golec | Rafał | M | POL | Krzesk Królowa Niwa | 18 Batalion Rozpoznawczy | M | |||
80 | 10080 | Gondko | Tomasz | M | POL | Brzeszcze | KPPSP Cieszyn | M | |||
81 | 10081 | Hołdyński | Mirosław | M | POL | Kąty Wrocławskie | Wojskowy Klub Biegacza Meta | L | |||
82 | 10082 | Chojnacki | Jarosław | M | POL | Biała Podlaska | 18 Batalion Rozpoznawczy | L | |||
83 | 10083 | Cywiński | Robert | M | POL | Tychy | Forest Runner | XL | |||
84 | 10084 | Turowski | Rafał | M | POL | Gdańsk | Komenda Portu Wojennego Gdynia | M | |||
85 | 10085 | Adamski | Dawid | M | POL | Gniezno | 12 Batalion Dowodzenia | M | M | ||
86 | 10086 | Bosek | Tomasz | M | POL | Wojcieszków | Komisariat Policji w Adamowie | M | TAK | M | |
87 | 10087 | Orzeł | Andrzej | M | POL | Łuków | M | ||||
88 | 10088 | Kulka | Rafał | M | POL | Kaniów | 18 bpd | M | |||
89 | 10089 | Sroka | Sebastian | M | POL | Włosienica | 3 GPR | M | |||
90 | 10090 | Sroka | Krystian | M | POL | Włosienica | 6 bdow | M | |||
91 | 10091 | Kocyk | Mateusz | M | POL | Warka | 1 Baza Lotnictwa Transportowego | L | L | ||
92 | 10092 | Szeliga | Wojtek | M | POL | Imielin | Lupo Solitario | S | |||
93 | 10093 | Dutkiewicz | Maciej | M | POL | Warszawa | Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej | XXL | |||
94 | 10094 | Rybicki | Aleksander | M | POL | Brzeg Dolny | ZK Nr 1 Wrocław | M | |||
95 | 10095 | Sowa | Adam | M | POL | Frampol | L | L | |||
96 | 10096 | Borowski | Pawel | M | POL | Olsztyn | ZDC DWOT | XXL | |||
97 | 10097 | Kuczewski | Adam | M | POL | Warszawa | M | M | |||
98 | 10098 | Biskupski | Jakub | M | POL | Wrocław | XL | ||||
99 | 10099 | Wolny | Szymon | M | POL | Wysoka | L | ||||
100 | Falejczyk | Marcin | M | POL | Gliwice | 13 Śląska Brygada OT | M |