Miejsce i data imprezy: | Jelcz-Laskowice, 29 września 2024 |
Organizator: |
KB Harcownik Jelcz-Laskowice kontakt e-mail: kbharcownik@wp.pl Partnerzy: UMiG Jelcz-Laskowice TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND ODDZ. ŁĘG Nadleśnictwo Oława Pływalnia Miejska w Jelczu-Laskowicach Oława24.pl TuOlawa.pl Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie Tomasz Pawlicki - Fotografia Sportowa |
Regulamin |
Regulamin biegów Oświadczenie dla Rodzica lub Opiekuna dla osoby niepełnoletniej |
Kategorie: | |
- Bieg 21,1 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 312 |
- Bieg 10,5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 312 |
- Marsz Nordic Walking 10,5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 312 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biel | Sławomir | M | POL | 21KM, M40 | 1980 | Chwałowice | |||
2 | Golec | Grzegorz | M | POL | 21KM, M40 | 1977 | Nadolice Wielkie | |||
3 | Gołębiowski | Kornel | M | POL | 21KM, M40 | 1984 | Oława | |||
4 | Juraszek | Karolina | K | POL | NW | 1995 | Jelcz-Laskowice | |||
5 | Kawczyńska | Agata | K | POL | 21KM, K20 | 1997 | Bydgoszcz | |||
6 | Kołodziejczyk | Maria | K | POL | 21KM, K40 | 1981 | Oława | |||
7 | Korólczyk | Dawid | M | POL | 21KM, M20 | 1995 | Jelcz-Laskowice | |||
8 | Kowal | Artur | M | POL | 21KM, M50 | 1968 | Dobrzykowice | |||
9 | Kowal | Danuta | K | POL | 10KM, K60+ | 1960 | Dobrzykowice | |||
10 | Książkiewicz | Magdalena | K | POL | 21KM, K30 | 1992 | Oleśnica | |||
11 | Leone | Rosanna | K | POL | 21KM, K30 | 1991 | Wroclaw | |||
12 | Lewandowski | Martin | M | POL | 21KM, M40 | 1984 | Golędzinów | |||
13 | Łaszcz | Anna | K | POL | 21KM, K40 | 1984 | Jelcz-Laskowice | |||
14 | Miłosz | Tomasz | M | POL | 21KM, M50 | 1974 | Oława | |||
15 | Olszyński | Marcin | M | POL | 21KM, M40 | 1980 | Jaksonów | |||
16 | Piwiński | Kuba | M | POL | 10KM, M16 | 2007 | Chwałowice | |||
17 | Romanowski | Bartłomiej | M | POL | 21KM | 2007 | Wrocław | |||
18 | Stańczyk | Dorota | K | POL | 21KM, K30 | 1986 | Jelcz-Laskowice | |||
19 | Stepien | Konrad | M | POL | 21KM, M20 | 1997 | Bogusławice | |||
20 | Witkowski | Wojciech | M | POL | 10KM, M40 | 1980 | Wroclaw | |||
21 | Zięba | Zbigniew | M | POL | 21KM, M40 | 1982 | Stary Śleszów | |||
22 | Blajerski | Zbigniew | M | POL | 10KM, M50 | 1967 | Jelcz-Laskowice | 16 Dolnośląska Brygada Obroni Terytorialnej | ||
23 | Regec | Ewelina | K | POL | 10KM, K40 | 1979 | Dębina | Adrian Danilewicz Group | ||
24 | Rauch | Wiesław | M | POL | 21KM, M60 | 1961 | Katowice | AugustTeam | ||
25 | Szewczyk Rauch | Urszula | K | POL | 21KM, K50 | 1973 | Katowice | AugustTeam | ||
26 | Kruczkowski | Mateusz | M | POL | 10KM, M30 | 1992 | Jelcz-Laskowice | Autoliv Run Team | ||
27 | Początek | Łukasz | M | POL | 10KM, M40 | 1984 | Jelcz-Laskowice | Autoliv Run Team | ||
28 | Sztal | Bożena | K | POL | NW | 1982 | Oława | Autoliv Run Team | ||
29 | Ptaszek | Marta | K | POL | 21KM, K30 | 1985 | Oława | Biegnij Oławo | ||
30 | Jaworski | Marcin | M | POL | 21KM, M30 | 1989 | Krzyków | Bluebirds | ||
31 | Żymalski | Michał | M | POL | 10KM, M40 | 1982 | Chrząstawa Mała | Bluebirds | ||
32 | Dunayeu | Aliaksandr | M | POL | 10KM, M30 | 1989 | Wroclaw | EPAM | ||
33 | Malinowska | Beata | K | GBR | 10KM, K40 | 1977 | Londyn | już biegnę, zaraz będę | ||
34 | Barwińska | Sylwia | K | POL | 10KM, K40 | 1979 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
35 | Gawek | Łukasz | M | POL | 21KM, M30 | 1985 | Wojnowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
36 | Zmarzlik | Małgorzata | K | POL | 21KM, K30 | 1986 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
37 | Sobczak | Renata | K | POL | 10KM, K60+ | 1953 | Oleśnica | KB Lupus Oleśnica | ||
38 | Dończyk-Karsznia | Katarzyna | K | POL | 10KM, K40 | 1975 | Wrocław | Kobiety w biegu | ||
39 | Piskorska | Katarzyna | K | POL | 21KM, K50 | 1974 | Olszanka | Kotwica Brzeg | ||
40 | Kiedrowicz | Monika | K | POL | 10KM, K30 | 1992 | Oława | Krasnale | ||
41 | Szyjka | Izabela | K | POL | 10KM, K40 | 1983 | Kamieniec Wrocławski | NORDIKI | ||
42 | Bańkowski | Igor Mariusz | M | POL | 21KM, M60 | 1961 | Nysa | Nysa | ||
43 | Laskowski | Piotr | M | POL | 21KM, M60 | 1961 | Opole | Opole biega | ||
44 | Auguścik | Dawid | M | POL | 10KM, M30 | 1994 | Oława | Piast Osiedle | ||
45 | Matuszek | Łukasz | M | POL | 21KM, M20 | 1995 | Oława | Synergia CrossCamp OŁAWA | ||
46 | Mroczkowska | Marta | K | POL | 21KM, K30 | 1985 | Ścinawa | Synergia CrossCamp OŁAWA | ||
47 | Kocielski | Andrzej | M | POL | 21KM, M40 | 1981 | Polska | TOYOTA RUNMATOR | ||
48 | Połeć | Konrad | M | POL | 10KM, M40 | 1981 | Oława | TOYOTA RUNMATOR | ||
49 | Urbański | Dariusz | M | POL | 10KM, M40 | 1982 | Jelcz-Laskowice | TOYOTA RUNMATOR |