maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XII BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 01 września 2019
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice,
Wydział Promocji w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny,
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu,
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu,
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland

Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
113TomaszKińczykMPOLM30, OŁ1980OławaTermy Jakuba-Oławski Park Wodny
244JaniszewskaAgnieszkaKPOLK40, OŁ1975OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
367GwiazdowiczJacekMPOLM50, OŁ1967OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
4555SzymańskiMarcinMPOLM40, OŁ1976GodzikowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
51977PiskorzGrzegorzMPOLM201990OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
6JuszczakŁukaszMPOL1989ŚcinawaŚcinawaZapłacono
7KościkPatrykMPOLM20, OŁ1994OławaZapłacono
8RudaAnnaKPOLK20, OŁ1994ŚcinawaŚcinawaZapłacono
9KołodziejskiKrzysztofMPOL1980Brzeg
10SurowskiPiotrMPOLM401973CzepielowiceCZAPLA TEAMZapłacono
11RomanMichałMPOLM401979BrzegPolice Team BrzegZapłacono
12KucharskiPawełMPOLM30, OŁ1983OławaZapłacono
13MielnikPawełMPOLM20, OŁ1991OlawaZapłacono
14MielnikNataliaKPOLK20, OŁ1992OlawaZapłacono
15SuchodolskiMarcinMPOLM301980Oława
16JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974MarcinkowicePHU JW Wojciech Jakobsze
17MroczkowskaMartaKPOLK30, OŁ1985Ścinawa
18WołoszczukTomekMPOLM301980Brzeg1980
19RomanArkadiuszMPOLM30, OŁ1983BystrzycaKB Harcownik Jelcz-Laskowice
20BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
21SkotnickaJustynaKPOLK401978Wrocław
22JaśkówRobertMPOLM20, OŁ1998Oława
23SiciarzGrzegorzMPOLM401979OławaTermy Jakuba-Oławski Park Wodny
24JankowskiŁukaszMPOLM301987PogorzelaStan Umysłu Lewin Biega
25KrukMagdalenaKPOLK40, OŁ1979OławaBartek Candles Running team
26Wesołowska-GabryelRenataKPOLK301985Brzeg
27BarwińskiJarosławMPOLM40, OŁ1977Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
28PawlowiczKrystianMPOLM30, OŁ1984Bystrzyca
29PawlowiczEwaKPOLK30, PS1985Bystrzyca
30PaluchLeszekMPOLM30, OŁ1981OławaHKS WATAHAZapłacono
31MaruszakRafałMPOLM301980Skarbimierz-Osiedle1980Zapłacono
32BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plusZapłacono
33DębskaBeataKPOLK301981OleśnicaJW 3744
34LataRobertMPOLM401970Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
35LataViolettaKPOLK501969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
36JaśkowiecMateuszMPOLM301986SkorogoszczStan Umysłu Lewin Biega
37DrążkowskiGrzegorzMPOLM201992Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
38RyznerNataliaKPOLK30, OŁ1987Godzikowice
39DżumałoAnnaKPOLK401978ŻłobiznaZapłacono
40JarzembskiMichałMPOLM301985WrocławZapłacono
41KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
42MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB Lupus Oleśnica
43DuziakKlaudiaKPOLK20, OŁ1991Oława
44KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPOLARIS / KOTWICA BRZEG
45JanickaBarbaraKPOLK301982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
46KaszubaPawełMPOLM301982NiemodlinNiemodlin BiegaZapłacono
47KamińskiTomaszMPOLM30, OŁ1980Oława
48DwojakAleksandraKPOLK201997OławaAWLZapłacono
49BrychcyPawełMPOLM301982PrzeczaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
50GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
51GułaJerzyMPOLM501964Bierzów
52RomkowskaIzabelaKPOLK301989Przecza
53BoczkowskaMarzenaKPOLK301984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
54SudolskiEmilMPOLM301980OleśnicaGustaw też biegaZapłacono
55PetryszynUlaKPOLK30, OŁ1980Jelcz Laskowice
56MichalakRafałMPOLM201994CzepielowiceCZAPLA TEAM
57KołodziejczykTomaszMPOLM401978Brzeg3MRunningTeamZapłacono
58KiedrowiczTadeuszMPOLM50, OŁ1966Oławaniezrzeszony
59KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
60JewusiakRobertMPOLM40, OŁ1973Bystrzyca
61MajkaDanielMPOLM301980OławaZapłacono
62BąkowskiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaAutoliv Run Team Oława
63RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964Bystrzyca
64DomańskaMałgorzataKPOLK401979Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
65BarszczewskiPiotrMPOLM401976SiechniceAdrian Danilewicz Group
66FidorMałgorzataKPOLK401976Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
67MałekTomaszMPOLM30, OŁ1980OławaMaladarooms.plZapłacono
68KotwicaKrystianMPOLM401978Oława
69ChałubiecMichałMPOLM40, OŁ1972OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
70AndrosAgataKPOLK301986Oława
71ŚwierzkoMagdalenaKPOLK30, OŁ1981Oława
72KardasMarcinMPOLM301982OzimekPOLARIS
73KozłowskiŁukaszMPOLM201991ŚwiebodziceRONAL POLSKA RUNZapłacono
74FećJakubMPOLM201993OpolePOLARIS
75BartoszekKamilaKPOLK40, OŁ1978Wierzbno
76ChorążyDariuszMPOLM501969Wałbrzych
77BorowiczKrzysztofMPOLM30, OŁ1981OławaCapitol i PrzyjacieleZapłacono
78GolonkaMariuszMPOLM301983LubszaZapłacono
79StronikowskiWojciechMPOLM301983SteblówMuay Running TeamZapłacono
80PiaseckaEwelinaKPOLK301989Oława
81Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
82WolakMichałMPOLM40, OŁ1975OławaZapłacono
83SzarzyńskaPaulinaKPOLK301985ŚwiebodziceBZ TRAINING SYSTEM
84ZającBartoszMPOLM201993StrugaBZ TRAINING SYSTEM
85PołećKonradMPOLM30, OŁ1981OławaToyota Runmator
86BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WrocławZapłacono
87BireckaMonikaKPOLK201990Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
88ŚwierczekAnnaKPOLK501969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
89SzczepułaAndrzejMPOLM30, OŁ1980OławaniezrzeszonyZapłacono
90WachowskaDorotaKPOLK401979WrocławWKB PIAST WROCŁAW / KB HARCOWNIK J-LZapłacono
91PyzikTomaszMPOLM401974BrzegZapłacono
92KozłowskiŁukaszMPOLM201992WrocławStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
93KułakowskaMałgorzataKPOLK30, RP1982ŚwidnicaŚwidnicka Grupa Biegowa
94LisKatarzynaKPOLK301988Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
95ZającKrzysztofMPOLM40, OŁ1978Jelcz LaskowiceZapłacono
96ZielińskaAnnaKPOLK401978Lewin BrzeskiStan umysłu- LEWIN BIEGAZapłacono
97NogaDawidMPOLM201991Pogorzela
98FerkalukPawełMPOLM40, OŁ1976OławaTermy Jakuba-Oławski Park Wodny
99FerkalukKatarzynaKPOLK40, OŁ1979Oława
100MielnikAnnaKPOLK40, OŁ1971Oława
Strona 1 z 4