Miejsce i data imprezy: | Opole, 09 czerwca 2024 |
Organizator: |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu WSPÓŁORGANIZATORZY: Politechnika Opolska – Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii PARTNERZY: ZmierzymyCzas.pl Rada Dzielnicy IV – Armii Krajowej |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- Bieg na 5 km | Wolne miejsca: 36 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruksza | Jaro | M | POL | 1995 | Opole | ||||
2 | Gadzimora | Marian | M | POL | 1982 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | M | ||
3 | Malczewski | Daniel | M | POL | 1987 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | M | ||
4 | Hadka | Kasia | K | POL | 1979 | Suchy Bór | Wieczorne Bieganie w Opolu | |||
5 | Bonich | Magdalena | K | POL | 1984 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | M | ||
6 | Zamorowski | Piotr | M | POL | 1991 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | L | ||
7 | Ilnicka | Monika | K | POL | 1988 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | S | ||
8 | Zienkiewicz | Agnieszka | K | POL | 1979 | Osiny | Wieczorne Bieganie w Opolu | M | ||
9 | Czech | Karolina | K | POL | 1998 | Opole | S | |||
10 | Steczek | Katarzyna | K | POL | 1999 | Opole | S | |||
11 | Chojna | Wojciech | M | POL | 1992 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | S | ||
12 | Bartnik | Ania | K | POL | R | 1987 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | S | |
13 | Primke | Beata | K | POL | 1970 | Opole | M | |||
14 | Michałek | Andrzej | M | POL | 1981 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | M | ||
15 | Włodarczyk | Paweł | M | POL | 1977 | Opole | KB Odra Opole | M | ||
16 | Kwiecień | Tomasz | M | POL | 1978 | Opole | KB Odra Opole | M | ||
17 | Czekan | Agnieszka | K | POL | 1977 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | L | ||
18 | Nowak | Łukasz | M | POL | 1983 | Suchy Bór | Wieczorne Bieganie w Opolu | XXL | ||
19 | Boczkowska | Marzena | K | POL | 1984 | Lewin Brzeski | Stan Umysłu Lewin Biega | |||
20 | Polak | Łukasz | M | POL | 1987 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | M | ||
21 | Noga | Kasia | K | POL | 1976 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | L | ||
22 | Socha | Tomasz | M | POL | 1983 | Opole | PLO9 OPOLE | M | ||
23 | Sikora | Marek | M | POL | 1979 | Opole | SIKOR TEAM OPOLE | XL | ||
24 | Prokopczyk | Jaroslaw | M | POL | 1977 | Opole | ||||
25 | Biedron | Bernard | M | POL | 1962 | Żelazna | Wieczorne Bieganie w Opolu | M | ||
26 | Baziuk | Hanna | K | POL | 2007 | Dobrzeń Wielki | M | |||
27 | Olas | Krzysztof | M | POL | 1983 | Komprachcice | Polaris Running Team | |||
28 | Antochów | Mateusz | M | POL | 1986 | Opole | ||||
29 | Masnyk | Łukasz | M | POL | 1982 | Opole | KB Odra Opole | S | ||
30 | Wrona | Jacek | M | POL | 1981 | Opole | Polaris Running Team | L | ||
31 | Łączyński | Andrzej | M | POL | 1978 | Opole | Truchtam… tuptam… pełznę… | L | ||
32 | Stanisławska | Sabina | K | POL | 1995 | Prudnik | M | |||
33 | Mehl | Paweł | M | POL | 1961 | Opole | M | |||
34 | Sowiński | Adam | M | POL | 1958 | Opole | Opole biega | M | ||
35 | Lorek | Nicole | K | POL | 2000 | Opole | M | |||
36 | Lorek | Kamil | M | POL | 1996 | Opole | XL | |||
37 | Laskowski | Igor | M | POL | 1991 | Opole | S | |||
38 | Rudner | Janusz | M | POL | 1979 | Lewin Brzeski | Stan Umysłu Lewin Biega | L | ||
39 | Piotrowski | Grzegorz | M | POL | 1984 | Opole | Weekendowi biegacze | L | ||
40 | Sienkiewicz | Jakub | M | POL | 1990 | Opole | Polaris Running Team | L | ||
41 | Błaszkiewicz | Weronika | K | POL | 1996 | Opole | XL | |||
42 | Piotrowski | Jan | M | POL | 1980 | Opole | KB Odra Opole | M | ||
43 | Lisowski | Brygida | K | POL | 1992 | Dobrzeń Wielki | M | |||
44 | Cichosz | Grzegorz | M | POL | R | 1977 | Zawada | L | ||
45 | Gajek | Marta | K | POL | 1988 | Jełowa | M | |||
46 | Fonfara | Artur | M | POL | 1991 | Opole | M | |||
47 | Paciorek | Marcin | M | POL | 1982 | Wojsław | KSW Wojsław | L | ||
48 | Paciorek | Piotr | M | POL | 1990 | Wojsław | L | |||
49 | Rencz | Grzegorz | M | POL | 1973 | Opole | XL | |||
50 | Borowiec | Oliwia | K | POL | 2010 | Opole | S | |||
51 | Zegan | Katarzyna | K | POL | 1990 | Opole | S | |||
52 | Macherzyńska | Natalia | K | POL | 1991 | Opole | S | |||
53 | Kokott | Grzegorz | M | POL | 1984 | Opole | Polaris Running Team | L | ||
54 | Kokott | Paulina | K | POL | 2010 | Opole | Polaris Running Team | M | ||
55 | Bartnicki | Czesław | M | POL | 1962 | Opole | XL | |||
56 | Anigacz | Wojciech | M | POL | 1950 | Opole | DDP Złota Jesień Opole | L | ||
57 | Krapa | Arkadiusz | M | POL | 1994 | Opole | M | |||
58 | Mączyński | Robert | M | POL | 1988 | Łosiów | KS Pogoń Łosiów | M | ||
59 | Kaliński | Dawid | M | POL | R | 1976 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | M | |
60 | Cichocka | Izabela | K | POL | 1976 | Dobrzeń Wielki | Wieczorne Bieganie w Opolu | M | ||
61 | Kukuła-Jaeschke | Ewka | K | POL | 1983 | Opole | S | |||
62 | Liba | Sebastian | M | POL | 1975 | Opole | Polaris Running Team | L | ||
63 | Bunha | Oleh | M | POL | 1996 | Opole | M | |||
64 | Chlebda | Miłosz | M | POL | 2015 | Tarnów Opolski | Wieczorne Bieganie w Opolu | S |