Miejsce i data imprezy: | Opole, 06 lipca 2024 |
Organizator: | Stowarzyszenie Bieg Opolski |
Regulamin |
Regulamin Bieg zaliczany do klasyfikacji Grand Series SBO - więcej informacji |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: 221 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Salamon | Roman | M | POL | 1986 | Opole | 91. batalion logistyczny | ||||
202 | Samek | Bartłomiej | M | POL | MWO | 1984 | Ścibórz | Trunkowcy | |||
203 | Sedzicka | Magdalena | K | POL | MMO, MWO | 1989 | Krapkowice | Uni Opole | |||
204 | Sendal | Anna | K | POL | MMO, MWO | 1993 | Opole | ||||
205 | Skóra | Szymon | M | POL | MWO | 1977 | Nysa | ||||
206 | Skrzypiec-Spring | Monika | K | POL | 1973 | Kamieniec Wrocławski | |||||
207 | Smoleń-Czubak | Jagoda | K | POL | MWO | 1996 | Opole | ||||
208 | Smoliński | Rafał | M | POL | 1975 | Oława | |||||
209 | Smus | Tomasz | M | POL | MWO | 1980 | Szczedrzyk | ||||
210 | Sokołowska | Barbara | K | POL | MWO, PFT | 1973 | Namysłów | ||||
211 | Sowa | Adrian | M | POL | MMO, MWO | 1993 | Opole | ||||
212 | Sowa | Anna | K | POL | MWO | 1984 | Łubniany | ||||
213 | Sowiński | Adam | M | POL | MMO, MWO | 1958 | Opole | Opole biega | |||
214 | Stanek | Jakub | M | POL | MMO, MWO | 1996 | Nysa | ||||
215 | Steć | Grzegorz | M | POL | 1984 | Gliwice | S | ||||
216 | Stemplewski | Sławomir | M | POL | MMO, MWO, PFT | 1984 | Opole | L | |||
217 | Strycharz | Bogdan | M | POL | MMO, MWO | 1977 | Opole | XL | |||
218 | Stupak | Ada | K | POL | MWO | 1990 | Tarnow Opolski | KB ODRA OPOLE | |||
219 | Surgot | Amelia | K | POL | MWO | 2002 | Grodków | ||||
220 | Suslik | Dawid | M | POL | 1992 | Kamionek | SąsiedziteaM | ||||
221 | Swoboda | Bartosz | M | POL | MMO, MWO | 1986 | Opole | ||||
222 | Syrowiszka | Adam | M | POL | MMO, MWO | 1988 | Opole | Struxi Deweloper | |||
223 | Szary | Mirosław | M | POL | MMO, MWO | 1966 | Jełowa | STEGU RUN | |||
224 | Szatka | Beata | K | POL | MWO | 1978 | Gogolin | Bestie Team | |||
225 | Szczepaniak | Rafał | M | POL | MWO | 1983 | Karłowice | Predator | |||
226 | Szewczyk | Grzegorz | M | POL | MMO, MWO | 1963 | Opole | S | |||
227 | Szkudlarek | Tomasz | M | POL | MMO, MWO | 1972 | Groszowice | Szybcy jak Wiatr | |||
228 | Szkudlarek | Wioletta | K | POL | MMO, MWO | 1977 | Groszowice | Szybcy jak Wiatr | |||
229 | Szłapa | Dawid | M | POL | 1995 | Daniec | STEGU RUN | ||||
230 | Szołtysek | Mikołaj | M | POL | MWO | 1974 | Domecko | L | |||
231 | Szołtysik | Sonia | K | POL | MWO | 1994 | Krapkowice | ||||
232 | Szrom | Wojciech | M | POL | MMO, MWO | 1986 | Opole | ||||
233 | Szubrycht | Beata | K | POL | MWO | 1971 | Strzelce Opolskie | ||||
234 | Szymala | Adriana | K | POL | MWO | 1993 | Suchodaniec | Izbicko w biegu | |||
235 | Ścieranka | Łukasz | M | POL | MMO, MWO | 1981 | Opole | L | |||
236 | Tadir | Hanna | K | POL | 1982 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | ||||
237 | Teleguj | Ewa | K | POL | MMO, MWO | 1988 | Opole | ||||
238 | Teleguj | Michał | M | POL | MMO, MWO | 1983 | Opole | ||||
239 | Tofil | Klaudia | K | POL | MWO | 1984 | Chróścina Opolska | S | |||
240 | Tokarska | Mariola | K | POL | MWO | 1976 | Jastrzębie K Namyslowa | ACTIVRUN NAMYSŁÓW | |||
241 | Twardon | Waldemar | M | POL | MMO, MWO | 1990 | Opole | ||||
242 | Tyburczy | Ewa | K | POL | MMO, MWO | 1981 | Opole | ||||
243 | Urbański | Dariusz | M | POL | 1982 | Jelcz-Laskowice | invenio runners | ||||
244 | Waluga | Maciej | M | POL | 1985 | Opole | TOGAR OPOLE | ||||
245 | Wanot | Patrycja | K | POL | MMO, MWO | 1993 | Opole | ||||
246 | Wasielewski | Mateusz | M | POL | MWO | 2002 | Turawa | 10 Brygada Logistyczna | |||
247 | Weinzettel | Marcin | M | POL | 2001 | Chrząszczyce | |||||
248 | Węgrzyn | Mateusz | M | POL | 1996 | Krasne-Lasoice | |||||
249 | Wiater | Bogdan | M | POL | MMO, MWO | 1973 | Opole | Opole-PSP16 | |||
250 | Wiącek | Marcin | M | POL | MMO, MWO | 1988 | Opole | ||||
251 | Wiecha | Sebastian | M | POL | MWO | 1981 | Chudoba | ||||
252 | Wieczorek | Marcin | M | POL | 1978 | Racibórz | |||||
253 | Wieczorek | Piotr | M | POL | 1961 | Boguszyce | Cała Oleśnica Biega | ||||
254 | Wiesner | Marta | K | POL | 1993 | Opole | |||||
255 | Więch | Mariusz | M | POL | MMO, MWO | 1976 | Opole | M | |||
256 | Wilczek | Mateusz | M | POL | MWO | 1998 | Chrząszczyce | ||||
257 | Witkiewicz | Dominika | K | POL | MWO | 1984 | Węgry | ||||
258 | Witkiewicz | Wojciech | M | POL | MWO | 1988 | Kotórz Mały | ||||
259 | Włodarczyk | Paweł | M | POL | MMO, MWO | 1977 | Opole | KB ODRA OPOLE | |||
260 | Włodarska | Marta | K | POL | 1989 | Opole | KTS Wczorajsi | M | |||
261 | Włodarski | Karol | M | POL | MMO, MWO | 1988 | Opole | KTS Wczorajsi | M | ||
262 | Wojnarowska | Agnieszka | K | POL | MMO, MWO | 1978 | Opole | ||||
263 | Wołkowicz | Mateusz | M | POL | 1987 | Namysłów | |||||
264 | Wosiński | Dawid | M | POL | MWO | 1993 | Szymiszów-Osiedle | ||||
265 | Wotzka | Krzysztof | M | POL | 1978 | Opole | |||||
266 | Woźniak | Robert | M | POL | MWO | 1975 | Dolna | L | |||
267 | Wrona | Jacek | M | POL | 1981 | Opole | Polaris Running Team | ||||
268 | Wypych | Tomasz | M | POL | MWO | 1970 | Brzeg | Zakochani-Zabiegani | |||
269 | Wyrwich | Dawid | M | POL | MWO | 1990 | Roznierka | Kulson Squaters | |||
270 | Wysocki | Robert | M | POL | MWO | 1993 | Brzeg | ||||
271 | Wysoczański | Andrzej | M | POL | MMO, MWO, PFT | 1983 | Opole | STUDIORACHUNKOWE.PL | M | ||
272 | Wyspiańska | Grace | K | POL | MMO, MWO, PFT | 1992 | Portsmouth | XS tylko damska | |||
273 | Zachwieja | Artur | M | POL | MMO, MWO | 1971 | Opole | M | |||
274 | Zając | Anna | K | POL | 1986 | Bielawa | Polaris Running Team | ||||
275 | Zakrzewski | Bartosz | M | POL | 1977 | Bierzyce | |||||
276 | Zalewski | Piotr | M | POL | 1987 | Wrocław | KS SZTABOWA WROCŁAW TEAM | ||||
277 | Zdeb | Barbara | K | POL | MMO, MWO | 1985 | Opole | S | |||
278 | Zdeb | Marcin | M | POL | MMO, MWO | 1982 | Opole | ||||
279 | Zwierz | Krzysztof | M | POL | MMO, MWO | 1982 | Opole | Profireha Team |