maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXXII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Miejsce i data imprezy: Zamość, 28 sierpnia 2019
Organizator: OSiR Zamość
Regulamin: Regulamin biegu
Kategorie:
- Udział we wszystkich etapach XXXII Biegu Pokoju Pamięci Dzieci ZamojszczyznyWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 99909
- Wybierz etapy, w których chcesz wystartowaćWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 99909

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.
1GruszkaJakubMPOLBIEG, RWarszawa
2LizutKrzysztofMPOLBIEG, RStargardTR StarBlade
3KabzaGrzegorzMPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2City
4MalinowskiPiotrMPOLBIEGPłock1968
5ZaczkowskaWiolettaKPOLBIEG, RPrzecławTR STARBLADE
6HolonaWojciechMPOLBIEGRybnikAKMB Pędziwiatr Gliwice
7BrychcyWioletaKPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr Gliwice
8StępniakJanuszMPOLBIEGZamość/ KatowiceAmator Katowice
9BrógWojciechMPOLETAP, IVOlkusz
10WilkRafałMPOLBIEG, WRzeszówSTAL Rzeszów
11StrzałkowskiMichałMPOLBIEGSiedlce
12WilkowskiMirosławMPOLBIEGOstrołękaKB TKKF Promyk Ciechanów
13KopytJanMPOLBIEG, RKonstancin Jeziorna
14MenetKrystianMPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
15GrońskiJanMPOLBIEGKielceBiegacz Swietokrzyski
16De AlmeidaMonikaKIRLBIEGAthloneAIT AC ATHLONE
17MenetBeataKPOLETAP, IVGrodzisk WielkopolskiSkate2City
18SmoluchRyszardMPOLBIEGZamość
19KocielskaAnnaKPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr Gliwice
20GraczykArturMPOLBIEG, WGolinaGTM Veloaktiv
21OzgaWojciechMPOLETAP, IIKrasnobród
22JarzynkaKrzysztofMPOLBIEGLublinLublin
23KędraRafałMPOLBIEGJanów LubelskiGąbin Biega
24PodleckiKrzysztofMPOLBIEGCiechanówKB TKKF Promyk Ciechanów
25PiechnaAndrzejMPOLBIEGCiechanówKB TKKF Promyk Ciechanów
26MilewskiDominikMPOLBIEGPłockGąbin Biega
27JabłońskiWaldemarMPOLBIEGCiechanówKB TKKF Promyk Ciechanów
28PlewaKrzysztofMPOLBIEG, WSromowce NizneVeloactive
29MałekPiotrMPOLBIEGOtwockGTM Veloaktiv
30KołodziejczykGrzegorzMPOLBIEG, WKołbielGTM Veloaktiv
31SkupieńAnnaKPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska
32BasaPrzemysławMPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska
33SzewczykUrszulaKPOLBIEGKatowiceKRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska
34SambakTadeuszMPOLBIEGBrzeszczeZadyszka Oświęcim
35PapugaDariuszMPOLBIEGJawiszowiceZadyszka Oświęcim
36JaworskaKatarzynaKPOLBIEG, RWarszawaGąbin Biega
37PodgórnyTomaszMPOLBIEGZamość
38KorkoszAngelikaKPOLBIEGJarosław
39JankowskiEugeniuszMPOLBIEGPuławyOPEC Puławy
40KiełbasaDariuszMPOLBIEGGąbinGąbin Biega
41ChodorowskiKrzysztofMPOLETAP, IVGąbinGąbin Biega
42GawełBogdanMPOLBIEGOświęcim-ZaborzeZadyszka Oświęcim
43SzczepańskiMarekMPOLBIEG, WSzczecinKlub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin
44GryglasMariuszMPOLBIEG, WSzczecinKlub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin
45NowickiRobertMPOLBIEG, WSzczecinKlub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin
46UrtnowskiMichałMPOLBIEG, WSzczecinKlub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin
47MazurekWiesławMPOLBIEG, RGdyniaProlube Masters
48MazurekSebastianMPOLBIEG, RGdyniaJabra Roller Team
49ZiółkowskiJacekMPOLBIEG, NWarszawa
50BrzuśAugustynMDEUBIEGNiddaTGV Schotten
51ŻółkiewskiJanMPOLBIEG, RTomaszów LubelskiTUKS RST Roztocze Tomaszów Lubelski
52SendeckaKatarzynaKPOLBIEG, RŁaszczówkaTUKS RST Roztocze Tomaszów Lubelski
53KuchtaDariuszMPOLBIEG, WWarzyceGTM Veloaktiv
54MaruchaTomaszMPOLBIEGKrasnystawDrużyna Ż
55CiesielczukPawełMPOLETAP, IChełm
56ŁaskarzewskiJarosławMPOLBIEGOlsztyn
57MasnykIrynaKUKRBIEGTarnopolPłock biega
58KotowiczTadeuszMPOLBIEGOtwock
59TatarataKonradMPOLBIEG, RGdańskJabra Roller Team
60StaszkiewiczJakubMPOLBIEG, WKrakówGTM Veloaktiv
61Baran-HałasaLucynaKPOLBIEGZamośćRgb cyku pyku
62NadolskiMichałMPOLETAP, IVSitno
63MajoraStanisław MarekMPOLBIEGOleśnica
64WałęgaEdmundMPOLBIEGWarszawa