Miejsce i data imprezy: | Lubliniec - Leśniczówka, 19 maja 2024 |
Organizator: |
Nadleśnictwo Lubliniec (strona www) Wojskowy Klub Biegacza META (strona www) |
Regulamin |
Regulamin zawodów Trasy poszczególnych biegów: 10 km - https://www.traseo.pl/trasa/bieg-sylwana-obreb-lubliniec 21 km (po pętlach 7 km) - https://www.traseo.pl/trasa/polmaraton-lesny-aa-okrazenie 42 km - https://www.traseo.pl/trasa/maraton-zielony-aa-petla |
Kategorie: | |
- Maraton Gajowego | Wolne miejsca: 86 |
- Półmaraton | Wolne miejsca: 19 |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: 87 |
- Bieg dzieci ok. 1 km | Wolne miejsca: 34 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 122 | Anioł | Tomasz | M | POL | 21KM | 1988 | Lubliniec | ||
2 | 303 | Bambynek | Andrzej | M | POL | 10KM | 1974 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | |
3 | 106 | Bambynek | Aneta | K | POL | 21KM | 1991 | Kalety | SPARTAN TEAM KALETY | |
4 | 107 | Bambynek | Damian | M | POL | 21KM | 1987 | Kalety | SPARTAN TEAM KALETY | |
5 | 117 | Baranek | Marek | M | POL | 21KM | 1970 | Bytom | Weber Active Team | |
6 | 502 | Blaut | Aleksandra | K | POL | DZIECI | 2018 | Rusinowice | Run Away Team | |
7 | 301 | Blaut | Annamaria | K | POL | 10KM | 1990 | Rusinowice | Run Away Team | |
8 | 501 | Blaut | Zuzanna | K | POL | DZIECI | 2011 | Rusinowice | Run Away Team | |
9 | 118 | Bonk | Antoni | M | POL | 21KM | 1978 | Kochcice | ||
10 | Czyrnia | Martin | M | POL | 21KM | 1991 | Dobrodzień | |||
11 | 9 | Dobosz | Krzysztof | M | POL | 42KM | 1970 | Gliwice | AKMB Pędziwiatr Gliwice | |
12 | 508 | Dolibóg | Paulina | K | POL | DZIECI | 2014 | Wierzbie | Szkoła Podstawowa w Sadowie | |
13 | 4 | Drożdżal | Maciej | M | POL | 42KM | 1985 | Toruń | WKB Meta Lubliniec | |
14 | 509 | Dróżdż | Bartłomiej | M | POL | DZIECI | 2013 | Lubliniec | ||
15 | Dróżdż | Maria | K | POL | DZIECI | 2017 | Lubliniec | |||
16 | 110 | Dziwiński | Wojciech | M | POL | 21KM | 2004 | Byczyna | ||
17 | 120 | Fokczyńska | Ewa | K | POL | 21KM | 1974 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | |
18 | 507 | Gajda | Laura | K | POL | DZIECI | 2014 | Wierzbie | Szkoła Podstawowa w Sadowie | |
19 | 506 | Gajda | Zuzanna | K | POL | DZIECI | 2011 | Wierzbie | Szkoła Podstawowa w Sadowie | |
20 | 13 | Goebel | Adam | M | POL | 42KM | 1965 | Kraków | 100MCP-136 | |
21 | Holewa | Agnieszka | K | POL | 10KM | 2000 | Sierakowice | |||
22 | 7 | Inglant | Zbigniew | M | POL | 42KM | 1966 | Chorzów | 100 mcp | |
23 | Jóźwik | Justyna | K | POL | 10KM | 1991 | Tomaszów Maz | |||
24 | 114 | Knefel | Syntia | K | POL | 21KM | 1992 | Luboszyce | ||
25 | 111 | Kordziński | Kazimierz | M | POL | 21KM | 1958 | Lubliniec | Mafia Team Lubliniec | |
26 | 309 | Kowalek | Wiktor | M | POL | 10KM | 2003 | Kepno | Oddział Zewnętrzny Sieraków Ślaski | |
27 | Kowalewska | Kalina | K | POL | DZIECI | 2020 | Lubliniec | Mafia Team Lubliniec | ||
28 | 505 | Krysiak | Jan | M | POL | DZIECI | 2014 | Lubliniec | SP nr w Lublińcu | |
29 | 108 | Krzyżowski | Tomasz | M | POL | 21KM | 1962 | Ozimek | BBL Ozimek | |
30 | 3 | Kubisz | Dorota | K | POL | 42KM | 1977 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | |
31 | 115 | Kudliński | Leszek | M | POL | 21KM | 1989 | Ciasna | Oddział Zewnętrzny Sieraków Ślaski | |
32 | 103 | Lasok - Chwiedoruk | Sabina | K | POL | 21KM | 1974 | Tarnowskie Góry | ||
33 | 125 | Liszka | Piotrek | M | POL | 21KM | 1953 | Bytom | ||
34 | 2 | Łyscarz | Józef | M | POL | 42KM | 1980 | Katowice | 100 MCP – 397 | |
35 | 113 | Małczak | Marcin | M | POL | 21KM | 1978 | Lubliniec | Mafia Team Lubliniec | |
36 | 304 | Maruszczyk | Arkadiusz | M | POL | 10KM | 1990 | Koszęcin | 5PCHEM Tarnowskie Góry | |
37 | Matyja | Klara | K | POL | DZIECI | 2015 | Lubliniec | Szkoła podstawowa nr 3 w Lublińcu | ||
38 | 123 | Michalak | Rafał | M | POL | 21KM | 1994 | Czepielowice | ||
39 | 121 | Myrcik | Dariusz | M | POL | 21KM | 1967 | Sadów | Mafia Team Lubliniec | |
40 | 109 | Oliwa | Violetta | K | POL | 21KM | 1964 | Ozimek | BBL Ozimek | |
41 | 307 | Pastuszka | Jacek | M | POL | 10KM | 1983 | Tarnowskie Góry | ||
42 | 306 | Pastuszka | Klaudia | K | POL | 10KM | 2007 | Tarnowskie Góry | ||
43 | 102 | Paterak | Robert | M | POL | 21KM | 1986 | Ozimek | WKB Meta Lubliniec / Wieczorne Bieganie w Opolu | |
44 | 116 | Piskorz | Adam | M | POL | 21KM | 1974 | Lubliniec | Słota Schody Sprint | |
45 | 503 | Rogocz | Adrian | M | POL | DZIECI | 2014 | |||
46 | 504 | Rogocz | Agata | K | POL | DZIECI | 2009 | |||
47 | 500 | Rosińska | Pola | K | POL | DZIECI | 2017 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | |
48 | 105 | Rosiński | Łukasz | M | POL | 21KM | 1983 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | |
49 | 1 | Rosiński | Zbigniew | M | POL | 42KM | 1960 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | |
50 | Rudner | Janusz | M | POL | 21KM | 1979 | Lewin Brzeski | Stan Umysłu Lewin Biega | ||
51 | Rudolf | Dariusz | M | POL | 42KM | 1977 | Zabrze | |||
52 | 104 | Ryszka | Krzysztof | M | POL | 21KM | 1972 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | |
53 | 100 | Sadowski | Marek | M | POL | 21KM | 1980 | Kotórz Mały | opolskie | |
54 | 6 | Skiba | Dawid | M | POL | 42KM | 1984 | Skawina | ||
55 | 11 | Sobczuk | Sylwester | M | POL | 42KM | 1979 | Trzebiechów | ||
56 | Soporowski | Marek | M | POL | 10KM | 2023 | Potępa | OSP Potępa | ||
57 | 112 | Swoboda | Leszek | M | POL | 21KM | 1973 | Solarnia | Mafia Team Lubliniec | |
58 | 8 | Szadkowski | Denis | M | POL | 42KM | 1993 | Chorzow | ||
59 | 510 | Szufla | Daniel | M | POL | DZIECI | 2012 | Tworóg | ||
60 | 101 | Szwed | Krzysztof | M | POL | 21KM | 1965 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | |
61 | Szyszka | Joanna | K | POL | 21KM | 1992 | Ozimek | |||
62 | 300 | Świerc | Krystian | M | POL | 10KM | 1987 | Lisowice | WKB Meta Lubliniec | |
63 | 5 | Tiahnybok | Paweł | M | POL | 42KM | 1972 | Kalety | O co biega w Kaletach | |
64 | 124 | Tomaszewska | Izabela | K | POL | 21KM | 1969 | Tarnowskie Góry | WKB Meta Lubliniec | |
65 | 308 | Walecko | Anna | K | POL | 10KM | 1997 | Opole | ||
66 | 305 | Wasiak | Radomir | M | POL | 10KM | 1995 | Lubliniec | 82bes | |
67 | 12 | Widłak | Janusz | M | POL | 42KM | 1973 | Warszawa | ||
68 | 10 | Wilk | Robert | M | POL | 42KM | 1971 | Kraków | 100 MCP - 102 | |
69 | Wodecki | Kamil | M | POL | 21KM | 1986 | Rudniki | KB Falstart Rudniki | ||
70 | 302 | Wyrwa | Marcin | M | POL | 10KM | 2010 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | |
71 | Zając | Adam | M | POL | DZIECI | 2013 | Lubliniec | Szkoła Podstawowa nr. 1 w Lublińcu | ||
72 | Zając | Anna | K | POL | DZIECI | 2016 | Lubliniec | Szkoła Podstawowa nr. 1 w Lublińcu | ||
73 | Zając | Marcin | M | POL | 21KM | 1984 | Lubliniec | |||
74 | 119 | Zator | Rafał | M | POL | 21KM | 1994 | Opole |