Miejsce i data imprezy: | Zamość, 28 sierpnia 2024 |
Organizator: |
Miasto Zamość OSiR Zamość WSPÓŁORGANIZATORZY: Powiat Zamojski Gmina Zamość Gmina Nielisz Miasto Zwierzyniec Miasto Krasnobród Gmina Skierbieszów |
Regulamin |
Regulamin biegu TERMIN 1. I ETAP: Zamość - Zwierzyniec 31,500 km - 28.08.2024 r. (środa), START godz. 10:30 2. II ETAP: Hubale - Krasnobród 30,8025 km" -> II ETAP: Wychody - Krasnobród 30,8025 km 3. III ETAP: Sitaniec - Skierbieszów 16,600 km - 30.08.2024 r. (piątek), START godz. 10:30 4. IV ETAP: Nielisz – Zamość /Półmaraton im. Czesławy Kwoki/ 21,0975 km – 31.08.2024 r. (sobota), START godz. 10:00 |
Kategorie: | |
- Udział we wszystkich etapach XXXV Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 169 |
- Wybierz etapy, w których chcesz wystartować | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 169 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kabza | Grzegorz | M | POL | BIEG, R | Nowy Tomyśl | Skate2City | |
2 | Adamczuk | Sebastian | M | POL | BIEG | Zamość | 3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | |
3 | Pawlak | Grzegorz | M | POL | BIEG | Topola | 3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | |
4 | Brzozowski | Andrzej | M | POL | BIEG | Zamość | Warszawskie Koło Zamościan | |
5 | Repecki | Marcin | M | POL | BIEG | Zamość | ZAMOŚĆ BIEGA | |
6 | Śliwa | Anna | K | POL | BIEG | Tomaszów Lubelski | ZAMOŚĆ BIEGA | |
7 | Sokalski | Sławomir | M | POL | BIEG | Zamość | ZAMOŚĆ BIEGA | |
8 | Wach | Magdalena | K | POL | BIEG | Zamość | ZAMOŚĆ BIEGA | |
9 | Kisiel | Radosław | M | POL | ETAP, I ETAP, IV ETAP | Zamość | ||
10 | Szczurek | Mariusz | M | POL | ETAP, IV ETAP | Zamość | ||
11 | Koguciuk | Konrad | M | POL | BIEG | Horodyszcze | 19.Chełmski Batalion Zmechaniziwany | |
12 | Pańko | Anna Emilia | K | POL | BIEG | Zamosc | Marinelli Comenduno | |
13 | Kuryłowicz | Mariusz | M | POL | BIEG | Tyszowce | KKRoztocze | |
14 | Kyc | Andrzej | M | POL | ETAP, IV ETAP | Zawada | ||
15 | Strzałkowski | Michał | M | POL | BIEG | Siedlce | MKS Pogoń Siedlce | |
16 | Haska | Kasia | K | POL | BIEG | Suchy Bór | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
17 | Kowal | Jarosław | M | POL | ETAP, IV ETAP | Zwierzyniec | ||
18 | Mazurek | Monika | K | POL | ETAP, IV ETAP | Zamość | ZAMOŚĆ BIEGA | |
19 | Lisek | Jozef | M | POL | ETAP, I ETAP, II ETAP, III ETAP, IV ETAP | Strzelce Opolskie | Gmina Strzelce Opolskie | |
20 | Wojciechowski | Marek | M | POL | BIEG | Skórzewo | ||
21 | Tymosz | Piotr | M | POL | ETAP, IV ETAP | Zamość | 4 Pułk Saperów | |
22 | Lizut | Krzysztof | M | POL | BIEG, R | Stargard | StarBlade | |
23 | Brogowski | Michał | M | POL | BIEG | Zamość | ||
24 | Klusek | Przemysław | M | POL | BIEG | Zamość | 3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | |
25 | Sudoł | Patryk | M | POL | ETAP, IV ETAP | Zwierzyniec | ||
26 | Brychcy | Wioleta | K | POL | BIEG | Gliwice | AKMB Pędziwiatr Gliwice | |
27 | Michałek | Marzanna | K | POL | ETAP, I ETAP | Krakow | ||
28 | Gałan | Tomasz | M | POL | ETAP, IV ETAP | Zamość | ||
29 | Kamiński | Krzysztof | M | POL | BIEG | Potrzebna | Gąbin Biega | |
30 | Wołk | Kacper | M | POL | ETAP, IV ETAP | Zamość | ||
31 | Starzak | Aneta | K | POL | ETAP, IV ETAP | Zawada |