Miejsce i data imprezy: | Katowice - Dolina 3 Stawów, 01 września 2024 |
Organizator: | Holistix Events marka handlowa firmy KAPF Daniel Wójcik |
Regulamin |
Regulamin Zawodów . |
Kategorie: | |
- Triathlon 1/8 IM [450 m / 21 km / 5 km] | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 311 |
- Triathlon 1/4 IM [900 m / 43 km / 10 km] | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 311 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka bawełniana | Koszulka techniczna | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bunsch | Adam | M | POL | 14IM, M40 | 1983 | Kraków | S męska | ||||
2 | Roskosz | Adam | M | POL | 14IM, M20 | 2002 | Katowice | |||||
3 | Swierzy | Adam | M | POL | 14IM, M30 | 1994 | Nowe Chechło | Rowerem przez Europę | ||||
4 | Gałązka | Adrian | M | POL | 18IM, M40 | 1984 | Świętochłowice | M męska | ||||
5 | Ross | Adrian | M | POL | 14IM, M30 | 1992 | Mysłowice | M męska | M męska | |||
6 | Mróz | Agata | K | POL | 14IM, K30 | 1991 | Katowice | S damska | ||||
7 | Grzymajło | Agnieszka | K | POL | 18IM, K30 | 1990 | Racibórz | L męska | ||||
8 | Langer | Agnieszka | K | POL | 18IM, K40 | 1981 | Świętochłowice | |||||
9 | Golec | Aleksandra | K | POL | 14IM, K50+ | 1970 | Żywiec | KT Żywiec | L damska | |||
10 | Majchrowicz | Aleksandra | K | POL | 18IM, K30 | 1993 | Kraków | Pro-sport Kraków | ||||
11 | Polewka | Aleksandra | K | POL | 18IM, K20 | 2002 | Gliwice | UKS Kometa Gliwice | ||||
12 | Zimnol | Alexander | M | POL | 14IM, M50+ | 1974 | Chorzów | Bebok | L męska | |||
13 | Szczużewski | Andrzej | M | POL | 18IM, M30 | 1988 | Strzelce Opolskie | Gmina Strzelce Opolskie | ||||
14 | Jeruzal | Ania | K | POL | 18IM, K30 | 1988 | Ruda Śląska | |||||
15 | Golec | Anna | K | POL | 18IM, K20 | 1997 | Katowice | -- | ||||
16 | Zimnal | Antoni | M | POL | 14IM, M20 | 2006 | Sosnowiec | M męska | ||||
17 | Osip | Arkadiusz | M | POL | 18IM, M40 | 1983 | Zabrze | L męska | ||||
18 | Ledochowski | Aron | M | POL | 18IM, M20 | 2000 | Kraków | XL męska | ||||
19 | Oślizło | Artur | M | POL | 14IM, M30 | 1991 | Wodzisław Śląski | KWK Budryk | ||||
20 | Sarnecki | Artur | M | POL | 14IM, M40 | 1982 | Bytom | |||||
21 | Szombierski | Artur | M | POL | 14IM, M30 | 1991 | Katowice | |||||
22 | Czarny | Bartosz | M | POL | 14IM, M30 | 1989 | Krakow | TriWise | ||||
23 | Kadłubicki | Bartosz | M | POL | 18IM, M30 | 1985 | Katowice | |||||
24 | Szwajnoch | Bartosz | M | POL | 18IM, M20 | 1997 | Jaworzno | M męska | ||||
25 | Trefon | Beniamin | M | POL | 14IM, M40 | 1975 | Bobrowniki | M męska | ||||
26 | Wąs | Błażej | M | POL | 18IM, M40 | 1977 | Olkusz | |||||
27 | Jedziniak | Damian | M | POL | 14IM, M30 | 1987 | Dąbrowa Górnicza | Akademia Klimatu | ||||
28 | Michalik | Damian | M | POL | 14IM, M30 | 1985 | Sosnowiec | L męska | ||||
29 | Pacek | Damian | M | POL | 14IM, M30 | 1993 | Czeladź | L męska | ||||
30 | Fultyn | Darek | M | POL | 14IM, M50+ | 1970 | Kraków | |||||
31 | Szmydki | Dariusz | M | POL | 18IM, M50+ | 1972 | Mikołów | |||||
32 | Szramek | Dawid | M | POL | 18IM, M20 | 2005 | Krupski Młyn | UKS Unia Strzybnica | ||||
33 | Bury | Dominik | M | POL | 14IM, M20 | 1995 | Huta Stara B | Domino Team | ||||
34 | Mildner | Dominik | M | POL | 18IM, M30 | 1989 | Katowice | L męska | ||||
35 | Paleta | Elżbieta | K | POL | 18IM, K30 | 1994 | Katowice | |||||
36 | Jerzowski | Emil | M | POL | 14IM, M20 | 2003 | Częstochowa | |||||
37 | Kozak | Ewelina | K | POL | 18IM, K30 | 1989 | Katowice | - | ||||
38 | Komuniecki | Filip | M | POL | 18IM, M20 | 1997 | Żywiec | |||||
39 | Bańbuła | Grzegorz | M | POL | 18IM, M40 | 1984 | Gliwice | Ayesa Polska | ||||
40 | Niemczyk | Grzegorz | M | POL | 14IM, M20 | 2002 | Katowice | Junior Triathlon Developers | ||||
41 | Nowak | Grzegorz | M | POL | 14IM, M40 | 1981 | Rybnik | |||||
42 | Wojnar | Grzegorz | M | POL | 18IM, M30 | 1986 | Katowice | M męska | ||||
43 | Plita | Hubert | M | POL | 18IM, M40 | 1983 | Oświęcim | |||||
44 | Jaenel | Igor | M | POL | 14IM, M20 | 2004 | Siemianowice Śląskie | L męska | ||||
45 | Wysłuch | Izabela | K | POL | 14IM, K20 | 1997 | Skoczów | TRI DECA | S damska | |||
46 | Tomczok | Jacek | M | POL | 14IM, M40 | 1982 | Siemianowice Śląskie | JT Consulting | ||||
47 | Cofała | Jakub | M | POL | 14IM, M30 | 1988 | Bielsko-Biała | |||||
48 | Cyl | Jakub | M | POL | 14IM, M20 | 1997 | Świętochłowice | - | ||||
49 | Cyrkiel | Jakub | M | POL | 18IM, M30 | 1985 | Jastrzębie-Zdrój | XL męska | ||||
50 | Kielar | Jakub | M | POL | 14IM, M20 | 1996 | Tychy | |||||
51 | Rydkodym | Jakub | M | POL | 18IM, M30 | 1990 | Katowice | SAINT-GOBAIN SQUAD | M męska | M męska | ||
52 | Zygmunt | Jakub | M | POL | 14IM, M20 | 1998 | Swolszewice Duże | |||||
53 | Warkocz | Jan | M | POL | 14IM, M20 | 2004 | Rogoźnik | |||||
54 | Koniarski | Jaromir | M | POL | 18IM, M30 | 1990 | Gliwice | Bojków Biega | M męska | |||
55 | Czornik | Jarosław | M | POL | 14IM, M40 | 1982 | Lisów | Lucky Losers | ||||
56 | Duda | Jarosław | M | POL | 14IM, M40 | 1979 | Zabrze | |||||
57 | Karwowski | Jarosław | M | POL | 18IM, M50+ | 1970 | Przyszowice | |||||
58 | Gawlak | Joanna | K | POL | 18IM, K40 | 1980 | Katowice | |||||
59 | Całusińska | Jolanta | K | POL | 18IM, K50+ | 1973 | Mstów | XL męska | ||||
60 | Kasprzyk-Grochowicz | Justyna | K | POL | 18IM, K30 | 1986 | Sosnowiec | |||||
61 | Nowicki | Kacper | M | POL | 14IM, M20 | 1996 | Częstochowa | DIVISION Częstochowa | ||||
62 | Połuszejko | Kacper | M | POL | 14IM, M20 | 2002 | Międzyrzecze Górne | Junior Triathlon Developers | ||||
63 | Wolas | Kajetan | M | POL | 14IM, M20 | 2003 | Zielonki | L męska | ||||
64 | Fornal | Kamil | M | POL | 14IM, M30 | 1992 | Zabrze | Leśne Ludki | L męska | |||
65 | Lankocz | Kamil | M | POL | 14IM, M20 | 2002 | Ruda Śląska | M męska | ||||
66 | Ochocinski | Kamil | M | POL | 14IM, M30 | 1991 | Rybnik | |||||
67 | Węgrzyk | Kamil | M | POL | 14IM, M30 | 1991 | Ornontowice | |||||
68 | Wroński | Kamil | M | POL | 14IM, M30 | 1992 | Katowice | |||||
69 | Mazur | Karina | K | POL | 18IM, K50+ | 1974 | Kalety | |||||
70 | Szram | Karol | M | POL | 14IM, M30 | 1993 | Sosnowiec | S męska | S męska | |||
71 | Szymik | Karol | M | POL | 18IM, M30 | 1990 | Chorzów | Jadymy Durś | ||||
72 | Snopek-Miśta | Karolina | K | POL | 18IM, K30 | 1988 | Katowice | - | M damska | |||
73 | Borkowska | Katarzyna | K | POL | 18IM, K20 | 1997 | Gubin | - | ||||
74 | Budyńska | Katarzyna | K | POL | 14IM, K40 | 1980 | Kraków | |||||
75 | Jarosz | Katarzyna | K | POL | 18IM, K40 | 1980 | Katowice | |||||
76 | Tomasiak | Klementyna | K | POL | 14IM, K20 | 1999 | Rytro | M damska | ||||
77 | Dendra | Krzysztof | M | POL | 18IM, M40 | 1976 | Piekary Śląskie | - | M męska | |||
78 | Karaś | Krzysztof | M | POL | 18IM, M40 | 1975 | Katowice | |||||
79 | Mnich | Krzysztof | M | POL | 14IM, M40 | 1979 | Chorzów | L męska | ||||
80 | Senkała | Krzysztof | M | POL | 14IM, M30 | 1992 | Katowice | Przyspawany | M męska | M męska | ||
81 | Tide | Krzysztof | M | POL | 14IM, M20 | 1997 | Jastrzębie-Zdrój | 7Pro Siódmiak Team | ||||
82 | Ulfig | Krzysztof | M | POL | 14IM, M30 | 1991 | Katowice | |||||
83 | Biełka | Laura | K | POL | 14IM, K20 | 2001 | Katowice | XL męska | ||||
84 | Sabuda | Lucjan | M | POL | 14IM, M50+ | 1965 | Katowice | Irons Tychy | ||||
85 | Dreszer | Łukasz | M | POL | 18IM, M30 | 1985 | Ruda Śląska | |||||
86 | Kiercz | Łukasz | M | POL | 18IM, M40 | 1980 | Zawiercie | |||||
87 | Klank | Łukasz | M | POL | 14IM, M30 | 1988 | Ruda Śląska | Brak | ||||
88 | Kwiador | Łukasz | M | POL | 18IM, M40 | 1983 | Gliwice | |||||
89 | Pietrzyński | Łukasz | M | POL | 14IM, M30 | 1992 | Będzin | S męska | ||||
90 | Rękawiecki | Łukasz | M | POL | 14IM, M30 | 1989 | Katowice | M męska | ||||
91 | Stanek | Łukasz | M | POL | 14IM, M20 | 1999 | Olsztyn | TRI DECA | L męska | |||
92 | Zwonik | Łukasz | M | POL | 18IM, M30 | 1988 | Katowice | |||||
93 | Zyguła | Łukasz | M | POL | 14IM, M30 | 1993 | Będzin | |||||
94 | Ciupak | Maciej | M | POL | 14IM, M20 | 1998 | Rzeszów | L męska | ||||
95 | Frączek | Maciej | M | POL | 14IM, M20 | 1998 | Kraków | Chmura Team | ||||
96 | Frydryk | Maciej | M | POL | 14IM, M20 | 1998 | Rzeszów | L męska | ||||
97 | Roszak | Maciej | M | POL | 18IM, M20 | 1995 | Siemianowice | Paciuloki | XL męska | |||
98 | Czopka | Magdalena | K | POL | 14IM, K20 | 1997 | Pszczyna | |||||
99 | Dziurgot | Magdalena | K | POL | 18IM, K20 | 1998 | Rzeszów | L męska | ||||
100 | Konopacka Bessa | Magdalena | K | POL | 18IM, K30 | 1986 | Gliwice |