Miejsce i data imprezy: | Lubliniec - Posmyk, 05 października 2024 |
Organizator: |
Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec pod patronatem Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacka Siewiery |
Regulamin |
Regulamin biegu !!! UWAGA !!! Opłatę startową w wysokości: - 120 zł należy wnieść do 31.03.2024 r. - 150 zł należy wnieść do 30.06.2024 r. - 170 zł należy wnieść do 10.09.2024 r. Po tym terminie wpłata wynosi 200 zł!! Opłatę wnosimy tylko poprzez: indywidualny link szybkich płatności internetowych tpay.com (wysłany na mail) Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl |
Kategorie: | |
- MPSM - Bieg 10 km | Wolne miejsca: 15 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka | Zwrot | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1108 | Antoniewicz | Justyna | K | POL | 1994 | Wrocław | M | |||
2 | 1039 | Antowska | Dagmara | K | POL | 1996 | Biała Podlaska | 1 Warszawska Brygada Pancerna | M | ||
3 | 1080 | Bambynek | Aneta | K | POL | 1991 | Kalety | SPARTAN TEAM KALETY | M | ||
4 | 1022 | Bambynek | Ewa | K | POL | 2003 | Droniowice | Akademia Wojsk Lądowych | M | ||
5 | 1010 | Banaszek | Agnieszka | K | POL | 1979 | Nowy Glinnik | 7 dywizjon lotniczy | S | ||
6 | 1085 | Baran | Karolina | K | POL | 2000 | Stargard | 2bsap | S | TAK | |
7 | 1123 | Bąk | Klaudia | K | POL | 1997 | Biała Podlaska | 1 WBPanc | S | ||
8 | 1045 | Betlińska | Aleksandra | K | POL | 1997 | Włocławek | 8 Kujawsko Pomorska Brygada WOT | S | ||
9 | 1099 | Bielak | Małgorzata | K | POL | 2000 | Kołobrzeg | 12 Pułk Logistyczny | S | ||
10 | 1030 | Biernaczyk | Julia | K | POL | 1997 | Ostrów Wlkp | 1 Batalion Strzelców Podhalańskich | M | ||
11 | 1021 | Bogusz | Żaneta | K | POL | 1992 | Łomża | 1PBOT/13 Batalion Lekkiej Piechoty Łomża | M | ||
12 | 1011 | Borkowska | Joanna | K | POL | 2000 | Wrocław | AWL | S | ||
13 | 1048 | Budziłek | Martyna | K | POL | 1996 | Ostrołęka | Straż Miejska w Olsztynie | S | ||
14 | 1046 | Buniowska | Sylwia | K | POL | 2000 | Przemyśl | 3bsp | S | ||
15 | 1058 | Całka | Sylwia | K | POL | 1987 | Ciechanów | 2OREL | S | ||
16 | 1037 | Chorążewicz | Monika | K | POL | 1993 | Olsztyn | SCS OC Olsztyn | S | ||
17 | 1055 | Ciachla | Matylda | K | POL | 1985 | Police | Szczecin | M | ||
18 | 1098 | Cieplińska | Agata | K | POL | 1989 | Kołobrzeg | 12 Pułk Logistyczny | M | ||
19 | 1079 | Cymerman | Agata | K | POL | 1993 | Wrocław | KMP Wrocław | XXXL | ||
20 | 1040 | Danielewicz | Daria | K | POL | 1998 | Olsztyn | 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej | M | TAK | |
21 | 1027 | Darczyńska | Kinga | K | POL | 1986 | Tomaszów Mazowiecki | 7 dywizjon lotniczy | S | ||
22 | 1112 | Dawid | Magdalena | K | POL | 1989 | Sieradz | 15 SBWD | XS | ||
23 | 1088 | Dębińska | Oliwia | K | POL | 1990 | Tomaszów Mazowiecki | 7 dywizjon lotniczy | M | ||
24 | 1057 | Dorochowicz | Alicja | K | POL | 1997 | Torun | CSAiU | M | ||
25 | 1121 | Duchnik | Ewa | K | POL | 1969 | Mikorzyn | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | M | ||
26 | 1053 | Dudek | Sylwia | K | POL | 1990 | Czerwionka-Leszczyny | JW 3946 | S | ||
27 | 1114 | Dziekońska | Magdalena | K | POL | 1988 | Giżycko | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | XS | ||
28 | 1124 | Farys | Anna | K | POL | 1997 | Warszawa | KW PSP W Warszawie | S | ||
29 | 1095 | Figat | Aleksandra | K | POL | 1995 | Warszawa | COAS | M | ||
30 | 1118 | Garst-Lotka | Michelle | K | POL | 1999 | Gdynia | RCI Gdynia | S | ||
31 | Gibek | Marlena | K | POL | 1981 | Sieradz | 15 SBWD | XS | |||
32 | 1064 | Głowacka | Aleksandra | K | POL | 1972 | Legionowo | Młody vs Stary | M | ||
33 | 1060 | Goleniowska | Weronika | K | POL | 2002 | Mielęcin | S | |||
34 | 1106 | Górecka | Dominika | K | POL | 1995 | Strączno | 2 Brygada Zmechanizowana | S | ||
35 | 1062 | Grabowska | Urszula | K | POL | 2004 | Józefosław | Wojskowa Akademia Techniczna | XS | ||
36 | 1019 | Guzikowska | Julia | K | POL | 2002 | Gorzów Wlkp. | Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego | S | ||
37 | 1013 | Haffke | Olga | K | POL | 2004 | Cekcyn | Akademia Wojsk Lądowych | S | ||
38 | 1084 | Haszke | Klaudia | K | POL | 1996 | Chorzów | JW 3946 BYTOM | S | ||
39 | 1032 | Iwankowska | Zuzanna | K | POL | 2002 | Iława | Akademia Marynarki Wojennej | L | ||
40 | 1047 | Jagoda | Anna | K | POL | 1989 | Rumia | Sfora BMK | S | ||
41 | 1103 | Jakieła | Anna | K | POL | 1987 | Lubliniec | DKWS | S | ||
42 | 1050 | Janczur | Anna | K | POL | 1983 | Wrocław | KMP Wrocław | L | ||
43 | 1061 | Jasińska | Natalia | K | POL | 2003 | Rybarzowice | Wojskowa Akademia Techniczna | S | ||
44 | 1120 | Jędrysiak | Grażyna | K | POL | 1964 | Wrocław | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | M | ||
45 | 1007 | Jurek | Adriana | K | POL | 1992 | Bielowice | 7 dywizjon lotniczy | S | ||
46 | Jurgiel | Kamila | K | POL | 1995 | Piła | M | ||||
47 | 1102 | Kacprzycka | Paulina | K | POL | 1990 | Kraków | JW 4724 | S | ||
48 | 1109 | Kaczmarek | Agnieszka | K | POL | 1985 | Poznań | 31 Baza Lotnictwa Taktycznego | XS | ||
49 | 1125 | Kalisz | Karolina | K | POL | 1993 | Warszawa | KW PSP W Warszawie | S | ||
50 | 1018 | Kania | Aleksandra | K | POL | 2002 | Legnica | Akademia Wojsk Lądowych | M | ||
51 | 1006 | Kapkan | Olena | K | POL | 1995 | Kalisz | Kaliski Klub Karate Kyokushin | S | ||
52 | 1090 | Karolewska | Anna | K | POL | 1981 | Wejherowo | XS | |||
53 | 1044 | Karwasz | Paulina | K | POL | 1992 | Lubiewo | 15 SBWD | M | ||
54 | 1072 | Kępa | Agnieszka | K | POL | 1986 | Kielce | Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych | M | ||
55 | 1086 | Kic | Monika | K | POL | 1994 | Przemyśl | S | |||
56 | Kisielewska | Daria | K | POL | 2000 | Wrocław | Akademia Wojsk Lądowych | S | |||
57 | 1041 | Kmiecik | Aleksandra | K | POL | 1998 | Bartoszyce | S | |||
58 | 1014 | Kocyba | Weronika | K | POL | 2000 | Strzebiń | Akademia Wojsk Lądowych | M | ||
59 | 1031 | Kołacz | Aleksandra | K | POL | 2001 | Przemyśl | S | |||
60 | 1049 | Korbaś | Anna | K | POL | 1997 | Opole | S | |||
61 | 1063 | Kosecka | Karina | K | POL | 2003 | Kwidzyn | Wojskowa Akademia Techniczna | XS | ||
62 | 1054 | Kostyra | Joanna | K | POL | 1989 | Stanisławów | Baza Lotnicza JPR Baryt | S | ||
63 | Kowalska | Iwona | K | POL | 1981 | Mosty | RCI Gdynia | L | |||
64 | 1107 | Kowalska | Julia | K | POL | 2000 | Wolica | 9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej | S | ||
65 | 1067 | Koza | Kinga | K | POL | 1994 | Lębork | 1 Lęborski batalion zmechanizowany/ 7BOW | L | ||
66 | 1016 | Kozera | Patrycja | K | POL | 1994 | Słupsk | Akademia Wojsk Lądowych | S | ||
67 | 1105 | Kubica | Emilia | K | POL | 2000 | Bytom | DKWS | S | ||
68 | 1009 | Kuchczyńska - Miśkowiak | Paulina | K | POL | 1992 | Komprachcice | 10 Brygada Logistyczna | L | ||
69 | 1081 | Kuraś | Beata | K | POL | 1981 | Gdańsk | 7 PBOT / Sfora BMK | M | ||
70 | 1076 | Lar | Sandra | K | POL | 2000 | Lututów | 15 SBWD | XS | ||
71 | 1015 | Laszuk | Paulina | K | POL | 1993 | Elbląg | Akademia Wojsk Lądowych | M | TAK | |
72 | 1029 | Markiewicz | Karolina | K | POL | 1993 | Opole | Wojskowe Centrum Rekrutacji w Opolu | S | ||
73 | 1126 | Marszałek | Anna | K | POL | 1985 | Grodzisk Mazowiecki | KW PSP W Warszawie | S | ||
74 | 1113 | Menżyk | Joanna | K | POL | 1974 | Mysłowice | KWP Katowice | L | TAK | |
75 | 1092 | Metlicka | Wiktoria | K | POL | 2001 | Słupsk | 7 Brygada Obrony Wybrzeża | M | ||
76 | 1002 | Młynarczyk | Tatiana | K | POL | 1984 | Police | S | |||
77 | 1089 | Młyńska | Aleksandra | K | POL | 1996 | Szymbark | S | |||
78 | Mońka | Klaudia | K | POL | 1999 | Rudniki | Komisariat Policji w Dobrodzieniu | S | |||
79 | 1065 | Mularczyk | Izabella | K | POL | 2001 | Przybysławice | 6bdow | S | ||
80 | 1024 | Murzyn | Joanna | K | POL | 1997 | Myślenice | 10 Brygada Logistyczna | M | ||
81 | Niewiadomska | Karolina | K | POL | 1998 | Braniewo | 9BKPanc | S | |||
82 | 1004 | Nosek | Julia | K | POL | 2001 | Warszawa | M | |||
83 | Ogorzałek | Anna | K | POL | 1986 | Kraków | Dowództwo 2 Korpusu Polskiego-Dowództwo Komponentu Lądowego | XS | |||
84 | 1075 | Olma | Sandra | K | POL | 2001 | Skoczów | Wojskowa Akademia Techniczna | S | TAK | |
85 | 1025 | Ostrowska | Iga | K | POL | 1997 | Bydgoszcz | WOMP Bydgoszcz | S | ||
86 | 1104 | Paluch | Oliwia | K | POL | 2003 | Witkowo | Wojskowa Akademia Techniczna | M | ||
87 | 1115 | Pałka | Renata | K | POL | 1982 | Kraków | Straż Zamkowa Zamek Kròlewski na Wawelu | S | ||
88 | 1127 | Pawlik | Marta | K | POL | 1985 | Bełchatów | S | |||
89 | 1035 | Pawłowska | Aneta | K | POL | 1975 | Toruń | 8 Kujawsko Pomorska Brygada WOT | M | ||
90 | 1096 | Pawłowska | Urszula | K | POL | 1988 | Kołobrzeg | S | |||
91 | 1066 | Perz | Marzenna | K | POL | 1968 | Bukowiec | 125 blp Leszno | M | ||
92 | 1091 | Piasecka-Wszoła | Anna | K | POL | 1982 | Kraków | Dowództwo 2 Korpusu Polskiego-Dowództwo Komponentu Lądowego | XS | ||
93 | 1001 | Piątek | Anita | K | POL | 1983 | Wrocław | TRIMP | XS | ||
94 | 1083 | Pietrzyk | Joanna | K | POL | 2003 | Wrocław | Akademia Wojsk Lądowych | S | ||
95 | 1111 | Pilarska | Karolina | K | POL | 1987 | Lubliniec | WKB Meta Lubliniec | XS | ||
96 | 1026 | Pisarek | Milena | K | POL | 1993 | Łomża | M | |||
97 | 1020 | Popecka | Monika | K | POL | 1998 | Warszawa | COAS | M | ||
98 | 1094 | Procyszyn | Paulina | K | POL | 2001 | Kurznie | 1 psap | XS | ||
99 | 1023 | Pstrucha | Julia | K | POL | 1999 | Wrocław | S | |||
100 | 1093 | Razik | Dominika | K | POL | 2002 | Straszyn | Wojskowa Akademia Techniczna | S |