Miejsce i data imprezy: | Wronki, 30 czerwca 2024 |
Organizator: | Fundacja „Jeszcze więcej sportu” |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 267 |
- Cały cykl 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 267 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mistowski | Dominik | M | POL | 1/8IM, M20 | Wronki | ||
2 | Michalczewski | Karol | M | POL | 1/8IM, M20 | Kamionki | ||
3 | Lehmann | Maciej | M | POL | 1/8IM, M40 | Nowy Tomyśl | 601-Technologia | |
4 | Winiecki | Piotr | M | POL | 1/8IM, M50 | Konin | KB Wartko | |
5 | Przybytkowski | Marek | M | POL | 1/8IM, M30 | Bydgoszcz | ElenSport.pl Sklepy Sportowe | |
6 | Wojcieszak | Przemysław | M | POL | 1/8IM, M50 | Piła | KP Piła | |
7 | Kudra | Grażyna | K | POL | 1/8IM, K60+ | Szczecin | SMT Szczecin | |
8 | Anonim#369033 | M | POL | 1/8IM, M20, SW | Gdańsk | Areszt Śledczy w Gdańsku | ||
9 | Sienkiewicz | Patryk | M | POL | 1/8IM, M50, SW | Gdynia | CZSW BSZ | |
10 | Sokalski | Mateusz | M | POL | 1/8IM, M30 | Gubin | Lubuska Akademia Ratownictwa I Sportów Wodnych | |
11 | Szukala | Adrian | M | POL | 1/8IM, M30, S, M | Wronki | Samsung | |
12 | Zamrzycki | Leszek | M | POL | 1/8IM, M60+ | Gorzow Wlkp | ||
13 | Bogdański | Waldemar | M | POL | 1/8IM, M60+ | Konin | TRITON KONIN | |
14 | Bochenek | Jadwiga | K | POL | 1/8IM, K40 | Poznań | SEKTOR DOBREJ ZABAWY | |
15 | Majchrzak | Łukasz | M | POL | 1/8IM, M30 | Swędów | Teamochal | |
16 | Leszczyński | Michał | M | POL | 1/8IM, M40 | Deszczno | SHT | |
17 | Kwintal | Janek | M | POL | 1/8IM, M50 | Goleniów | ||
18 | Waluś | Remigiusz | M | POL | 1/8IM, M50 | Warszawa | Przegryw Bemowo | |
19 | Brzeziński | Łukasz | M | POL | 1/8IM, M30 | Łódź | HTF Ludwik Sikorski | |
20 | Banach | Wiesław | M | POL | 1/8IM, M50 | Kostrzyn N/Odrą | ||
21 | Palmowski | Maciej | M | POL | 1/8IM, M50 | Łódź | ||
22 | Kałużna | Milena | K | POL | 1/8IM, K30 | Łódź | RunEat Team | |
23 | Czerwczak | Dawid | M | POL | 1/8IM, M30 | Golina | ZSGE Konin | |
24 | Ciechomski | Robert | M | POL | 1/8IM, M50 | Łódź | GRB BUDOHURT TEAM | |
25 | Sidor | Alicja | K | POL | 1/8IM, K40 | Jelcz-Laskowice | Jelcz Triathlon Project | |
26 | Walasik | Wieslaw | M | POL | 1/8IM, M60+ | Płock | Rodzinny Team Środkowa Płock | |
27 | Królikowski | Michał | M | POL | 1/8IM, M40 | Łódź | TRIO Łódź | |
28 | Jamrozik-Kapela | Basia | K | POL | 1/8IM, K30 | Poznań | Moldy Unicorns | |
29 | Kuś | Adam | M | POL | 1/8IM, M20 | Poznań | UKS Cityzen_ | |
30 | Jagielski | Łukasz | M | POL | 1/8IM, M30 | Bydgoszcz | ||
31 | Szcześniak | Szymon | M | POL | 1/8IM, M30 | Suchy Las | SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE | |
32 | Boracki | Marcin | M | POL | 1/8IM, M40 | Krzyż Wielkopolski | Thule Team | |
33 | Nowaczyńska | Jagoda | K | POL | 1/8IM, K20 | Kwilcz | ||
34 | Mrówczyńska | Paula | K | POL | 1/8IM, K30 | Konin | Koszal Coaching / Triton Konin | |
35 | Kolosek | Kacper | M | POL | 1/8IM, M20 | Konin | Koszal Triathlon | |
36 | Dudek | Filip | M | POL | 1/8IM, M20 | Łódź | GRB BUDOHURT TEAM | |
37 | Kubacki | Marcin | M | POL | 1/8IM, M16 | Skulsk | Koszal Triathlon | |
38 | Rosiak | Natalia | K | POL | 1/8IM, K20 | Żychlin | ||
39 | Broż | Krzysztof | M | POL | 1/8IM, M40 | Koło | TRI for ME / www.projektowakb.pl | |
40 | Mierzwa | Agata | K | POL | 1/8IM, K20 | Czarnków |