maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano

Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano
Miejsce i data imprezy: Chełm, 29 czerwca 2019
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega,
Chełmska Grupa Rowerowa.

PARTNERZY
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RydzAdrianMPOLPiasecznoXLZapłacono
2ZającAgataKPOLChełmMZapłacono
3OlszakAgnieszkaKPOLChełmLZapłacono
4SzpejdaAgnieszkaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMLZapłacono
5PrzedwojskaAleksandraKPOLKraśnikKraśnik BiegaMZapłacono
6FoltynAndrzejMPOLLudwinWolność EndorfinomXXLZapłacono
7GozdeckiAndrzejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMXLZapłacono
8BiszczanAnnaKPOLWierzbica-OsiedleChełm biega/Biegamy dzisiaj?MZapłacono
9BorowskaAnnaKPOLHrubieszówMZapłacono
10KaliszewskaAnnaKPOLLublinSZapłacono
11MaciorowskaAnnaKPOLPiastówRozbiegany PiastówMZapłacono
12MazurkiewiczAnnaKPOLPiasecznoMAZURTEAMMZapłacono
13SzurmaAnnaKPOLChełmLZapłacono
14ZabłockaAnnaKPOLLublinLubelska Grupa TriathlonuS
15MatuszewskiArkadiuszMPOLZamośćM
16GołębiowskaBarbaraKPOLChełmChełm biegaSZapłacono
17BajkiewiczBeataKPOLPiasecznoSZapłacono
18DorożyńskaBeataKPOLPuchaczówWolność EndorfinomMZapłacono
19KutryjBeataKPOLChełmMZapłacono
20Rogozińska - KozakDagmaraKPOLZamośćRGB Cyku PykuMZapłacono
21FoltynDawidMPOLKostkowiceIskrySZapłacono
22RosołowskaDorotaKPOLChełmLZapłacono
23BednarczykEdytaKPOLChełmXLZapłacono
24PałkaEwaKPOLZosinIskrySZapłacono
25KrasnowskaEwelinaKPOLHrubieszówJWSZapłacono
26FirekGrażynaKPOLZamośćS
27BojarskiGrzegorzMPOLPiaskiLZapłacono
28KomeckiGrzegorzMPOLLublinLublin BiegaMZapłacono
29WepaHannaKPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuLZapłacono
30KhomuchHrihoriiMUKRLuckLkB"RUDNIK"M
31JemielniakIlonaKPOLChełmXLZapłacono
32KorkoszIreneuszMPOLŻółtańce, Pow. ChełmskiMZapłacono
33KwiatkowskaIskaKPOLLublinLublin BiegaMZapłacono
34NalewajkoIzabelaKPOLLublinIskryS
35Senkulska - JaszczukIzabelaKPOLChełmSZapłacono
36GawrońskiJacekMPOLŚwidnikBiegający ŚwidnikSZapłacono
37DoboszJordanMPOLChełm8 Ball Cross Gym ChełmaSZapłacono
38JośkaKamilMPOLRejowiec FabrycznyLZapłacono
39KluchKarolMPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataLZapłacono
40KusiakKarolinaKPOLRejowiecSZapłacono
41Anonim#198664KPOLLublinLZapłacono
42KamińskaKatarzynaKPOLZosinIskrySZapłacono
43KasprzykKatarzynaKPOLLublinMZapłacono
44MamcarzKatarzynaKPOLLublinNajwiększa Armia ŚwiataSZapłacono
45NiedźwiadekKatarzynaKPOLLublinS
46PruszkowskaKatarzynaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMSZapłacono
47ReszkaKatarzynaKPOLLublinSZapłacono
48StaszewskaKatarzynaKPOLChełmMZapłacono
49KoguciukKonradMPOLChełm1 Batalion Zmechanizowanych CHEŁMSZapłacono
50JośkaKrystynaKPOLRejowiec FabrycznyMZapłacono
51SalakKrzysztofMPOLChełmMZapłacono
52ZiarkowskiKrzysztofMPOLNChełmDEAF RunningM
53DemczukLiliannaKPOLŁęcznaŁęczna BiegaMZapłacono
54IwańczukŁukaszMPOLChełmXXLZapłacono
55ŚmigielskiŁukaszMPOLWierzbica1 Batalion Zmechanizowany /Chełm biegaLZapłacono
56SionkowskiMaciejMPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMMZapłacono
57BuchmanMagdalenaKPOLWłodawaKST WłodawaMZapłacono
58HołyszMagdalenaKPOLŻółtańce Kol - ChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMSZapłacono
59KrzywickaMagdalenaKPOLLublinSZapłacono
60ŁozaMagdalenaKPOLSiennica RóżanaSZapłacono
61RębiszMagdalenaKPOLChełmMZapłacono
62DymelMałgorzataKPOLLublinRGB Cyku PykuMZapłacono
63KawkaMałgorzataKPOLŻyrzynGloria VictisS
64BieńkowskiMarcinMPOLChełmMKS Sambo ChełmMZapłacono
65GuzMarcinMPOLChełmLZapłacono
66JemielniakMarcinMPOLChełmLZapłacono
67RosińskiMarcinMPOLKraczewice PrywatneIskryLZapłacono
68ŚliwińskiMarcinMPOLRejowiec FabrycznyLZapłacono
69DziurdaMarekMPOLChełmChełmska Grupa TriathlonuL
70ZdanowiczMartaKPOLMińsk MazowieckiLZapłacono
71DuniecMartynaKPOLChelmIskrySZapłacono
72GozdeckaMarzenaKPOLChełmCROSSFITTER BOX CHEŁMMZapłacono
73KudybaMichałMPOLŻółtańceMZapłacono
74KoszMonikaKPOLPawłówXLZapłacono
75ModerMonikaKPOLChełmMZapłacono
76ĆwiekPatrycjaKPOLChełmSZapłacono
77FurmanikPatrykMPOLŚwierżeChełm biegaLZapłacono
78LipkaPaulinaKPOLSiedliszczeXXLZapłacono
79SulikowskiPawełMPOLChełmL
80PrucnalPrzemekMPOLDorohuskChełm biegaMZapłacono
81EchtaRadosławMPOLChełmChełm biegaSZapłacono
82DżygałoRobertMPOLChełmXLZapłacono
83MrozekRobertMPOLLublinSzkoła pływania WodnikSZapłacono
84KrólRyszardMPOLLublinLublin BiegaLZapłacono
85WalczukSebastianMPOLHorodyszczeM
86ZduńczykSebastianMPOLZatoryXLZapłacono
87WójtowiczSylwiaKPOLZosinIskryMZapłacono
88KłoczekSzymonMPOLZamośćUKS azymut siedliskaXLZapłacono
89ŁopockiSzymonMPOLWerbkowiceNajwiększa Armia ŚwiataMZapłacono
90JemielniakTomaszMPOLChełmLZapłacono
91KaraniewiczTomaszMPOLPokrówka 22-100LZapłacono
92OleszczukTomaszMPOLKrasnystawMZapłacono
93SzwedTomaszMPOLWierzbicaM
94FoltynUlaKPOLLudwinŁęczna Biega/ Wolność EndorfinomMZapłacono
95ZduńczykWeronikaKPOLZatoryEnigmaLZapłacono
96SkrobotWojciechMPOLChełmMZapłacono