maratonypolskiewikosszmianyzmiany

ZmierzymyCzas.pl
Profesjonalny pomiar czasu

ul. mjr Hubala 12c/202
45-266 Opole
NIP: 7471515687
REGON: 160103612

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 501 146 066


Zawodniku - zanim napiszesz maila:
Pamiętaj aby napisać jakiego biegu i jakiej osoby dotyczy treść Twojej wiadomości.


Często zadawane pytania:

Jak mam zapłacić za bieg?
Bezpośrednio po zapisaniu na bieg każdy zawodnik otrzymuje wiadomość na uprzednio podany adres e-mail, ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Sprawdź folder SPAM.

Dlaczego moja opłata nie jest zaznaczona?
Jeżeli startowe opłacane jest zwykłym przelewem na konto podane przez organizatora, takowa opłata musi być ręcznie zweryfikowana, Państwa zgłoszenie ręcznie znalezione, a sam klasyczny przelew musi nastąpić w pełni pomiędzy bankami (2 dni robocze, czyli np piątek-wtorek w skrajnych przypadkach).

Nie chcę korzystać z systemu płatności!
Wystarczy wybrać zamiast banku "druczek poczty polskiej" w ten sposób wygenerowane są dane do klasycznego przelewu

Link do płatności nie działa!
Kropka na końcu nie jest częścią linku :)

Kiedy i gdzie stawić się w dniu imprezy?
W regulaminie biegu znajduje się harmonogram albo godzina startu biura zawodów i samych zawodów, polecamy stawić się odpowiednio wcześniej aby uniknąć kolejki.

Regulamin zawodów to podstawa!
Drodzy zawodnicy, odpowiedzi na większość waszych pytań znajdują się w regulaminach danych imprez, pamiętajcie, że oświadczacie, że się z nim zapoznaliście ;)

Organizator, sędzia, pomiar czasu
Pamiętajcie jesteśmy firmy mierzącą czas, staramy się wiedzieć o imprezie jak najwięcej ale miejcie na uwadze, że mimo naszych najszczerszych chęci na pewne pytania szybciej i trafniej odpowie organizator.