Miejsce i data imprezy: | Krapkowice, 23 czerwca 2024 |
Organizator: |
GRUPA KAPIJA SPORT Zdzieszowice Powiat Krapkowicki Współorganizatorzy: Lokalna Grupa Rybacka OPOLSZCZYZNA Stowarzyszenie MORSY NA KOKSIE |
Regulamin |
Regulamin zawodów |
Kategorie: | |
- Triathlon 475 m / 22,5 km / 5,5 km | Wolne miejsca: 94 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Born | Marcin | M | POL | M50 | 1967 | Kędzierzyn-Koźle | OSP Kłodnica | ||
2 | Brzezińska | Dominika | K | POL | K40+ | 1982 | Zabrze | Socios Silesia | ||
3 | Buze | Łukasz | M | POL | M30 | 1985 | Kędzierzyn-Koźle | |||
4 | Cichocki | Tomasz | M | POL | M40 | 1976 | Dobrzeń Wielki | |||
5 | Czypek | Dominik | M | POL | M20 | 1995 | Opole | |||
6 | Czyż | Wiktor | M | POL | M20 | 1998 | Krapkowice | Grupa Mokotowska | ||
7 | Gądek | Mariusz | M | POL | M20 | 1997 | Opole | |||
8 | Giet | Magdalena | K | POL | K20 | 1997 | Dziergowice | |||
9 | Harmansa | Piotr | M | POL | M50 | 1969 | Gogolin | Triathlon Gogolin | ||
10 | Horszczaruk | Jacek | M | POL | M50 | 1967 | Warszawa | Jożin z Bażin | ||
11 | Jarocki | Jacek | M | POL | M30 | 1987 | Ozimek | KTS Wczorajsi | ||
12 | Jasik | Szymon | M | POL | M20 | 2001 | Krapkowice | Grupa Mokotowska | ||
13 | Jaskólski | Dariusz | M | POL | M50 | 1968 | Lubecko | YAWAL Team | ||
14 | Jeleń | Grzegorz | M | POL | M50 | 1972 | Bytom | |||
15 | Kik | Marcin | M | POL | M40 | 1982 | Błachów | |||
16 | Kitkowski | Arkadiusz | M | POL | M40 | 1976 | Lądek Zdrój | SUPERSNOW | ||
17 | Konik | Wiktor | M | POL | M30 | 1988 | Braciszów | |||
18 | Kowalczyk | Dariusz | M | POL | M30 | 1988 | Opole | |||
19 | Lisieński | Michał | M | POL | M30 | 1987 | Siemianowice Śląskie | www.autoform.pl | ||
20 | Martyna | Tomasz | M | POL | M30 | 1992 | Ścinawa Mała | |||
21 | Martynowski | Łukasz | M | POL | M40 | 1982 | Opole | |||
22 | Matysiak | Marcin | M | POL | M40 | 1979 | Gogolin | T.S. Iron Man | ||
23 | Mylek | Piotr | M | POL | M50 | 1970 | Opole | Smocze Łodzie Groszmal Opole Groszowice | ||
24 | Nowak | Aleksander | M | POL | M40 | 1984 | Gorzyczki | Silesian triathlon team | ||
25 | Piotrowski | Mariusz | M | POL | M30 | 1989 | Opole | |||
26 | Rogowski | Tomasz | M | POL | M30 | 1988 | Gogolin | Triathlon Gogolin | ||
27 | Rusakowicz | Sylwia | K | POL | K40+ | 1981 | Krapkowice | GarageGym Krapkowice | ||
28 | Sobieski | Michał | M | POL | M40 | 1983 | Skrzyszów | |||
29 | Spitzki | Arnold | M | POL | M40 | 1981 | Jasiona | Sąsiedziteam | ||
30 | Sydor | Radosław | M | POL | M40 | 1976 | Opole | Kiedy się zmęczysz? Jutro! | ||
31 | Szywalski | Alan | M | POL | M30 | 1988 | Gogolin | Triathletic Team | ||
32 | Tkaczyk | Justyna | K | POL | K20 | 1995 | Opole | |||
33 | Włodarski | Karol | M | POL | M30 | 1988 | Opole | KTS Wczorajsi | ||
34 | Zerman | Sebastian | M | POL | M40 | 1984 | Krapkowice | |||
35 | Zwadło | Piotr | M | POL | M20 | 2002 | Polska Cerekiew | TM IronTeam |