maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano
Miejsce i data imprezy: Chełm, 29 czerwca 2019
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega,
Chełmska Grupa Rowerowa.

PARTNERZY
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BajkiewiczBeataKPOLPiasecznoSZapłacono
2BednarczykEdytaKPOLChełmXLZapłacono
3BieńkowskiMarcinMPOLChełmMKS Sambo ChełmMZapłacono
4BiszczanAnnaKPOLWierzbica-OsiedleChełm biega/Biegamy dzisiaj?MZapłacono
5BojarskiGrzegorzMPOLPiaskiLZapłacono
6BorowskaAnnaKPOLHrubieszówMZapłacono
7BuchmanMagdalenaKPOLWłodawaKST WłodawaMZapłacono
8ĆwiekPatrycjaKPOLChełmSZapłacono
9DemczukLiliannaKPOLŁęcznaŁęczna BiegaMZapłacono
10Anonim#198664KPOLLublinLZapłacono
11DoboszJordanMPOLChełm8 Ball Cross Gym ChełmaSZapłacono
12DorożyńskaBeataKPOLPuchaczówWolność EndorfinomMZapłacono
13DuniecMartynaKPOLChelmIskrySZapłacono
14DymelMałgorzataKPOLLublinRGB Cyku PykuMZapłacono
15DziurdaMarekMPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuL
16DżygałoRobertMPOLChełmXLZapłacono
17EchtaRadosławMPOLChełmChełm biegaSZapłacono
18FirekGrażynaKPOLZamośćS
19FoltynAndrzejMPOLLudwinWolność EndorfinomXXLZapłacono
20FoltynDawidMPOLKostkowiceIskrySZapłacono
21FoltynUlaKPOLLudwinŁęczna Biega/ Wolność EndorfinomMZapłacono
22FurmanikPatrykMPOLŚwierżeChełm biegaLZapłacono
23GawrońskiJacekMPOLŚwidnikBiegający ŚwidnikSZapłacono
24GołębiowskaBarbaraKPOLChełmChełm biegaSZapłacono
25GozdeckaMarzenaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMMZapłacono
26GozdeckiAndrzejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMXLZapłacono
27GuzMarcinMPOLChełmLZapłacono
28HołyszMagdalenaKPOLŻółtańce Kol - ChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMSZapłacono
29IwańczukŁukaszMPOLChełmXXLZapłacono
30JemielniakIlonaKPOLChełmXLZapłacono
31JemielniakMarcinMPOLChełmLZapłacono
32JemielniakTomaszMPOLChełmLZapłacono
33JośkaKamilMPOLRejowiec FabrycznyLZapłacono
34JośkaKrystynaKPOLRejowiec FabrycznyMZapłacono
35KaliszewskaAnnaKPOLLublinSZapłacono
36KamińskaKatarzynaKPOLZosinIskrySZapłacono
37KaraniewiczTomaszMPOLPokrówka 22-100LZapłacono
38KasprzykKatarzynaKPOLLublinMZapłacono
39KawkaMałgorzataKPOLŻyrzynGloria VictisS
40KhomuchHrihoriiMUKRLuckLkB"RUDNIK"M
41KluchKarolMPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataLZapłacono
42KłoczekSzymonMPOLZamośćUKS azymut siedliskaXLZapłacono
43KoguciukKonradMPOLChełm1 Batalion Zmechanizowanych CHEŁMSZapłacono
44KomeckiGrzegorzMPOLLublinLublin BiegaMZapłacono
45KorkoszIreneuszMPOLŻółtańce, Pow. ChełmskiMZapłacono
46KoszMonikaKPOLPawłówXLZapłacono
47KrasnowskaEwelinaKPOLHrubieszówJWSZapłacono
48KrólRyszardMPOLLublinLublin BiegaLZapłacono
49KrzywickaMagdalenaKPOLLublinSZapłacono
50KudybaMichałMPOLŻółtańceMZapłacono
51KusiakKarolinaKPOLRejowiecSZapłacono
52KutryjBeataKPOLChełmMZapłacono
53KwiatkowskaIskaKPOLLublinLublin BiegaMZapłacono
54LipkaPaulinaKPOLSiedliszczeXXLZapłacono
55ŁopockiSzymonMPOLWerbkowiceNajwiększa Armia ŚwiataMZapłacono
56ŁozaMagdalenaKPOLSiennica RóżanaSZapłacono
57MaciorowskaAnnaKPOLPiastówRozbiegany PiastówMZapłacono
58MamcarzKatarzynaKPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataSZapłacono
59MatuszewskiArkadiuszMPOLZamośćM
60MazurkiewiczAnnaKPOLPiasecznoMAZURTEAMMZapłacono
61ModerMonikaKPOLChełmMZapłacono
62MrozekRobertMPOLLublinSzkoła pływania WodnikSZapłacono
63NalewajkoIzabelaKPOLLublinIskryS
64NiedźwiadekKatarzynaKPOLLublinS
65OleszczukTomaszMPOLKrasnystawMZapłacono
66OlszakAgnieszkaKPOLChełmLZapłacono
67PałkaEwaKPOLZosinIskrySZapłacono
68PrucnalPrzemekMPOLDorohuskChełm biegaMZapłacono
69PruszkowskaKatarzynaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMSZapłacono
70PrzedwojskaAleksandraKPOLKraśnikKraśnik BiegaMZapłacono
71ReszkaKatarzynaKPOLLublinSZapłacono
72RębiszMagdalenaKPOLChełmMZapłacono
73Rogozińska - KozakDagmaraKPOLZamośćRGB Cyku PykuMZapłacono
74RosińskiMarcinMPOLKraczewice PrywatneIskryLZapłacono
75RosołowskaDorotaKPOLChełmLZapłacono
76RydzAdrianMPOLPiasecznoXLZapłacono
77SalakKrzysztofMPOLChełmMZapłacono
78Senkulska - JaszczukIzabelaKPOLChełmSZapłacono
79SionkowskiMaciejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMMZapłacono
80SkrobotWojciechMPOLChełmMZapłacono
81StaszewskaKatarzynaKPOLChełmMZapłacono
82SulikowskiPawełMPOLChełmL
83SzpejdaAgnieszkaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMLZapłacono
84SzurmaAnnaKPOLChełmLZapłacono
85SzwedTomaszMPOLWierzbicaM
86ŚliwińskiMarcinMPOLRejowiec FabrycznyLZapłacono
87ŚmigielskiŁukaszMPOLWierzbica1 Batalion Zmechanizowany /Chełm biegaLZapłacono
88WalczukSebastianMPOLHorodyszczeM
89WepaHannaKPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuLZapłacono
90WójtowiczSylwiaKPOLZosinIskryMZapłacono
91ZabłockaAnnaKPOLLublinLubelska Grupa TriathlonuS
92ZającAgataKPOLChełmMZapłacono
93ZdanowiczMartaKPOLMińsk MazowieckiLZapłacono
94ZduńczykSebastianMPOLZatoryXLZapłacono
95ZduńczykWeronikaKPOLZatoryEnigmaLZapłacono
96ZiarkowskiKrzysztofMPOLNChełmDEAF RunningM