Miejsce i data imprezy: | Bystrzyca k. Oławy, 18 maja 2024 |
Organizator: |
Stowarzyszenie Wsparcia Pokolenia PARTNERZY: Nadleśnictwo Oława zs. w Bystrzycy Gmina Oława Szkoła Podstawowa w Bystrzycy OSP Bystrzyca |
Regulamin |
Regulamin zawodów |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 31 |
- Marsz Nordic Walking 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 31 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guła | Iwona | K | POL | 10KM, K50 | 1967 | Bierzów | |||
2 | Wieczorek | Piotr | M | POL | 10KM, M60 | 1961 | Boguszyce | Cała Oleśnica Biega | ||
3 | Balicki | Michał | M | POL | 10KM, M30 | 1989 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
4 | Budzik | Ryszard | M | POL | 10KM, M60 | 1962 | Brzeg | Bieg bo lubię | ||
5 | Dorociak | Marek | M | POL | 10KM, M60 | 1964 | Brzeg | Bieg bo lubię | ||
6 | Gawroński | Kacper | M | POL | 10KM, M16 | 1995 | Brzeg | |||
7 | Matkowski | Przemyslaw | M | POL | 10KM, M30 | 1994 | Brzeg | |||
8 | Pasławska | Kamila | K | POL | 10KM, K16 | 1997 | Brzeg | |||
9 | Antoszczyszyn | Magdalena | K | POL | NW | 1977 | Bystrzyca | |||
10 | Gałaszewski | Łukasz | M | POL | 10KM, M30, MBJ | 1990 | Bystrzyca | #ALKORUN | ||
11 | Grabowiecka | Joanna | K | POL | NW | 1988 | Bystrzyca | KGW Bystrzyca | ||
12 | Jewusiak | Robert | M | POL | 10KM, M50, MBJ | 1973 | Bystrzyca | Niezrzeszony | ||
13 | Karpinski | Piotr | M | POL | 10KM, M16, MBJ | 1997 | Bystrzyca | |||
14 | Kinaszczuk | Michał | M | POL | 10KM, M30, MBJ | 1990 | Bystrzyca | Bieg bo lubię | ||
15 | Roman | Arkadiusz | M | POL | 10KM, M40, MBJ | 1983 | Bystrzyca | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
16 | Różalski | Janusz | M | POL | 10KM, M60 | 1964 | Bystrzyca | |||
17 | Rzeczkowska | Anna | K | POL | NW | 1972 | Bystrzyca | Brak | ||
18 | Stanasiuk | Malwina | K | POL | 10KM, K30, MBJ | 1992 | Bystrzyca | Dąbrowski Team | ||
19 | Stępień | Mateusz | M | POL | 10KM, M30, MBJ | 1992 | Bystrzyca | |||
20 | Taraciński | Mateusz | M | POL | 10KM, M40, MBJ | 1984 | Bystrzyca | |||
21 | Turanski | Jakub | M | POL | NW | 1980 | Bystrzyca | KGW Bystrzyca | ||
22 | Woźny | Krzysztof | M | POL | NW | 1972 | Bystrzyca | KGW Bystrzyca | ||
23 | Żak | Bartłomiej | M | POL | 10KM, M50, MBJ | 1974 | Bystrzyca | wkurw_team | ||
24 | Chmielowski | Krzysztof | M | POL | 10KM, M40 | 1975 | Chrząstawa Mała | KB Harcownik | ||
25 | Biel | Sławomir | M | POL | 10KM, M40 | 1980 | Chwałowice | |||
26 | Tołłoczko | Arkadiusz | M | POL | 10KM, M40 | 1977 | Chwałowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
27 | Koal | Gerd | M | DEU | 10KM, M70+ | 1952 | Cottbus | |||
28 | Koal | Ingrid | K | DEU | 10KM, K70+ | 1949 | Cottbus | |||
29 | Wertepny | Sebastian | M | POL | 10KM, M16 | 2001 | Danielowice | Perliczki | ||
30 | Mościcka | Sylwia | K | POL | 10KM, K30 | 1991 | Dobrzyń | |||
31 | Pacholewicz | Alicja | K | POL | 10KM, K30 | 1992 | Dobrzyń | |||
32 | Kopacki | Kacper | M | POL | 10KM, M16 | 2007 | Godzikowice | |||
33 | Wróbel | Mateusz | M | POL | 10KM, M30 | 1993 | Godzikowice | In.agency - E-commerce Marketing | ||
34 | Bochynek | Ryszard | M | POL | 10KM, M60 | 1960 | Grodków | |||
35 | Czwartos | Maciej | M | POL | 10KM, M50 | 1973 | Gułów | Gułów biega | ||
36 | Elzbieta | Czwartos | K | POL | NW | 1973 | Gułów | |||
37 | Dybka | Sławek | M | POL | NW | 1971 | Iwiny | Brak | ||
38 | Grębowicz | Paweł | M | POL | 10KM, M40, MBJ | 1978 | Janików | WKS WILCZYCE | ||
39 | Łukiewicz | Agnieszka | K | POL | 10KM, K40, MBJ | 1981 | Janików | Autoliv Run Team | ||
40 | Niewodniczański | Tomasz | M | POL | NW | 1948 | Janików | |||
41 | Smyk | Sylwester | M | POL | 10KM, M40, MBJ | 1981 | Janików | Autoliv Run Team | ||
42 | Sosnowska-Smyk | Joanna | K | POL | 10KM, K40, MBJ | 1981 | Janików | Autoliv Run Team | ||
43 | Sosnowski | Krystian | M | POL | 10KM, M16, MBJ | 1999 | Janików | Autoliv Run Team | ||
44 | Wojtowicz | Ernest | M | POL | 10KM, M40, MBJ | 1980 | Janików | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
45 | Wojtowicz | Szymon | M | POL | 10KM, M16, MBJ | 2008 | Janików | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
46 | Skwarczyński | Krzysztof | M | POL | 10KM, M50 | 1966 | Jankowice Wielkie | |||
47 | Kula | Krystian | M | POL | 10KM, M40 | 1976 | Jelc-Laskowice | KB Harcownik | ||
48 | Barwiński | Jarosław | M | POL | 10KM, M40 | 1977 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
49 | Blajerski | Zbigniew | M | POL | 10KM, M50 | 1967 | Jelcz-Laskowice | 16 DOLNOŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | ||
50 | Borowiak | Marcin | M | POL | 10KM, M40 | 1982 | Jelcz-Laskowice | |||
51 | Czajkowski | Stanisław | M | POL | 10KM, M70+ | 1950 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
52 | Dereń | Marcin | M | POL | 10KM, M40 | 1979 | Jelcz-Laskowice | Moto-Jelcz Oława | ||
53 | Garbowski | Tomasz | M | POL | 10KM, M50 | 1973 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
54 | Gawek | Łukasz | M | POL | 10KM, M30 | 1985 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
55 | Korólczyk | Dawid | M | POL | 10KM, M16 | 1995 | Jelcz-Laskowice | |||
56 | Kruczkowski | Mateusz | M | POL | 10KM, M30 | 1992 | Jelcz-Laskowice | Autoliv Run Team | ||
57 | Kubiak | Tomasz | M | POL | NW | 1976 | Jelcz-Laskowice | |||
58 | Lechowski | Jan | M | POL | 10KM, M60 | 1958 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
59 | Makowski | Jarosław | M | POL | 10KM, M40 | 1982 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
60 | Marczak | Ola | K | POL | 10KM, K30 | 1985 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
61 | Marczak | Wojciech | M | POL | 10KM, M30 | 1988 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
62 | Pakuła | Mariusz | M | POL | 10KM, M60 | 1960 | Jelcz-Laskowice | |||
63 | Początek | Łukasz | M | POL | 10KM, M40 | 1984 | Jelcz-Laskowice | Autoliv Run Team | ||
64 | Sierpiński | Grzegorz | M | POL | NW | 1974 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
65 | Stańczyk | Dorota | K | POL | 10KM, K30 | 1986 | Jelcz-Laskowice | |||
66 | Szczęśniak | Mateusz | M | POL | 10KM, M30 | 1988 | Jelcz-Laskowice | |||
67 | Sztyk | Jarosław | K | POL | NW | 1967 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
68 | Tomasz | Garbowski | M | POL | 10KM, M50 | 1973 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
69 | Żerebecki | Mariusz | M | POL | 10KM, M30 | 1988 | Jelcz-Laskowice | |||
70 | Drab | Paweł | M | POL | 10KM, M40 | 1978 | Jeszkowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
71 | Horodyńska | Mirosława | K | POL | 10KM, K40 | 1975 | Karłowice | Kotwica Brzeg | ||
72 | Nesterewicz | Ryszard | M | POL | 10KM, M70+ | 1954 | Kłodzko | LKS Iskra Jaszkowa | ||
73 | Hagiel | Daniel | M | POL | 10KM, M30 | 1987 | Kłosów Bąków | Essity | ||
74 | Smolen | Tomasz Michal | M | POL | 10KM, M50 | 1973 | Kobierzyce | |||
75 | Puszczewicz | Zenon | M | POL | NW | 1941 | Koscierzyce | kotwica brzeg | ||
76 | Drong | Józef | M | POL | 10KM, M70+ | 1953 | Kuniów | Kuniów Biega | ||
77 | Tokarczyk | Mariusz | M | POL | 10KM, M50 | 1973 | Legnica | Olaws Złotoryja | ||
78 | Rudner | Janusz | M | POL | 10KM, M40 | 1979 | Lewin Brzeski | Stan Umysłu Lewin Biega | ||
79 | Elżbieciak | Damian | M | POL | 10KM, M30 | 1986 | Lubsza | Autoliv Run Team | ||
80 | Gołuch | Arkadiusz | M | POL | 10KM, M40 | 1975 | Łagiewniki | Wybiegani Łagiewniki | ||
81 | Gołuch | Joanna | K | POL | 10KM, K40 | 1977 | Łagiewniki | Wybiegani Łagiewniki | ||
82 | Bagiński | Mateusz | M | POL | 10KM, M30 | 1987 | Marcinkowice | Synergia CrossCamp | ||
83 | Jodłowski | Krzysztof | M | POL | 10KM, M50 | 1970 | Marcinkowice | Oławska Grupa Biegowa | ||
84 | Wnuk-Bagińska | Joanna | K | POL | 10KM, K30 | 1994 | Marcinkowice | Synergia CrossCamp | ||
85 | Magierowski | Adrian | M | POL | 10KM, M40 | 1983 | Marszowice | Szypkie Żułfie | ||
86 | Katarzyna | Czwartos | K | POL | NW | 1973 | Miechowice | |||
87 | Gacek | Krzysztof | M | POL | 10KM, M30 | 1993 | Mikowice | |||
88 | Kolasa | Szymon | M | POL | 10KM, M16 | 1999 | Miłonów | Perliczki | ||
89 | Nawrocki | Patryk | M | POL | 10KM, M16 | 1999 | Miłonów | Perliczki | ||
90 | Gonera | Janina | K | POL | 10KM, K60 | 1959 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
91 | Gonera | Kazimierz | M | POL | 10KM, M60 | 1955 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
92 | Kminiak | Peter | M | SVK | 10KM, M40 | 1976 | Miłoszyce | Autoliv Run Team | ||
93 | Landwójtowicz | Sebastian | M | POL | 10KM, M40 | 1978 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
94 | Szóstak | Krzysztof | M | POL | 10KM, M60 | 1955 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
95 | Termena | Marcin | M | POL | 10KM, M40 | 1979 | Miłoszyce | Jelcz Triathlon Project | ||
96 | Włodarczyk | Krzysztof | M | POL | 10KM, M40 | 1981 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
97 | Włodarczyk | Maciek | M | POL | 10KM, M40 | 1980 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
98 | Włodarczyk | Monika | K | POL | 10KM, K40 | 1984 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
99 | Zapalska | Monika | K | POL | NW | 1977 | Miodary | |||
100 | Zapalski | Marek | M | POL | 10KM, M50 | 1974 | Miodary |